Çatallaşan saç uçlarım için engin bilgilerinize ihtiyacım var:(:(

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve citlenbikcik tarafından 30 Ocak 2009 başlatılmıştır.

30 Ocak 2009
    Konu Sahibi : citlenbikcik
  1. citlenbikcik

citlenbikcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar 3 ay önce saçıma perma yaptırmıştım.fakat kuaför sağolsun berbat etti saçlarımı.kıvırcık falan olmadı.o güzelim yapısı da bozuldu. sanki saçlarım çitilemişsin gibi oldu. bende mecburen sürekli düzleştirdim ya da fön çektim.ama o da saçlarımı iyice yıprattı.permadan beri 3. saç kestirişim. en son 20 gün önce kestirdim.ama yine uçları çok kötü oldu. çatal çatal. saç kestirmekten bıktım artık. bu saç uçları için napabilirim, lütfen yardım edin:KK43: eminim içimizde bunun bir çözümünü bilen vardır.:Saruboceq:

2. 30 Ocak 2009
  3. Malen

Malen Hadi gel bebegim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Sürekli krem kullanmani tavsiye ediyorum özellikle banyo sonrasinda muhakkak sür.
    Suanda kestirmeye ara ver cünkü sen nekadar kestirsende,permali sacin dinlenmesi gerekiyor ve kestirirken makas ile kestirmek istedigini söyle,hani baska bir alet daha var türkcesini unuttum ben ya özür:1shok:he anlamissindir sen,onunla kestirme,bir süre boyaya ara ver,sacini dinlenmeye birak.Sürekli bakim yapar isen saclarin kendine kisa sürede gelecektir.Birde unutmadan bus enenin modasi dalgali sac,senin yerinde olsam jöle degil,de sac köpügü kullanirdim.Basinini öne dogru atip,avucuna biraz SIKTIGIN köpügü assagidan yukariya dogru sür ve fön ile sekillendir..Eminim cok yakisir..

Not..Kuru saci sakin tarama,oda catallastirir.Mümkünse islakken tara

4. 30 Ocak 2009
  5. citlenbikcik

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    malen çok teşekkür ederim.tavsiyelerini uygulayacağım. cidden teşekkürler. umarım en kısa sürede çözülür. bi daha permamı aman kalsın.

6. 6 Şubat 2009
  7. gizemslm

gizemslm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    citlenbikcik, temiz saça uygulanan ve durulanan yoğun bakım maskelerini ve yıkama sonrası durulanmayacak bakım serumlarını da tavsiye ederim. Benim saçım röfle ile çok yıpranmıştı loreal'in bu ürünleri ile bayağı toparladım ama başka markaların da benzer ürünleri var şu aralar john fridayı sık sık duyuyorum. bi bak iyi markaların bu tip ürünlerine. Ama marketlerdeki ekonomik olanlar çok etkili olmayabilir iyi bi markadan al derim, etkili, yoğun olsun a.s

8. 7 Şubat 2009
  9. citlenbikcik

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gizemslm önerin için çok teşekkür ederim.tavsiyelerini dikkate alıcam çok çok sağol yeniden. saçlar gitti mi yerine hemen yenisi gelmiyor:KK43:

10. 17 Şubat 2009
  11. Rockunzel

Rockunzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Benimde saçlarım çok fazla kırıktı çatal çatal düzleştirmekten ; aktara bi gün entele almaya gitmiştim aktar bana bi tane yağ verdi içinde 25 çeşit yağ vardı aleo veralı yeni formül yazıodu üstünde markası yada adı yok kahverengi bi kutusu var bu hem besler hem uzatır dedi.. uzatmadı ama saçımın kırıkları baya gitti onu önerebilirim...

12. 21 Şubat 2009
  13. citlenbikcik

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim rockunzel. aktara yolum düştüğünde böyle bir yağ karışımı var mı sorucam. ama bayağı bir canlandı saçım bu aralar. uzun süredir. gliss in bir şampuanı ve saç kremini kullanıyorum. bir de lorealin bir bakım kremini sürüyorum. bir de kuaförüm önerdi. duştan çıkınca saçlarım ıslakken saç uçlarına azıcık gül yağı sürüyorum.yumuşacık oluyor.umarım eski yapısına bir an önce kavuşur.

14. 21 Şubat 2009
  15. SuRMeLi

SuRMeLi yiğitim cennetteki yavrum.. Pro Üye

Beğenildi:
    139
    Ödül Puanları:
    153
    Kiriksa uçlarindan kestir sonra resimdeki sampuan ve kreminden kullan. Ben kullaniyorum sacim omuzlarimda bir tane kirik bile yok : )

16. 28 Şubat 2009
  17. MissLavinia

MissLavinia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    108
    Evet bunu bende kullanmıştım ama sadece şampuanını..Aslında fena değil işe yarıyor belki kremini fln kullansaydım daha etkili olurdu..sengözlerimebaksanabŞimdi lorealin düzleştirici şampuanını aldım o bitince tekrar bunu alıcam..ayrıca loreal çok güzel kokuyor ve yumuşatıyor tavsiye ederim bende cnmyerimseniben

18. 1 Mart 2009
  19. nur...

nur... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşom bence saçların için awmayın hacimlendirici ve onarıcı şampuanları var ben sana onu öneririm