Çaresizim...Ne yapayım?...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve wanted tarafından 29 Eylül 2009 başlatılmıştır.

29 Eylül 2009
    Konu Sahibi : wanted
  1. wanted

wanted Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkese merhaba.belki bazılarınız diyecek seninki de dert mi diye,ama her günüm zehir oluyor.gizli gizli ağlıyorum evin içinde.ben 9 yıllık evliyim.6 yaşında bir kızımız var.kızımı geçen yıl çok güzel bir kreşe gönderdim.pahalı bir kreş olduğu için bazı maddi problemler yaşadık.babaanne ve anneanne yardımlarıyla geçen yılı atlattık.bu yıl eşim kredi kartlarına çok borçlandı,beklemediğimiz çok masrafımız oldu.yani şu an maddi durumumuz kötü.tamamen borcun içindeyiz.kızım da her sabah ağlıyor benim okulum açılmadı mı daha,ben neden gitmiyorum diye?başta ona yalan söyledik okulun açılmadı diye.ama şimdi pencereden servise binen öğrencileri görüyor.okulların açıldığını anladı.arkadaşlarım beni çok özlüyorlardır anneciğim ne olur bugün gideyim diye ağlıyor.geçen yıldan bütün arkadaşları devam ediyor ve ben parasızlıktan kızımın istediğini yapamıyorum.o ağlıyor ve ben kahroluyorum.şimdi diyeceksiniz bana madem paranız yoktu neden çocuğunuzu geçen yıl o kadar pahalı bir kreşe gönderdiniz,o ortama alıştırdınız diye? kızımın rahatsızlığı var.diğer kreşler çok kalabalıktı,sağlığı tehdit altına girebilirdi.geçen yıl gerçekten çok iyi bakıldı kızıma...o da çok sevdi.bu yıl da böyle her gün ağlama...çaresizim gerçekten:sinifsinif:

Son düzenleme: 29 Eylül 2009
  2. 29 Eylül 2009
  3. denizcek

denizcek gül-ümse Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    her anne baba ister çocunu en güzel şekilde yetiştirmeyi
    en kaliteli yerlere gönderebilmeyi
    ama işte hayat zorluklarla dolu yarın ne olacağı belli değil malesef
    kızınıza daha uygun fiyatta bi yer bulup oraya alıştırmaya çalışabilirsiniz
    rahatsızlını öğretmenlerine bildirirsiniz ona göre daha dikkatli olabilirler

4. 29 Eylül 2009
  5. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ayyy canım yaa :teselli: gerçekten bi anne olarak çok zor bi durumdasın..Allah yardımcınız olsun. ben aynı durumda olsaydım ne yapardım bilmiyorum.. ama ağlamak , kendini üzmek yerine Allah a dua et ve hayırlısını dile.. o zaman gönlün de ferah olur ve herşey yoluna girer.. inan .daha okullar yeni açıldı.,bu sene gönderme imkanınız sıfırsa,çocuğunza da bi şekilde bu sene gidemeyeceğini anlatmanız lazım ki ümidi kessin..her gün gitme ümidiyle kapı pencerelere düşüp üzülmesinden iyidir.bu senelik öğretmeni siz olun.boyama kitapları oyunlar vs ilgilenirseniz mutlu olur. zor bi durum gerçekten Allah yardımcınız olsun.

6. 29 Eylül 2009
  7. denizcek

denizcek gül-ümse Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    evet ben de herbal essences kullanıyordum.gerçekten çok güzel bir şampuandı.kullandığım zamanlarda erkek arkadaşım sürekli saçlarımı kokluyordu........
    pardon şimdi dikkatimi çektide böyle bir yazı yazmışsınız siz evli değilmisinizCADIARZU

8. 29 Eylül 2009
  9. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım konuları karıştırdın galiba :bbo:

10. 29 Eylül 2009
  11. EU2

EU2 Guest

Allah yardımcınız olsun, ama ayağı yorganına göre uzatmak gerekir...:sm_confused:

12. 29 Eylül 2009
  13. EU2

EU2 Guest

Ben de arkadaş konuları karıştırdı galiba dedim,bir daha okuyunca şaşırdım.Nasıl yani..akannehir

14. 29 Eylül 2009
  15. EU2

EU2 Guest

evlenmeden önceki zamanı yazmış o zamanki erkek arkadaşını kastediyor sanırım arkadaş canım yerimseniben

16. 29 Eylül 2009
  17. denizcek

denizcek gül-ümse Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    belkide olabilir
    dikkatimi çektiği için sordum sadece 9 yıllık evliyim yazınca hani :kahve:

18. 29 Eylül 2009
  19. mavi melek1907

mavi melek1907 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    6 yaşında kızınız devlet okulunun anasınıfına gidebilir ki çokta masraflı olmaz hem onun istediği azda olsa olur hem sizde çok sıkışmazsınız