çatlaklar için...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve tuxgxbaa tarafından 10 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : tuxgxbaa
  1. tuxgxbaa

tuxgxbaa elif sena'm hoşgeldin.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar aradım çatlaklar için ne kullanıyosunuz başlığını bulamadım...acaba ne kullanıyosunuz...ben bebe yeğı kullanıyodum...artı zeytinyağlı bir krem ama sanırım yavaş yavaş çatlamaya başlıycam...çünkü karnım acayip kaşınıyor...şimdi çatlak kremi markası araştırıyorum...kullananlar tavsiye edebileceğiniz marka varmı.....

2. 10 Temmuz 2009
  3. prenses2020

prenses2020 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben 99 diye bir bebe yağı kullanıyorum..doktorum tavsiye etti...%99 katkısız bitkisel bir bebe yağı bu...eczanelerde bulabilirsin....24 haftalık hamileyim....bana çok iyi geldi.....fiyatı da 18 ytl

4. 10 Temmuz 2009
  5. benbilirim

benbilirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben bebe yagı aldım 1ay önce ama sıkıldım süremedım duruyor.çatlak kremıde alsam sürmem cok sıkıcı geldı hergun sürmek ama 4.aydan itibaren alırsam ben mustela alıcam ismini yanlış yazmadıysam böle bişeydı. o güzelmıs

6. 10 Temmuz 2009
  7. arda_

arda_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    televizyon programlarının birinde bi tarif vermişlerdi.neymiş çatlak oluşumunu önlermiş ve hatta var olan çatlakları bile zamanla giderirmiş.5-6 tane yağı karıştırıp bu karışımı bölgeye sürüyosun sonra puffff bütün çatlaklar gidiyo.yalan .son aya kadar hiç çatlağım olmadı ama son ayda çatır çatır çatladı her yerim.hem de göğüslerime kadar.yani bunun bi çaresi yok çatlamaya müsaitse cildin bundan kaçış yok güzelim

8. 10 Temmuz 2009
  9. sekercik

sekercik oğlumun kardeşi gel gel:) Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    dr önerisiyle lierac kullanıyorum ben, her gün sürmeye çalışıyorum bazen gün aşırı denk geliyor çok yorgunsam üşeniyorum ama bir faydası olacağına inanıyorum bebeyağını kullanamadım çok vıcık vıcık geldi:)

10. 10 Temmuz 2009
  11. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar ben 6 haftalık hamileyimmmmmm 3kg aldım ve karnım kaşınıyor benimde kalçalarında çizgiler oluşmuş daha erkenmibunun ikiz gebelikler bı bağı varmi

12. 10 Temmuz 2009
  13. nightelf

nightelf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende kakao yağının doğum öncesi ve sonrası çatlaklara çok iyi geldiğini duydum ve okudum,ayrıca kıllanmada yapmıyomuş diyolar.ben şimdi ona başladım deniyorum..

14. 11 Temmuz 2009
  15. PinSen

PinSen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben hamile olduğumu öğrendiğim andan beri krem kullanıyorum.çalıştığım için sabah kalktığımda duşun arkasına lierac,akşam eve geldiğimde yine duş ve kakao yağı kremi gece yatarkende kakao yağı kullanıyorum çünkü zaten daha önce kilo alıp vermekten kaynaklı çatlaklarım var oluşacak zararı en aza indirmeye çalışıyorum.:sm_confused:

16. 11 Temmuz 2009
  17. sekercik

sekercik oğlumun kardeşi gel gel:) Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    kakao yağı ve bdem yağı tüylenme yapıyormuş bebeyağını öneriyorlar kızlar ben de lierac kullanıyorum.

18. 11 Temmuz 2009
  19. dysania

dysania İÇİNE ATIYON ATMA Üye

Beğenildi:
    2.806
    Ödül Puanları:
    123
    acı badem yağı tüylenme yapıyormuş. ben tatlı badem yağı kullanıyorum. gayet etkili.