çarpık bacak için tüyolar

Konusu 'Alışveriş ve Giyim Tüyoları' forumundadır ve seorpia tarafından 27 Ekim 2010 başlatılmıştır.

27 Ekim 2010
    Konu Sahibi : seorpia
  1. seorpia

seorpia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar
    bacaklarımda hafif carpıklık var..evet kabul ediyorum var:) ne yapayım herkesin kusuru vardır bu da benimki..
    daha önce vucut estetigi bölümünde bacak dolgusu kısmındaa aylarımı harcadım. operasyonu yaptırabılecek butcem var ama ben buna cesaret edemiyorum. bir de sorunum saglıgımı etkileyen bir durum değil ondan gereksiz buluyorum..ha tabi bir de kesin çözüm diye bir şey yok belki bir kaç operasyon gerekebiliyor...kısacası istemiyorum..
    şimdi niye böyle bir konu açtığımı açıklayayım;
    bacak dolgusu forumunda bu konuda sıkıntılı cok kişi oldugunu gördüm. birbirimize neler giydiğimizi, neleri nasıl giymemiz gerektiğini anlatırsak birbirimize yardımcı oluruz diye düşünüyorum.. böylece kusurumuzu kapatıp kafamızı da bir nebze olsun rahatlatırız. giydiklerimizi yakıştırdıkça da sorun acısını kaybeder:)
    belki de bir kaç tüyosu olan vardı ha ne dersiniz? :hulya:

2. 27 Ekim 2010
  3. dersane

dersane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Canım benim bacaklarımda sorun yok;ama çevremde gördüğüm kadarıyla bacaklarında çarpıklık olduğu halde dar paça pantolon giyenler oluyor.Ben tavsiye etmiyorum.Bence geniş paça pantolonları tercih etmelisin.Uzun etekler seçilmeli.

4. 27 Ekim 2010
  5. seorpia

seorpia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oncelıkle tesekkur ederim cevabın için..
    evet cevrede o tarz gıyınen cok..gercı ben onlara olumsuz bakmıyorum sonucta herks kendıne yakıstırdıgını gıymeli..o begenıyorsa kendısınde durusunu giysin..herkes dıledıgını gıysın..
    bende bazen dayanamayıp dar paça pantalon gıyıyorum.su hayata bır kere gelmısım sonucta dıyorum.Boyle anlık bır özguvenle istedigimi giydiğim oluyor..Ama her zaman böyle düsünmüyorum canım sıkılabiliyor.
    .boyle dusunmeme ragmen bu baslıgı acmamın sebebı sadece; kendim! kendimde yakıstırmadıgım bazı kıyafetler olabılıyor bende bunlar yerıne alternatıf neler gıyebılırım ya da ıllakı bır elbıse gıymek ıstıyorsam nasıl hilelere basvurmam gerekiyor??bunlarda tüyosu olan varsa öğrenmek istiyorum..:eek:

6. 27 Ekim 2010
  7. dersane

dersane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Canım bana göre moda,insanın kendisine yakıştırdığıdır.Senin için bazı pantolon elbise ve etek modelleri paylaşıyorum.Sen giyim hileleri dediğin için dar paçadan uzak durmalısın dedima.s.[​IMG]

8. 27 Ekim 2010
  9. dersane

dersane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
  10. 27 Ekim 2010
  11. dersane

dersane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
  12. 29 Ekim 2010
  13. seorpia

seorpia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çokkkk teşekkür ederimm::):) ilgin için ayrı teşekkür ederim:):)
    peki nasıl çizme seçmeliyim fikri oln??

14. 31 Ekim 2010
  15. apelsin

apelsin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    benim de ayaklarim biraz carpik. cok guzel pantolonlara sadece bakmakla yetiniyorum.kisin genelde bol paca pantolon, yazin ise uzun etekler, elbiseler giyiyorum. ben de cizme konusunda kararsizim.uzun cizmeler hic guzel durmuyor, aliyorum ama pantolon icinde gorunmuyorlar.kot panolonu cizmenin icine egri duran yerini dolduracak sekilde katlayabilirsin.ben hic denemedim ama deneyecegim....

Son düzenleme: 31 Ekim 2010
  16. 31 Ekim 2010
  17. dersane

dersane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Böyle geniş çizmeler giymelisiniz arkadaşlar.Streç çizmelerden uzak durun bence.Bunları eteklerle de pantolonu içine koyarak da kullanabilirsiniz.[​IMG]

18. 31 Ekim 2010
  19. seorpia

seorpia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet bu çizmelerden düşünüyordum bende...böyle geniş olursa hoş durabilir ve özlem duyulan etektir dar pantalondur boylece giyilebilir...