Çaresizim nişanlımdan ayrılmak zorunda mıyım?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve meliss86 tarafından 12 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : meliss86
  1. meliss86

meliss86 Guest

böle bi duruma gelceme inanmıorm insanlara soru sormak buraya yazı yazmk asla yapcam bişey diildi ama hayatmda ilk defa herkese yardm eden ben kendime yardm edemiorm 6 aydr nişanlııym nişanlanmadan önce 7 ay flörtümz oldu ama bende evlilik heyecanı felan yokk aksine bıuhranlardaım.nişanlımla en alakasız konulardan bile tartsma cıkıo sürekli tartısıorz sevgiliykende böleydk gerci..nişanlımla birbirimizi cok seviorz ama herhangi bi konu üzerine bile yorumlasırken kendimizi kavgann içinde buluorz 1,5 ay sonra düğünm var allahım ne olur yardm etttt:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

2. 12 Ağustos 2009
  3. glsh85

glsh85 Guest

belkıde düğün stresıdır
    hakkında hayırlısı

4. 12 Ağustos 2009
  5. arazz

arazz halatım 25 boğum... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım dügününe cok az bi zaman kalmıs bence tamamen psikolojik.
    nisanlilik dönemi cok zor bi dönemdir bence ayrılıgı düsüncek bi durum yok gibi ha ne dersin?

6. 12 Ağustos 2009
  7. dicerr

dicerr Guest

bızde aynıyız canım bugun benımde aklımdan ayrılmak gectı....bılemıyorum napılabılır cok sevmek yeter mı

8. 12 Ağustos 2009
  9. Poison

Poison tarçınlı kek =) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    sevgiliyken de böyleydiyseniz nasıl evlenmeye cesaret ettin ve şimdi neden şikayet ediyorsun anlamadım açıkçası CADIARZU

10. 12 Ağustos 2009
  11. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Flörtte,nişanlılıkta sürekli birbirinizi yiyiyorsanız..
    Ne istiyorsun madem?..Evlendikten 3 ay sonra Baba evine dönmek mi?

12. 12 Ağustos 2009
  13. meliss86

meliss86 Guest

sevmek nereye kadarr ....dürüst yalansz oldugu gibi bi insan karakterine diicek bişeym yok ama anlasamıorz gelinliğe gideriz alaksz yerden tartsma alısvrstew öle herseyde yaa hersey de cok yoruldm flörtte de kavga ederdk ama nişanda iiice abartk durumu evlenmye korkuorm yasım 23 ,ben evlenmeyi düşünmezken evliliği düşündm onun rahtsz oldugu ve benm düşünüpte haklı buldgm konularda kendimi biraz düzeltmeye calıstm ama bi tek kıskanclık vs durumlsarda diil kii herseyde tartsmaa evlenp pişman olmaktan cok korkuormm ama onu seviorm..sunu da düşünüorm sevme yasını geciorm yavas yavas..onu bıraktktan sonra onu özlemektende cok korkuorm..

14. 12 Ağustos 2009
  15. meliss86

meliss86 Guest

seviorm..ve düzelirz zamanla ben ona benzemezsam o bana,o bana benzemezse ben ona benzer e giderz die düşünmştm..

16. 12 Ağustos 2009
  17. dicerr

dicerr Guest

aynen benım durumumdasın cnm bnde 23 yasındayım ama öle dusunme hakkımızda hayırlısı olsun ..bız yanyana o kadar degıl ama telefonda cok sıddetlı tartısıyoruz ..bırlıkteyken o susar ben bagırırım ..amaaann bılmıyorum ıste bugun hatasını anlayp arayana kadar aramamaya yemın ettım ..sende konus canım cok tartısıyoruz farkındamısın dıye sordun mu hıc

18. 12 Ağustos 2009
  19. meliss86

meliss86 Guest

ya haklı bi soru ama insann agzının tutuldgu an derler ya öle bi an yasadm ve oldu..cok mantıklı bi kızım cok cok sevmem ragmen eski erkek arkadsma ruh ikizm derken ayrılcak kadar mantıklı bi kızım..bilmiorm bu ne kadar mantıklılk ama ..