çatlaklara fındık yağı

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve yagmur26 tarafından 23 Nisan 2008 başlatılmıştır.

23 Nisan 2008
    Konu Sahibi : yagmur26
  1. yagmur26

yagmur26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar fındık yağının çatlakları geçirdiğini duydum kullanan varmı acaba bilgisi olan eğer işe yarıyorsa çatlak kremlerine o kadar para bayılmayalım değil mi

2. 23 Nisan 2008
  3. asii

asii Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende duydum ama hic denemedim tuylenme falan olur diye cesaret edemiyorum

4. 28 Nisan 2008
  5. shpirt

shpirt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar, ben 28. haftamdayım, şimdiye dek hiç çatlağım olmadı, tabii son iki ayda ne olur bilemem, ama benim kullandığım karışım şöyle:
    kakao yağı+fındık yağı+badem yağı+gliserin yağı kullanıyorum. satın aldıktan sonra hepsinin bir şişeye döküp karıştırıyorum, sonra her sabah bu karışımı karnıma, göğsüme, belime ve arkama masaj yaparak uyguluyorum. akşamları ise niveanın e vitaminli badem yağlı vücüt losyonunu sürüyorum.
    şimdiye kadar allaha şükür çok memnunum, isterseniz siz uygulayın, umarım size de işe yarar, ben herhangi bir kötü süprizle karşılaşmam son iki ayda.

6. 28 Nisan 2008
  7. EU1

EU1 Guest

benimde çatlağım olmadı doğumdan sonra göğsüm çatladı sadece eğer emzirmiyosan çatlakları geçirmek için lierac ampul kullanabilirsin ..ben gebelikte jelini kullandım.çok iyi tolore oluyor tavsiyemdir