Çatlaklar ve Cilt Temizliği için ne kullanıyorsunuz??

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve aybuke07 tarafından 19 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

19 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : aybuke07
  1. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    Slm arkadaşlar, ben daha 10 haftalık hamileyim, ama çatlakların oluşmasından şimdiden korkmaya başladım, çevremdekiler şimdiden önlemini al diyorlar, ama hangi yol etkili bilemiyorum. Sizin tavsiyeniz nedir?

İkinci sorum ise; ciltteki sivilceler ve yüzde oluşan günlük yağ ve kirleri nasıl temizliyorsunuz? Ben hamile olmadan önceki ürünlerimi kullanamıyorum, kimyasal madde içerdiği için, bir yerde okumuştum, bebekte anomalilere sebep olabilirmiş bu tip ürünler.. Ve yüzümü nasıl temizleyeceğimi bilemiyorum? Siz neler yapıyorsunuz??

2. 19 Temmuz 2008
  3. derya_krbçk

derya_krbçk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm öncelikle allah size ve bebeğinize sağlık sıhhat versin. Çatlaklar için vücudunuza bebe yağı ve badem yağı sürersen çatlamayı engellemiş olursun.

4. 19 Temmuz 2008
  5. sayra

sayra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Bende vücudum için bebek yağı kullanıyorum 7,5 aylık hamileyim hiç çatlağım yok çok şükür :)

6. 19 Temmuz 2008
  7. MXIXSXIX

MXIXSXIX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm
    bende 5,5 aylık hamileyim bebe yağı kullanıyorum, bu benim 2. hamişliğim ilk hamişliğimdede bebe yağı kullanmıştım ve hiç çatlağım olmadı.. Ama ben bunu alınan kiloya ve genlere bağlı olduğunu düşünüyorum.. Yüzüm içinde Dalinin antibakteriyel sıvı sabununu kullanıyorum çok memnunum herkese öneririm..