çaresizim...

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve kcinar tarafından 25 Mart 2010 başlatılmıştır.

25 Mart 2010
    Konu Sahibi : kcinar
  1. kcinar

kcinar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    8 haftalık hamileyim çalışıyorum ama mide bulantılarına dayanamıcam artık.Gecem gündüzüme karıştı desem yeridir.İsyan etmiyorum ama böyle ne zamana kadar gider bilmiyorum baş ağrısı halsizlik evimde doğru düzgün yemek bile yapamıyorum temizlik desen sıfır.Ne yapıcağımı bilmiyorum :KK43::-)çok üzgünüm:çok üzgünüm:

2. 25 Mart 2010
  3. denisim13

denisim13 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım, birçoğumuz seninle aynı şeyleri yaşadık. Doktoruna gidip bulantılaırnı soyleyeceksin. Doktorun sana bunun için bir ilaç verecek. gunde bir tane alınıyor. Allah'ın izniyle onu aldıktan sonra yemeğini de yaparsın, ayrıca yaptıgın yemeği de yersin .Geçmiş Olsun. Mutlaka bu durumu doktoruna ilet...

4. 25 Mart 2010
  5. kcinar

kcinar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok tşk.ederim doktorum emedur verdi içiyorum onuda afedersin çıkartıyorum açıkcası korkuyorum kullanmaktan bebeğe zararverir diye kafayı yicem hamile olduğuma sevinemedim ya yemin ederim :KK43:(

6. 25 Mart 2010
  7. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm merak etme gececek az daha sabret..bende öyleydim...dünyadan vazgeçmiştim...ya uyuycaktım yada uyanık oldugum zamnalrda kusacaktım...yani bu hep böle gidcek sanıyordum...ama geçti rabbim herşeyi planlamış herkesin başından geçiyo cnm..saglıkla kucagna almayı nasip etsin rabbm..
    sabah kalkarkalkmaz tuzlu kraker ye...havuç ılık limonlu su,beyaz leblebi..bunlar hepsi bastıran şeyler bulantıyı...

8. 25 Mart 2010
  9. kcinar

kcinar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tşk.ederim ne kdar sonra geçti mide bulantıların ayrıca emedurun zaarrarı varmı

10. 25 Mart 2010
  11. mihri01

mihri01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun benimde aynı senin gibi geçti ilk aylarım 11 haftalıkken hastaneye yattım vücudum susuz kalmış tedavi gördüm biraz geçti ama hala baş dönmem ve ağrım geçmedi senin gibi bende evden dışarı bile çıkamıyordum hiç birşey yapmak istemiyordum doktorum böyle gitmeyeceğini psikolojik durumun bebeği olumsuz etkileyeceğinden bahsedince biraz kendimi toparladım şimdi 16 haftalık olduk sabret biliyorum hiç kolay değil ama kendini bırakırsan dahada kötü hissediyorsun allah yardımcımız olsun

12. 25 Mart 2010
  13. esmerkz29

esmerkz29 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    163
    bende aynı senın durumundaydım hemde iki hamıleliğimdede yaşadım anlatamam çok kötü günlerdi ya ne yesem kusuyodum halsızlık iştahsızlık .bu böyle iki üç ay sürüyo 4 aylık olana kadar bana doktor serum vermıştı o iyi geliyo ondan sonra biraz hafifldi.ama 4 . aydan sonra çok rahatlıyosun iştahın açılıyo.

14. 25 Mart 2010
  15. kcinar

kcinar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim içim rahatladı ya :))) 4 aya kadar yaşabilirsem ne mutlu bana :KK43:
    en son çare bende serum taktırcam sanırım:KK43: bu böyle gitmicek çünküü :KK43:

16. 25 Mart 2010
  17. alacan

alacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    SENı ÇOOOK ıYı ANLIYORUM BENDE 6+4GÜNLÜK HAMıLEYıM DOKTORUM BANA MıDE BULANTISI ıÇıN MıNıCıK BıR ıLAÇ VERDı ÇOK RAHATIM ıSTERSEN ıSMıNı ÖZELDEN YAZABıLııRıM.HALSıZLıK ıSTEKSıZLıK VE ŞU EV ıŞLERı ıÇıN DE BıR ıLAÇ OLSA KEŞKEboshayallersmileEVE GıRMEK ıSTEMıYORUM ÇÜNKÜ YIĞINLA ıŞ BENı BEKLıYOR ÜTÜLERıM BıRıKTı PENCERELER AĞLIYOR RESMEN... BUAYDAN ıTıBAREN TEMıZLıK ıÇıN KADIN TUTMAYI DÜŞÜNÜYORUM BAKALIM

18. 25 Mart 2010
  19. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    valla benim bulantılarım tam 16.haftamda geçti...ben ilaç kullanmak istemedim açıkcası...dogal yollarla bastırmaya çalıştım bulantılarımı...serum ilaç fılan kullanmadım...