Çarpıntı hissi...

Konusu 'Kardiyoloji - Kalp ve Dolaşım Sistemi Hastalıkları' forumundadır ve ayzu tarafından 31 Ocak 2009 başlatılmıştır.

31 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ayzu
  1. ayzu

ayzu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bende son 2 aydır kalbimde acayip bişeyler oluyo... nasıl anlatsam kuş çırpınıyo gibi ve neefesimde bi acayip oluyo boğazımda sanki iki yerden nefes geliyomuş hissi yaratıyo çok acayip ama bu çarpıntımıdır... anlık bişey oluyo 2 günde bir ya da arada sırada oluyo... ya da psikolojik midir???
    doktorluk mudur ??? nedir bu ya:):a015:

2. 1 Şubat 2009
  3. ndh1903

ndh1903 evli:)mutlu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    aynı şeyi bende yaşıyorum;sanki aklıma bişey gelmişte çok heyecanlanmışım kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor , çok yorgunmuşum gibi hissediyorum ..bugün dayanamadım tansiyonumu ölçtürdüm normal çıktı..troit olabileceğini söylediler...en kısa zamanda test yaptırıcam sen de aksatma cnm..geçmiş olsun

4. 3 Şubat 2009
  5. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    tıpa tıp aynı sorun bendede var doktorum kalp cerrahına eko yaptırmamı soyledı ınsallah kotu bısey cıkmaz :KK43:(

6. 5 Şubat 2009
  7. ayzu

ayzu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inş. çıkmaz cnm bak bu ara durdu yine ya...
    sıkıntılı zamanlarda da olmuyo aksilik sıkıntıyı atlatınca oluyo sanırım... biraz araştırdım netten bu tür olan çarpıntılar psikolojikmiş artık öle diyolar ama gidicem en kısa zamanda bakalım....
    sizlerede geçmiş olsun...

8. 5 Şubat 2009
  9. filizim

filizim Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Aynı sorun bendede var arkadaşlar özel bir doktora gittim bütün test tahlil hepsi yapıldı ama hiç bişi çıkmadı..Psikolojik üzülünce,yorulunca oluyo.....

10. 5 Şubat 2009
  11. CoolBeti

CoolBeti Guest

aynı durum bende de vardı, doktora gittim kalbimde üfürme olduğunu söyledi, fakat korkulacak bişey değilmiş bebeklerde bile olabilcek birşeymiş
    ama emin olmak istersen doktora git derim

12. 5 Şubat 2009
  13. ayzu

ayzu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saol cnm dedim ya bu aralar geçti ama insanlar illa başına bişey gelince doktora giderler :))))
    ihmal etmiycem bakalım bu sefer

14. 5 Şubat 2009
  15. minish 21

minish 21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    buna benzer bişey bende de wardı sanki aniden titreme gibi bişi hissediyorum.bikaç saniye sonra geçiyodu.doktora gittim amabişey çıkmadı ekgde.hala da oluyo ara ara ama ne zaaman olucağını bilemiyorumki gün içinde.ekg sırasında olmadı anladım bişi çıkmıyacağını ama doktor da anlamadı....

16. 7 Şubat 2009
  17. serap_resat

serap_resat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bu çarpıntı bende uzun zamandır var ama ne zaman geeleceği belli olmuyor,uykuda uyurken,pc başındayken,yemek yerken çok oldu böyle..çarpıntı geldiği zaman öksürüyorum.ama bunu ben kendim yapmıyorum.sadece o zaman öksürme hissi geliyor ve o kadar çarpıntı oluyorki bayıltma aşamasına geliyor.şu ana kadar bayılmadım.ancak öksürükle geçirebiliyorum..çarpıntı bittiğinde bir süre kendimi toparlayamıyorum ve ellerime bakıyorum tir tir titriyorlar..ailemde kalp rahatsızlığı var,tansiyonumda düşüktür.bu öksürme hissi genelde kalp krizi geçiren insanlarda meydana gelirmiş.kalp krizi geçirme esnasında öksürürseniz krizi atlatabilirmişsiniz.bununla ilgili doktara gitmedim.gitmem gerekiyor..

18. 8 Şubat 2009
  19. ayzu

ayzu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :1shok::1shok: cnm senn durumun benden de vahimm yanlızzz hiç ihmal etme yaaa bu arada ben gittim bişey çıkmadı psikolojikmişşş.... korkmaya gerek yokkk teş.ederim sizleredeeee :1hug: