Çatlaklar için Madecassol krem kullandım, yararını gördüm diyen var mı?

Konusu 'Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve skyangel tarafından 9 Haziran 2009 başlatılmıştır.

9 Haziran 2009
    Konu Sahibi : skyangel
  1. skyangel

skyangel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar net de dolaşırken bir doktorun tavsiyesinde gördüm, onada yabancı bir meslektaşı önermiş madecassol kremini, 3 gündür kullanıyorum, daha önce kullanmış olan varsa bilgi paylaşımı rica ediyorum,diğer topiklerde de adı geçmiş ama başka kremlerle kulanmışlar tatmin edici birşeyler bulamadım, benim çok fazla bir problemim yok aslında sadece kalçamda ergenlikten kalma sedef rengi almış çatlaklarım ama yinede sinir bozucu :KK43:, birde sadece kalça çatlakları için önerisi olan varsa çok sevinirim, şimdiden tşkler....

2. 9 Haziran 2009
  3. skyangel

skyangel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya kimse kullanmadı, offff benneyaptımki

4. 10 Haziran 2009
  5. mutlubaby

mutlubaby Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullandım ama devam edemedım kullansam gececek faydası var

6. 10 Haziran 2009
  7. skyangel

skyangel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki nasıl kullanıyordun, sabah akşam mı? aslında bende yeni başaldım ama şimdiden etkisini görüyorum sanki:lepi:

8. 10 Haziran 2009
  9. ipexgximu

ipexgximu Tombik Pamuğum Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de çok düzenli olmamakla birlikte yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Şimdilik gözle görülür birşey olmadı. Hamile olduğum için çatlaklarım daha çok yeni. Belki işe yarar dedim. Denemeye devam edeceğim. En azından 1 tüp bitene kadar. Senin çatlakların eski olduğu için madecassol tek başına işe yaramayabilir.

10. 10 Haziran 2009
  11. skyangel

skyangel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ipeğimü tatile gidicem, yaz olduğu için tahriş edici birşeyler kullanmak istemedim, o yüzden madecassol tek kullanıyorum, bakalım belki etki eder, sen sürdükten sonra yıkıyormusun, yoksa kalıyormu ?

12. 10 Haziran 2009
  13. ipexgximu

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben sabah akşam sürmeye çalışıyorum. Yıkamaya gerek yok çünkü yağlı bir krem değil. Daha önced yanık için kullanmıştım. Kullanan herkes mucize krem diyordu. ınşallah çatlaklar için de öyle olur.

14. 12 Haziran 2009
  15. zilayna

zilayna Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar bende tam 1 aydır kullanmaktayım bu kremi.. ayrıca madecassol yanında sadece akşamları acselna adlı kremi kullanıyordum be varki havalar ısınmaya başladığında bu kremi kullanmayı bıraktım. ayrıca aşırı kaşıntı ve soyulma yaptı. şimdi sabah ve akşam madecassol kullanıyorum . benim çatlaklar 11 yıllık.. inan çok moralimi bozuyorlar. bu tedavi yöntemini bende bir sitede dr. beyin yazılarından okuyarak devam ettim. şimdilik biraz değişiklik var gibi. ama bu tedavi yöntemi çok uzun tutulması gerekiyormuş. bende şimdiden sonuç beklesem mantıksızlık olur. artık devam edeceğim.. şu çatlaklardan bir kurtulsamm.. aslında tamamiyle kurtulabileceğimi düşünmüyorum. gözle görülür bir siliklik olsa yeter bana..
    hadi arkadaşlar devam edelim üşenmeyelim ve şu baş belası çatlaklara savaş açıp zaferi kazanalımm
    NE DERSİNİZ :))

16. 12 Haziran 2009
  17. zilayna

zilayna Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada ipeğimu yıkamak konusunda haklı.. bende asla yıkamıyorummm..

18. 15 Haziran 2009
  19. ipexgximu

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Galiba sadece madecassol ile çare bulan yok. Kimse yazmıyor da.