çaresizmiyimmm?aciillll.....

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve meleke06 tarafından 1 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1 Şubat 2010
    Konu Sahibi : meleke06
  1. meleke06

meleke06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    2 ay önce hastaneye gittim doktor bey bana 1 , 2 sene çocuğun olmaz dedi yumurtlama temmelliğim varmış 3 ayda bir kere yumurtluyomuşum.Ama anlamadığım şey neden 1 ,2 sene sonra çocuğum olacakmış.bunun garantisi mi varmış.ya böyle bi olayla karşılaşan varmı bana çok anlamasız geldi hanımlar sizinde fikirlerinizi öğrenmek istiyorum bana yardım ederseniz sevinirim...moralimi çok bozdu bu doktorr yaa..mafoldumben

2. 2 Şubat 2010
  3. mercan76

mercan76 kızımın kızkardeşi geliyo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    üzülme canım benim benim amcamın kızınında aynı derdi vardı adet olamıyodu derken şak diye hamile kaldı bizimki hatta dr demişki senin yumurta tembelliğin var kolay hamile kalamazdın demiş ama nurtopu gibi kızımız yolda geliyor sen bol bol Allaha dua et Allahım zamanını bilir hiç beklemediğin zamanda verir bebişini sana

4. 2 Şubat 2010
  5. meleke06

meleke06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşkkr ederim canm benim cevabın ve beni aydınlattığn için inşllh rabbim benmde dualarımı kabul eder.

6. 2 Şubat 2010
  7. remainder

remainder Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sen gönlünü ferah tut.Yumurtlama işlevin olduğu sürece umutsuzluğa kapılma.Rabbim en hayırlı vakitte kucağını dolduracaktır,sahibinden bol bol iste evlat.O dualara cevap verendir.

8. 7 Şubat 2010
  9. bat

bat ilk gözağrım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benimde yumurtallıklarım çok tembel çalışıyo adet düzensizliğide var ama ben iki kez hamile kaldım ilkinde düşük yaptım şimdi yeniden hamileyim 5 haftalık ben klomen kullandım çatlama tedavisi gördüm ilk ilişkide hamile kaldım sen bence başka bir doktora daha görün canım inşallah tez zamanda hamile kalırsın....

10. 7 Şubat 2010
  11. nilly

nilly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence de vakit kaybetmeden başka bir doktora gıt. yumurtlama varsa umut da var demektir.

12. 8 Şubat 2010
  13. ecrin00

ecrin00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bendede yumurta tembelliği var adetlerimde çok düzensiz nerdeyse 2 aya bir olurum ama doktorum bana hep olur merak etme dedi bende inanmadım nasıl olur yumurtası olmayan gelişmeyen birisi nasıl hamile kalır diye ama rabbim hiç ummadığım bi anda verdi ama 2 ay önce kürtaj oldum hiç moralini bozma rabbim dilerse olmayacak bişi yok

14. 9 Şubat 2010
  15. citlenbiq

citlenbiq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hic kafana takma banada doktor demisti cok zor hamile kalirsin diye.ama sun anda 1 bucuk aylik hamileyim...allah ne zaman verirse ozaman oluyo hersey hikaye