Çaresizim, yardım edin...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve hazel13 tarafından 18 Şubat 2010 başlatılmıştır.

18 Şubat 2010
    Konu Sahibi : hazel13
  1. hazel13

hazel13 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam öncelikle merhaba.. ilk mesajımı böyle bi konuyla atmak istemezdim üzgünüm.. o kadar çaresizim ki etrafımda bana yardım edecek kimse olmadıgından sanal ortamda paylaşmak istedim derdimi sizinle..
    size söyleyecegim konu aslında gercek hayatımda bile kimseye söyleyemedigim kadar hassas... bana içinizden kızanlar küfredenler olacak biliyorum.. evli birine aşık oldum... ve işin en kötüsü o da bana asık oldu. en basından anlatayım...
    tanıstıgımızda evli oldugunu bilmiyordum daha sonra hoşlanmaya basladım o da benden hoşlandı beraberlik teklif edecegi zaman evli oldugunu fakat eşiyle bir yıldır ayrı yasadıgını gorusmedigini maddi sebeplerden boşanamadıklarını söyledi. ben kendime engel olmaya calıstım ama yapamadım.. o ilk basta beni sadece bikaç haftalık bi kız olarak goruyormuş ama sonraddan bunu itiraf etti ve aglayarak asık oldugunu söyledi. seni nasıl bi işin icine cektim özür dilerim dedi. eşiyle 1 yıldır aynı evde kalmadıgını ama konustuklarını söyledi. ben kesinlikle boşanmanı istiyorum, bunu benim icin yapma kendi mutlulugun icin yap dedim. tamam dedi ve boşanma davası actı eşiyle konustu bi turlu mutlu olamadıklarını (zaten aileler yuzunden mecburi bi evlilik yapmışlardı) söyledi. eşi de kabul etti. anlaşmalı boşanma olarak dilekçe verdi yakında mahkeme olacak ve boşanacaktı. fakat buyuk bi aksilik oldu eşi benimle olan ilişkisini öğrendi ve boşanmıycam dedi. ikimizde ne yapacagımızı bilemiyoruz ayrılmayı dusunduk yapamadık kopamadık birbirimizden.. eger eşi zorlarsa 3 yıl surermiş dava.. benim seneye okulum bitiyor anneme söyledim ama evli oldugunu söylemedim tabiki.. eger bu iş o kdr uzarsa ailemin kulagına hala davasının surdugu gelirse ne yaparım bilmiyorum.. mantıklı olan ayrılmak biliyorum ama kalbime söz geciremiyorum. defalarca kendimden nefret ettim, ölmek istedim sırf o uzulecek diye ölemedim. hayattan bi zevk alamıyorum sevdiklerimi üzmeden bu hayattan gitmek istiyorum yapamıyorum.. cok çaresizim..
    içinizde evli olanlar var bana kufrediyorsunuz belki biliyorum ama inanın o bekar gibiydi yani eşiyle aynı evde kalmıyor yıkılmış bi evlilikti zaten inat üzerine sürüyordu sadece kagıt üzerinde.. ben evli biriyle beraber gibi deildim yani ta ki bu olay olana kadar.. kendimi defalarca sorguladım ayrılamadım kopamadım kalbime söz geciremedim.. lutfen bana kızmayın bir cozum yolu gösterin..

bu arada ben 21 yasındayım sevgilim 25..

2. 18 Şubat 2010
  3. granada

granada evli,mutlu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence sen bu adamı hiç tanımıyorsun canım
    yaşın çok küçük ve böyleleri çok kolay kandırır
    maddi nedenlerden boşanamamak hiç gerçekçi gelmedi bana meselaaCADIARZU
    çok gençsin daha
    bence ilşikini kes ve yoluna bak
    ondan sana hayır gelmez dengin birini bulursun daha mutlu olursun
    eşiyle mutlu değilse de yuva yıkılacaksa da sebebi sen olma
    şimdi unutamam filan diye düşünüyosun ama emin ol unutursun canım
    yıllarca soru işaretleriyle dolu bir adamın peşinden akıbetini bilemeden sürüklenip duracaksın sonunda mutlu olacağını da hiç sanmıyorum
    herşeyden önemlisi sıfatı evli olan biriyle görüşüyor olacaksın bunu kendine yakıştırabilecek misin?
    değmez bence:umursamaz:
    bi abla tavsiyesi arkana bile bakmadan uzaklaşşşş...

4. 18 Şubat 2010
  5. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok gençsin daha..en güzel yaşlarında böyle şeylerle uğraşmak çok yıpratır seni
    senin şimdi okulunu okuman yaşıtlarınla flört etmen gezmen eğlenmen gerekiyor ama sen evli bi adamın peşinde savruluyorsun onunla evlilik hayalleri kuruyorsun
    şu an ayrılamayacağını hissediyorsun sevdiğin için ama en azından ayrılmanın daha doğru olacağının farkındasın
    heba etme gençliğini derim bi arkadaş olarak..

