Çatlaklar İçin Çözüm Önerisi Olan Var Mı?

Konusu 'Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve DevrimGzde tarafından 16 Aralık 2006 başlatılmıştır.

16 Aralık 2006
    Konu Sahibi : DevrimGzde
  1. DevrimGzde

DevrimGzde Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar çıtı pıtı bi kişilik olduum halda çatlaklar oluşmaya başladı ben buna nasıl dur derim bi önerisi olan var sa acil yazsınn

2. 16 Aralık 2006
  3. Verite

Verite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Selam.. Sana önereceğim şeyin faydasını göreceksin muhakkak. Öncelikle fazla kilon varsa bir diyete başla ve banyoya girdiğinde çatlak oluşmuş bölgeleri iyice kesele. Ama kese sert olsun fırça gibi yani. Bol bol bunu yap ve sıcak banyodan soğuğa doğru geç ve çatlaklar üzerinde bir kez daha soğuk su ile sert bir fırça ya da kese ile masaj yap. Edinebilirsen kayısı yağını çatlamış bölgelere sür.
    Kolay gelsin :)

tedirginkz bunu beğendi.
  4. 20 Aralık 2006
  5. mehserada

mehserada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çatlakları giderebilecek bir formul yok ama tatlı badem yağı iyi geliyor.hergün düzenli olarak o bölgelere sürmen gerekiyor.bir nebze küçültüyor..

6. 20 Aralık 2006
  7. onetimes

onetimes Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    badem yağı, bebe yağı, bonal krem, lansinoh lanolin, bepanthene krem vb.

8. 20 Aralık 2006
  9. renkahenk

renkahenk Guest

spor yaparak zayıflamak hergün düzenli yürüyüş ve egzersiz yapmak ne çatlak yapar ne selülit...bunu bilir bunu söylerim spor bence sağlık için güzellik için çok faydalı.hergün yarım saatinizi düzenli egzersiz yaparak geçirin ama hareketleri ayda bir değiştirin bir ay karın bölgeniz için bir ay basenler için bir ay göğüsler için hareket uygulayın herzaman sıkı ve sağlıklı kalacaksınız.

10. 17 Mart 2007
  11. sedef20

sedef20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bacak çatlakları için bir çözüm yolu bilen var mı. lazerle yada kremlerle filan geçirilemiyor mu tecrübesi olan lütfen paylaşsın. bir ürün duydum. Strivectin SD ama çok pahalı. 250 YTL civarında fiyatı. üstelikte çok küçük. bir de Elezza var. o da iddialı bu konuda ama bilemiyorum gerçekten işe yarıyor mu. bunun çözümünü bilen varsa lütfen cevap yazsın. herkese selam.

12. 22 Mart 2007
  13. GAMZELXIX

GAMZELXIX UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayvina vücut çatlaklarını önleyici body oil..kullanıyorum tamamen bitkisel ve var olan çatlakların bile görünümünü hafifletiyor..ama kokusu çok kötü

14. 25 Mart 2007
  15. caelia

caelia Guest

arkadaşlar vücut çatlakları için kayısı yağı ve susam yağını karıştırıp hergün masaj yaparak çatlak bölgelere uygulamanızı tavsiye ederim..doğum sonrası çatlaklarım için kullandım ben çok faydasını gördüm..kökten çözüm değil tabiki ama yok denecek kadar azaldı..

16. 3 Nisan 2007
  17. onetimes

onetimes Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    tek tek hatta tekini sürmen yeterli.

18. 5 Nisan 2007
  19. lost

lost Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bepanthen hanı şu yanıklara falan surulendenmı yoksa serum halinde olanlardanmı