çaresizlikten bunaldım..fikirlerinize ihtiyacım var

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve neriman34 tarafından 28 Nisan 2010 başlatılmıştır.

28 Nisan 2010
    Konu Sahibi : neriman34
  1. neriman34

neriman34 ay nekadanda mikemmelim:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar 2 aydır görüştüğüm birisi var,kendisi polis,ve niyeti çok ciddi,kısmetse haziranda gelip istemeyi düşünüyor.bu kadar ciddi olması hoşuma gitti,biliyosunuz artık erkekler evlenme konusunda bayanlardan daha çekimser.Kendisini seviyorumda,ufak anlaşmazlıklar olsada iyi giden bi ilişkimiz var.Gelelim soruna;
    Kızlar çocukluktan beri istediğim meslek polislik..Ve bu sene şansımı denemek için son fırsatım var,seneye yaştan dolayı başvuramıycam bu mesleğe.Ve çok olmak istiyorum,ama birlikte olduğum insan katiyen buna karşı.Ya ben ya polislik bile dedi mafoldumbenmafoldumbengönlüm ondan yana ama elimde olan son şansımıda kaçırıcam mesleğe başvuramazsam birdaha asla başvuramıycam.Sizce ne yapmalıyım,bir yanda çocukluk hayalim diğer yanda beni çok seven ve niyeti ciddi olan sevgilimsenağlamasenağlama

ne olur yol gösterin kızlar....

2. 28 Nisan 2010
  3. melita

melita Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu kadar katı bi şekilde söylüyorsa polis olmanı istemediğini vardır elbet bi sebebi boşver bence
    polislikte öyle kolay bi meslek değil zaten yerimseniben

4. 28 Nisan 2010
  5. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    866
    Ödül Puanları:
    203
    Kadın için ağır bir meslek ama hayallerinin peşindne gitmeni onu ikna etmeni dilerim..

6. 28 Nisan 2010
  7. neriman34

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet cnm kendide öyle söylüyo,meslektaşı olan bayanların zamanla erkeksileştiğini kabalaştığını söylüyor,ama ne bilim genede çok istiyorum,o sürekli rüyasında beni görürüken ben sürekli rüyamda polis olduğumu görüyorum..vaz geçtiğimde ilerde pişman olup keşke olsaydım demekten çok korkuyorumsenağlamasenağlama

8. 28 Nisan 2010
  9. Chance21

Chance21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım seni çok iyi anlıyorum. Benimde çocukluktan beri hayalimdi polis olmak. Ve sınavına,mülakatına girdim de. Mülakattan geçtim,sınavdan 3 puanla kaldım. ıyi kide kalmışım diyoru şimdi. Bir bayan için o kadar zor bir meslek ki... Karşıdan bakılınca gerçekten çok cezbedici geliyor insana ama daha sonra şartlarını düşününce fikirlerin değişiyor. Akademi değil de 2 senelik okumak istiyorsan çok zor,kendi şehrinden uzakta askerlik yapar gibi okuyorsun. Sadece haftasonları iznin var ve şartları da ağır. Ondan sonra şark hizmeti,tayinler derken ne evliliğinin tadını çıkarabiliyorsun ne de hayatının. Tamam sonunda çok güzel ve şerefli bir mesleğin oluyor fakat şartları çok zor hele ki bir bayan için. Erkek arkadaşının bir bildiği var ki sana öyle demiş. Ha bunların hepsini nerden mi biliyorum. Polis okulunda okuyan ve polis olan arkadaşlarımdan... Allah hakkında hayırlısını versin canım. Karar senin,hayat senin.

10. 28 Nisan 2010
  11. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    866
    Ödül Puanları:
    203
    Babam polis bir sürü bayan arkadaşı var anneminde polis olan doğal olarak..
    Erkekleştikleri fikrine katılmıyorum ancak geceleri gündüzleri yok.
    Çevirmeye çıkıyorlar mesela gecenin bir yarısı,iş olunca hoop çağırılar kadınmış erkekmiş bakmazlar.
    Ama diyorum ya hayaliniz ise size haz verecekse neden olmasın..???

12. 28 Nisan 2010
  13. neriman34

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    chance cnm ben lisans mezunu olarak giricem eğer olursa..sadece 6 ay eğitim alıcam,ayrıca babamda polis,dediğin gibi çok şerefli bi meslek,sanırım babamdan dolayıda hayranlığım var,aslına bakarsanız babamda olmamı istemiyor ama erkek arkadaşım kadar katı değil,dün gece rüyamda bir sürü bayan polis gördüm,uzaktan bakıp iç çekiyodum,rüyanın verdiği duygusallıkla hemen topic açıp yardım istemek istedim sizlerden..erkek arkadaşım çeyiz hazırlıklarına başla diyo ama hiç içimden gelmiyor,senin gibi genç kızmı olur neden bu kadar hevessizsin diye kızıp duruyor..ama polis olmazsam ve onla evlenirsem ilerde bunu onun başına kakıp sorunlar yaşarız diyede korkum var...ben bu meslek için yaratılmış gibiyimmafoldumbenmafoldumben

14. 28 Nisan 2010
  15. Chance21

Chance21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende öyle düşünüyordum, ya polis olucam ya da polis diye. Ama şimdi iyiki vazgeçmişim diyorum. Bu arada sen eğitim konusunda bayağı şanslısın,o kadar zorluk çekmeyecekin. Ama bir bayan için ağır bir meslek gerçekten. ıçinden nasıl geliyorsa öyle davran canım, dene o zaman hiç olmazsa sonradan neden yapmadım diye pişmanlık duymazsın. Ne diyeyim ki, kararlısın. Allah utandırmasın. Evlilik her zaman olur ama eğitim............

16. 28 Nisan 2010
  17. alisim365

alisim365 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bir bayan için zor bir meslek ama gerçekten istiyosan sevgilini ikna etmeye çalış.

18. 28 Nisan 2010
  19. neriman34

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    asla ikna olmaz kızlar..ikisi arasında seçim yapmak zorundayım..ailemden yardım istesem ondan yana olcaklar,onlarda polis olmamı istemiyo çünkü..ama onu kaybetmeme değicek bi meslek mi hiç bilmiyorum..mafoldumben