6. 18 Şubat 2010
  7. hazel13

hazel13 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    maddi sebeplerden boşanamamak derken ortak hesapları var sevgilimin üzerine 2 tane ev var ve onları vermek istemedigi icin boşanmamış benle tanıştıktan 1 ay sonra eşiyle konustu ve davayı actı... benden oncede bu şekilde sevgilileri olmuş ve hicbiri icin dava acmamış eşinden boşanmamış resmi olarak ve simdi bunu gercekten istedigini biliyorum ortak arkadaslarımızda var en azından kandırmış olsa onlar beni uyarır diye dusunuyorum. benimde en cok sorguladıgım sey evli biriyle yasadıgımı kendime yakıstıramayışım bu durumu haketmedigim.. ayrılmak istedik karsılıklı ama yapamadık olmuyor. kendimi yuva yıkılmasına sebep gormuyorum zaten istemedigi biriyle genc yasta bi evlilik yapmış ve benden once de 1 yıldır aynı evde kalmıyorlarmış sebep kes,inlikle ben değilim benim tek sucum yanlış zamanda asık olmak :KK43:

8. 18 Şubat 2010
  9. granada

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sapasağlam,sorgusuz sualsiz,dertsiz tasasız,dengin biriyle yaşayabileceğin düzeyli bir ilişki olabilecekken(yaşın çok genç ve bu şans senin elinde)
    neden seni ve psikolojini yoracak bu zorlu sonu belirsiz maceraya atıyosun kendini canım?
    diyeceksin ki seviyorum unutamam
    ben de diyorum ki unutuluyor tecrübe söylüyor bunu canım
    dediğim gibi yerinde olsam bir dakikamı daha heba etmem
    hayat kısa ve sen çok gençsin en güzel zamanlarını belirsizi bekleyerek kaybedersen en çok üzülen yine sen olursun...
    ayrıca söz konusu erkekler olunca asla sonsuz güvenmemeni tavsiye ederim canım:teselli:

10. 18 Şubat 2010
  11. hazel13

hazel13 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    söyledikleriniz cok mantıklı ama olmuyo işte bir dk mı bile onsuz geciremiyorum ya hayatımın askı oysa ve herşey bittikten sonra cok mutlu olcaksam??? onsuz bir hayatı dusunmek bile istemiyorum

12. 18 Şubat 2010
  13. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    ben bir karı-kocanın 1 yıl aynı evlerde kalmadıklarına, birbirine yanaşmadıklarına inanmam.
    erkeklerin de zaten karılarını aldatınca söyleidkleri en birinci yalanlardır; yok biz zaten boşanacağız, yok zorla evlendirildik falan filan..
    kardeşim ne zorun var daha 21 yaşındasın bu alicengiz oyunlarına atılıyorsun.
    kendine evli adala birlikte olan kız sıfatını yakıştırtıyorsun.
    çok seviyorum falan hikaye, irade diye birşey var.
    yapayanlış olan bir ilişkiyi bitirdikten sonra ağlamak en fazla 1 ay; kimse ayrılınca kahrından ölmemiş.
    sonuçta evli bir adamda kimsenin hayatının beyaz atlı prensi değildir; burada kimse de sana bekle 3 yıl boşanmasını, sevgine sahip çık falan demez.
    herkes ayrıl ne işin var evli insanla diyecektir.

14. 18 Şubat 2010
  15. granada

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    insan aşıkken aynen böyle düşünüyo
    aşkın gözü kördür öyle sıradan bir laf değil yanii
    ailen ne diyecek bu olaya canım diyelim ki boşandı senin boşanmış bir adamla evlenmene müsade edecekler mi?
    bu kadar gözünü karartmaya değecek mi?hayatının en güzel yıllarını yaşadığın şu dönemi bu şekilde harcamak istediğine emin misin,bu yolun sonunda karşılaşacağın ihtimaller seni nasıl etkileyecek?
    bunların cevabını bana ya da bir başkasına değil canım kendine ver...
    hayat senin hayatın
    benimki sadece bir tavsiye bir ablan olarak senin iyiliğin için
    unutmak isteyen de unutur inan bana bu konuda tecrübeliyimyerimseniben

16. 18 Şubat 2010
  17. perseid

perseid Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    daha öncede sevgilileri olmuş diyorsun. diyelim ki boşandı ve siz evlendiniz... Seni de aldatmayacağına nasıl güveniyorsun? bir adam bir kez aldatıyorsa bunun devamı gelir arkadaşım. Yaşın çok genç ve inan önüne çok daha iyi kişiler çıkar. yeniden aşık olursun.

18. 18 Şubat 2010
  19. Heavensgate

Heavensgate Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    seni benden baskasi anliyamaz sanirim... yasadiklarin cok zor gercekten...

ben de evli olup bir seneden beri karisindan ayri yasiyan bir adamla tanistim, asik oldum, sevdim, iki sene beraberligim oldu, sonunda ailem onunla evlenmeme müsade etmedigi icin kacarak evlendim, ve evlendigimde hala bosanma davasi sürüyordu...

peki ne mi oldu?

bir sene sabrettim, ancak bir sene sonra resmi nikahimiz kiyilabildi. 3 senedir evliyim, yakinda bebegimiz olacak ve elhamdulilllah o kadar mutluyumki !!! hic bir an pismanlik duymadim, beni o kadar seviyor sayiyor ki, tüm fedakarliklarimi biliyor, o yüzden gözünde birtaneyim ben...

tabi sen de ayni sekilde mutlu olursun, hersey istedigin gibi olur diye bi ümit vermek istemiyorum, cünki bu is sevgilinde biter, ne kadar dürüst? onu ne kadar iyi taniyorsun? ben esime o kadar cok güveniyorum ki, birsey olsa ondan degil kendimden süphe ederim.
    bu kadar güvenmemin sebebi de, esimde Allah korkusu olmasi...