çatlaklar için bebe yağımı yoksa badem yağımı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kardelencicegi tarafından 29 Nisan 2009 başlatılmıştır.

29 Nisan 2009
    Konu Sahibi : kardelencicegi
  1. kardelencicegi

kardelencicegi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    meraba arkadaşlar
    çatlaklar için bebe yağımı yoksa badem yağımı daha etkili

2. 29 Nisan 2009
  3. candasyaman

candasyaman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım bana ikiside alerji yaptı....karnımın üstünde sivilceler oluştu bend drumun tavsiyesi ile organik bi krem kullanıyorum....

4. 29 Nisan 2009
  5. carpe_diem

carpe_diem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben kakao yağını kullanıyorum. aktardan kalıp şeklinde aldım. doğal kakao yağı.bana çoğu kişi onu önerdi. tavsiye ederim.

6. 29 Nisan 2009
  7. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    çevremdeki bir çok kişi vazelin sürdüğünü söylüyor bende denedim vazelini gerçekten 2. gün boyunca dışarıdan hissedilebilecek derecede nemli tutuyor ama kokusunu sevmedim

ilk zamanlar bebeyağı kullandım gerçi kullanmasamda olurdu ilk 3 ayı geride bıraktıgım için artık losyon süğrebiliyorum daha önceden aldıgım sıkılaştırıcılar vardı bir türlü düzenli kullanamamıştım şimdi onu kullanıyorum hem nemli tutuyor hemde sıkılaştırıcı özelliğinden yararlanıyorum

birde dalinin yeni jel bebeyağı çıkmış arkadaşım memnun oldugunu söyledi onu denemek istiyorum

8. 29 Nisan 2009
  9. isil_ufuk

isil_ufuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    badem yağını vuct hemen emmediği ve giysileri giymek için bir saat beklediğim için gıcık oldum bebe yağı kullandım arada bir akşamları yatarken vazelin sürdüm hiç çatlağım olmadı karnımda ve göğsümde 31 haftayız şuanda..ama bacaklarıma sürmediğim için mi bilmiyorum diz kapaımın arka tarafı çatlamaya başlamış:KK43:

10. 29 Nisan 2009
  11. filizerdem

filizerdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bebe yağını ve badem yağını pek önermiyo doktorlar canım benim özeline gittiğim doktor lierac die bi kremi önerdi fiyat 65 ytl adama özellikle sordum badem yağı vazelin bebek yağı die etkili değil dedi
    daha yeni kullanmaya başladığım için ve krem kullanmadan 1 gün içinde çatladığım için iyi mi kötü mü bilmem. soruyorum kullananlar memnun ama.

12. 29 Nisan 2009
  13. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    ben catladım malesef hemde %99 natural bır krem kullanıyordum sabah aksam faydası olmadı yanı
    kremım bıtmıstı bu sefer bebe yagı kullanmaya karar verdım az önce aradım esımı gelırken dalinın bebe yagını alması ıcın bı cok arkadasım onu kullanıyo

14. 29 Nisan 2009
  15. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    valla ben 33.haftamdayım başından beri nivea nın bebek yağı ile Liearac kullanıyorum.ama fıyatı 6 değil 48 TL izmirde.eczanede satılıyor.çok şükür şimdilik hiç çatlağım yok.ama bir de çok su için kızlar.vücudu asıl nemli tuttan su.

16. 29 Nisan 2009
  17. teuto

teuto Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    d gabbana aynen bende canım senin gibi nıvea nın bebe yağını ve lierac kullanıyorum bende 48 tl ye aldım benim ikinci hamileliğim ilkinde hiç çatlamadım bebe yağı sürmüştüm bir tek, lierac arkadaslarımın tavsiyesiyle aldım bakalım çatlamayız inşlh.suya gelince ben fazla içemiyorum içmeye calışıcam ama bol bol.

18. 30 Nisan 2009
  19. gamze_22106

gamze_22106 Kimin Adı PELİN! Kızımın Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Ben bir gün badem yağı-kakao yağı -susam yağını karıştırıpta sürüyorum... Diğer gün bebe yağı.... Sabahlarıda vazelin sürmeye çalışıyorum.... Ve bol bol da su içmeye özen gösteriyorum... Ama bilemiyorum bu çatlak olayı kremleri ve yağı sürende de oluyormuş.... Sürmeyende de... Birazdabünyeyle alakalı heralde... Daha 18.haftamdayım çatlağım yok ama garanti verilemez tabi....