çaresizlik ne kötü

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ruveydanur tarafından 11 Kasım 2009 başlatılmıştır.

11 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ruveydanur
  1. ruveydanur

ruveydanur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eşim tam bir internet bağimlısı hastalık gibi bişey sanki hayatında biz yokuz umurunda değil hiç bişey hep söledim hep konuştum ama nafile dün akşam mutfaktayken ona oğlumla ilgilenmesini rica ettim oğlum daha yürüyemiyo meraklı zamanları cam sehpaya tutunarak kalkmak istemi cam üstüne düşmüş tabi eşimde nette oyun oynadığında görmemiş netice kava kıyamet en sonunda boğazıma yapıştı yeter artık bunaldım ikinizden diyerek ..şimdi küsüz hala aynı evde iki yabancı durumu oğlum iyi allaha şükür ya benim yaşadıklarım ne yapcam bilmiyorum paylaşacak kimsem olmadığımdan sizlerle paylaşmak istedim sadece.....

2. 11 Kasım 2009
  3. mamun

mamun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya hem suclu hem guclu..Bogazina nasil yapisir..Bu erkekler nasil seyler anlamadim..Sanki tek kadin cocuga bakmak zorunda ikiniz yapmadiniz mi o bebegi...Allah o yuzden kadinlara anacligi vermis

4. 11 Kasım 2009
  5. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.075
    Ödül Puanları:
    463
    interneti iptal ettirin dicem ama
    ne anlıyor bazı erkekler sabah akşam oyun oynamaktan anlamıyorum
    hem sizinle hiç ilgilenmeyip hem nasıl bunalıyor sizden anlamadım
    konuşup rica etsen oyun oynadığı saatlere limit koysa kendisi

6. 11 Kasım 2009
  7. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    valla ben sizin yerinizde olsam...pc ye bir şekilde maliyeti yüksek bir hasar veririm ,artık modememi ,wireless e mi,düğmeyimi içeri göçertitim ,pcnin bir şekilde çökmesini sağlarım ama yaparım...tabii,inşallah ,eşinizin cebinde akrep varsa (en azından bu konu da )
    çocuk yapmış der çıkarım işin içinden,sıkıyorsa çocuğnun boğazına sarılsın bozulan net için ..:eek:klava:

8. 11 Kasım 2009
  9. anobis

anobis deli kıs :) Üye

Beğenildi:
    147
    Ödül Puanları:
    113
    netten kurtulması zor görünüyor. oyun bağımlıları uzun yıllar oynasada bırakmazlar. ama benim bir erkek arkadaşım eşinin yoğun çabalarıyla pc yi bıraktı. ya aile sadeti yada pc dedi kız... şimdi mutlular kendi bile şaşırıyor..

inşallah senin eşinde bırakır cnm benim..

10. 11 Kasım 2009
  11. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    insanın gözünü kör ediyor resmen.. orda çocuğun başına ne gelmiş, adam oyun derdinde.. bu sorumsuzluk yani çok kızdım ya.. peki eşin hep mi böyle yoksa sadece bilgisayar başındayken mi ilgisiz davranıyor..?

12. 11 Kasım 2009
  13. adamavi

adamavi yüreğini mavi tut! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    biraz üçkağıt gibi gözüksede en iyi kurtuluş yolu bu galiba en azından geçici bi süreliğine...
    Allah yardımcınız olsun...

14. 11 Kasım 2009
  15. esrazey

esrazey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bu da bir tür bağımlılık.
    Ama çocuğunuz büyüdüğü zaman babasına karşı çok soğuk olacağı kesin.
    Dünya da ne biçim insanlar var anlamıyorum.
    Koskaca adam ilgilenecek başka birşey bulamamış mı?
    Allah yardımcın olsun.

16. 11 Kasım 2009
  17. Duygu

Duygu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Böyle şeyler duyunca kendime pay çıkartıyorum. En iyisi evlenince eve net bağlamamak...
    Erkekler bir tuhaf... Nasıl maç izlerken bütün dünya duruyorsa onların gözünde bu da öyle birşey galiba...
    Kendilerini kaptırıyorlar ne anlıyorlarsa... Sanal dünyayla gerçek dünyayı ayırt edemeyen şahsiyetler ne olacak!!!!

18. 11 Kasım 2009
  19. nerbay

nerbay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yaptığı gerçekten vicdansızlık.bebeğiniz üzerinde ikinizinde sorumlulukları var.en az senin kadar ilgilenmesi lazım.ya bebeğinize bir zarar gelseydii.allah korumuş vallahi.
    sana küs,surat et,evi terket yada boşan gibi önerileri hayatta veremem.ki zaten sana bir faydası olmaz. size en güzel ilaç hakkınızda hayırlısını dilemek olacak..umarım eşin en kısa zamanda kendine gelir ve sorumluluklarının farkına varır.allah yardımcın olsun.