çatlak Oluşumu Için Krem

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve içimde bir kxixpxixrtxix var tarafından 3 Nisan 2008 başlatılmıştır.

3 Nisan 2008
    Konu Sahibi : içimde bir kxixpxixrtxix var
  1. içimde bir kxixpxixrtxix var

içimde bir kxixpxixrtxix var Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba hamişler.. doktorum lierac pytolastil kullanmmamı önerdi..eczneye fiyat sormak için gittiğimde bana pregnacare'yi önerdi ve daha bitkisel olduğunu söyledi...pregnacarenin fiyatıda diğerine nazaran daha uygun ama karar veremedim ...içinizde bu kremleri hakkında bilgisi olan ya da kullanan arkadaşalrımız var mı ? merak ettim... şimdiden teşekkürler...:uhm:

2. 3 Nisan 2008
  3. BEYAZ MELEK

BEYAZ MELEK Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    bence Sen Doktorunun Tansiyesini Dinle.
    Sonuçta Eczaneci Ticari Amaçla Söylemiş Olabilir

4. 3 Nisan 2008
  5. mehtap86

mehtap86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım pregnacare bana doktorum vermıstı 3 kutu bıtırdım ama yıne catladı karnım son ayda bebe yagıda kullandım dedıklerı gıbı catlıcagı varsa catlıyo ama belkı azaltmıstır onu bılemem ama catlarken kasınıyo karın onu engellıyo nemlendırıyo guzel bı krem 22ytl galıba tercıh senın yınede

6. 3 Nisan 2008
  7. olric

olric Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben Lierac kullanıyorum..22 haftalık hamileyim hergün sabah ve akşam kullanıyorum ve henüz çatlak felan yok.Umarım böyle devam eder...

8. 4 Nisan 2008
  9. EU1

EU1 Guest

bende bitkisel içerikli BODY FOCUS diye bir krem kullanıyorum.İçeriğinde kuşburnu çekirdeği yağı ve kabak çekirdeği yağı içeriyor diye yazıyor.Daha yeni başladım kullanmaya fiyatıda 46.ytl

10. 4 Nisan 2008
  11. DAYCA

DAYCA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Lierac phitolastyl icerigi sebebiyle tamamen kimyasal, ustelik de ben etkisini goreni henuz hic duymadim. Pregnacare icerigini okursan tamamen bitkisel olmadigini goreceksin. Su anda piyasadaki tek bitkisel krem motherlove adli amerikan markasinin karin catlak yagi ya da karin catlak kremi. Ikinci hamileligim, tek bir catlagim yok, ustelik 35. haftadayim. Ote taraftan dunyada USDA ve FDA onayli yuzde yuz organik bitkisel tek urun. Yakin zamanda Turkiyeye gelmis. en ilk hamileligimde Amerikadan alip kullanmistim. Kokusu da nefis. Ustelik gerginlik hissini ve kasintiyi da tamamen gideriyor. Mutlaka dene derim. Internette de satiliyor , bazi eczanelerde de var. ithal eden firmanin internet sitesinden satis noktalarini ve fiyatini ogrenebilirsin. Memnun kalacagina eminim.

12. 4 Nisan 2008
  13. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar ben sadece badem yağı kullanıyorum.doktorum hangi kremi alırsan al badem yağı kadar işe yaramıyor dedi nekadar doğru bilemem ama badem yağından memnunum şimdilik çatlak başlangıcı yok ama ilerde ne olur bilmem.(hem benim ikiz karnım çok çıktı yani) inşallah çok çatlağım olmaz. ama birazda genetikmiş bu çatlak olayı annemin çatlağı var bende de olacak harhalde badem yağıyla aza indirmeye çalışacağım.şimdilik krem düşünmüyorum yağ daha doğal geliyor bana hıııı bir de bo su içersek çatlak oluşumunu azaltırmışız.internette okumuştum.ben içiyorum bol bol.

14. 4 Nisan 2008
  15. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar hiçbirşey kullanmadım
    nemlendirici bile sürmedim
    var mı yok mu belli olmayan belki 1-2 tane çatlak var o kadar
    bünyeyle alakalı,bence hiç para vermeyin o kremlere

16. 12 Nisan 2008
  17. tatlxixm benim

tatlxixm benim 23 kilo sonraaa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar Bende Internette Kakao Yaği Kullanan Kişilere çok Rastladim Hem Hafta Hafta Gebelik Sitesindede Yaziyo 12-13.haftalarda Yaziyo Ordanda Bakabilirsiniz Benim Dr.henüz önermedi Ama Bu Hafta Gittiğimde Sanirim önerir Bir şey

18. 12 Nisan 2008
  19. 19KasimBhr

19KasimBhr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar çatlayacağı varsa malesef çatlıyor yaa ...Bana aventin kremini verdi doktorum.Akşamları badem yağı sabahları ise aventin kremini sürüyorum..En aza indirgemek için kullanıyorum açıkcası..Bu arada yakın çevremden duyduğuma göre sadece karın ve göğüs bölgesine uygulamayın bacak arkaları bel v.s.gibi çatlamaya elverişli yerlere de sürün..Ben kollarıma bile sürüyorum...