çatlaklar ne alemde?

Konusu 'Haziran Anneleri' forumundadır ve EU1 tarafından 14 Mart 2008 başlatılmıştır.

14 Mart 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar çatlak oluştumu sizde ya da var mı? neler yapıyorsunuz ? ben nivea nın bebek yagını kullanıyorum çok güzel açıckası ve hiç çatlagım yok üstelik sadece 6 kilo aldım bana çok alırsın diyenelr görsün inat olsun onlara birde bena rtık haziran anneleirne giriş yapamıyorum maalesef kaldırmıyor net sanırım....burdan yapalım paylaşımlarımızı oldu mu bakın beni yanlız bırakırsanız konuşmam asla duydun mu karamsar duydun mu sevce ayça heeeeeeeeeeesenağlama ve diğer arkadaşlar ............ küserim :dilcikar:

2. 14 Mart 2008
  3. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya bende 29. haftamda çatladım:çok üzgünüm:gerçi biliyon çok kilo aldım ben onunda etkisi çok (13 kilo :eek:klava:) ve bebeyağı badem yağı kakao yağıda kullanıyodum buna rağmen
    çatlayınca da drun önerdiği çatlak kreminide aldım ama oda engellemiyo hergün yeni bir çatlağım çıkıyo çok üzülüyorum:çok üzgünüm:

4. 14 Mart 2008
  5. EU1

EU1 Guest

hayatım üzülme zaten çatlakları önlemnin bir yolu yokmuş %52 si genetikmiş o ilaçlar sadcece kaşıntıyı almak içinmiş yani oalckasa oluyormuş bu yuzden üzülme aman bebekler saglıklı olsunda gerisi önemli degil......demi ama yerimseniben

6. 14 Mart 2008
  7. handerya

handerya Zeytinim benim! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    71
    bende bir aralar acayip kaşınıyordum ve çatlayacağım diye çok korkmuştum o ara kullanmadığım krem,yağ kalmadı ama allahtan kaşıntı şu an geçti ve gördüğüm kadarıyla henüz çatlağa rastlamdım umarım da rastlamam şu an lierac kullanıyorum ve birde kakao yağı,susam yağı ve kayısı yağı karışımı yaptım onunla masaj yapıyorum

8. 14 Mart 2008
  9. sherry456

sherry456 Guest

valla arkadaşlar siz yine iyisiniz ben daha şimdiden çatlmaya başaladım bile:KK43:(
    doguma kadar ne olurum bilemiyorum.
    gerçekten olacğı varsa hiçbişey fayda etmiyo.
    hem çatlak kremi aldım , hem bebe yağı ,hemde vazelin hepsini kullanıyorum ama yine oluyor.
    bence en iyi vazelin geliyor gibi..

10. 14 Mart 2008
  11. BEBISIM

BEBISIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bendede suan bisey yok ama kasinmaya basladim
    ileride ne olur bilmem kasimamak lazim ama bakalim

12. 14 Mart 2008
  13. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    banyodan banyoya bebek yagı kullanıyorum ve duştan çıkınca bildigimiz bir nemlendirici sürüyorum.doktor ırsi oldugunu söylemişti banada..annem 4 tane dogurmuş hiç çatlağı yok..bende de şimdilik hiçbirşey olmadı..dert edilebilecek bişey oldugunu sanmıyrum kızlar...

14. 15 Mart 2008
  15. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Sen Meraketme Ben Gelirim Ama Bazen Bende Giremiyorum Kk Ya Girdiğimdede Kimseleri Bulamiyorum...
    Benim Göbekte çatlak Yok Ama Ilk Hamileliğimden Kalan Sadece Kalçamda Var Bu Sefer Ne Artti Nede Başka Bir Yerimde Oldu Bir şeyde Kullanmiyorum Ama Ilk Hamileliğimde Dr.bonal Diye Bir Krem Vermişti Onu Kullanmiştim Faydasida Vardi Ama Yinede Bence Genetik Yani Aileden Kullansanda Kullanmasanda Olacaksa Oluyor.

16. 15 Mart 2008
  17. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    OLUYOR CANIM HİÇ KREM FELAN FAYDA ETMİYOR BENCE BOŞVER SEN HER HALİNLE GÜZELSİNNNNsengözlerimebaksanab

18. 15 Mart 2008
  19. sevce

sevce WHİTE ANGEL Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bendede şu ana çatlama yok
    bende düzenli olmasada bepentol krem kullanıyorum
    yağlısından aldım ve sanırım o iyi geliyor bana
    valla açıkçası çatlarsada umrumda değil manken değilim sonuçta eeee göbeğim açıkta gezmiyorum
    o bölgeyi görecek olan sadece eşim ve onunda önemseyeceğini sanmıyorum
    sonuçta eşimede hayırlısıyla dünya tatlısı bir evlat vereceğim
    erkekler fazla bilmesinler bakalım onlar kenidi kıllı ve yağlı göbeklerine baksınlar önceeeeeee :)))))))