Catlaklar!!!

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve selin25 tarafından 17 Aralık 2008 başlatılmıştır.

17 Aralık 2008
    Konu Sahibi : selin25
  1. selin25

selin25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar catlaklarla ilgili topigi aradim aradim bulamadim.
    Bende hala öncede dedigim gibi baldirlarimda var ama baska yerlerimde henuz yok ama cok ta korkuyorum hani.Bakalim lierac diye bir krem var benim önceden olan catlaklari göturdu bile , insallah yeni olusanlarida göturur.O yuzden turkiyeden bir kac kutu daha getirttiricem.Bakalim ise yariyicakmi...
    Peki sizlerde durum nasil?

2. 17 Aralık 2008
  3. PureHate

PureHate Uğur böcüğüm (ÖzLem) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Harbiden o krem geçiriyosa kızlar hiççç kendinizi kasmayın valla :)))))))))))

4. 17 Aralık 2008
  5. bebisim09

bebisim09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    yaa kullanan bi kaç arkadaşım hiç bi işe yaramadığını söyledi bide çok pahalı dediler..

6. 18 Aralık 2008
  7. lebis

lebis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kıslar tecrübeli kişilerin de dediği şu.. ne kullanırsan kullan engel olamazmışsın. catlayacağı varsa çatlarmış. ama badem yağı ile masaj yaparsan biraz olsun gerginliğini alırmış ki o bile yani engel deilmiş..
    ben şahsen hic bi kreme güvenmiyorum . bugün badem yağı alıcam. bacaklarım cok çatladı goncam gelsin masaj yapacak bacaklarıma yağla...

8. 18 Aralık 2008
  9. sece

sece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın vallahi herkes ne kullanırsan kullan çatlayacaksa çatlayacak dedi bende nadiren bebe yağı kullandım ve çatladımda göbişimden
    badem yağıda kıllanma yaptı 2 arkadaşım kullandı haberiniz olsun

10. 18 Aralık 2008
  11. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    oy anam kızlar acayip oluyorum ben yaa.göbegim kocamannn catladı.dahada acılıyor catlakların arası.büyüyor yani.bacaklarım desen diz kapaklarımın arkası kırmızı kırmızı oldu.onlarda gidiyorr malesef.
    ama bide diyorum ki kızım olmasaydı ya ben hiç anne olamasaydım nolurdu.heryerim dört dörtlük olmuş napardım.iyiki hamileyim v iyiki kızım oluyor.çatlarsam çatlıyim

12. 18 Aralık 2008
  13. florya

florya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim hamilelik öncesinden birkaç çatlağım vardı. yani çatlamaya müsait bir yapım var. fakat göbeğime sabah akşam lierac kullanıyorum ve henüz çatlama olmadı. olmayacak gibi geliyor. bence lierac etkili bir jel. badem yağı tüylerin köklerini besliyor bence de. ama ben lierac ı bol kullanıyorum galiba. sadece göbeğime sürmeme rağmen 3. kutuya başladım.

14. 18 Aralık 2008
  15. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    florya sür bence catlamıyosa.

16. 18 Aralık 2008
  17. selin25

selin25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ayyyy, vallahi ben nezaman catlaklar hakkinda biseyler yazsam ve hele hele dersemki suram catlamadi , en yakin zamanda orasi catliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.:a015:Bugun elbise deniyodum magazanin birinde ve vucuduma oda baya isikli diye bir bakim dedim.OFFFFFFFFFFFFFF :çok üzgünüm:bir de ne görim göbegimde sanirim yavas yavas catliyacak, alt tarafinda catlaga benziyen biraz koyu renkte izler vardi , ay insallah bundan fazla olmaz.:Saruboceq:Ben yinede biraz olsun Lierac´a guveniyorum, cunki dedigim gibi önceden olan catlaklari görunmez hale getirdi simdiye kadar, insallah hamilelik catlaklarimdada ise yarar:Saruboceq:.Bakalim zaman bize neyi göstericek...

Son düzenleme: 18 Aralık 2008
  18. 27 Aralık 2008
  19. hxuxvik

hxuxvik kk miş çokta tın. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende aynadan bakıyorum bakıyorum bişey yok gibi ama göbektende tam görünmüyorki. ama kalçalarımda selülit oldu. inşallh bundan sonrada çatlamam.