catlaklara karsı badem yagımı ??????

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve burcuwaa tarafından 2 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : burcuwaa
  1. burcuwaa

burcuwaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 5 haftalık hamıleyım bı arkadasım hemen gobegıme ve kalcalarıma hergun badem yagı surmemeı tavsıye ettı ılerdekı catlaklara karsı ıyı gelıyormus.
    acaba hergun surdukce karnımdan bebege gecermı sızce dogrumu surmek gerekırmı

2. 2 Temmuz 2010
  3. polyanan

polyanan "Kırpık ile pıtır" Üye

Beğenildi:
    145
    Ödül Puanları:
    153
    biraz erken gibi canim genelde 12. haftadan sonra sürmeye baslaniyor ama yinede sen bilirsin.bebege hicbir zarari yok tabiki karnindan bebege falanda gecmiyor.catlaklara cok iyi geliyor dogru.

4. 2 Temmuz 2010
  5. burcuwaa

burcuwaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hamılelıkte dr kılo almamak ıcın lıste verıyormu yoksa dıyetısyenemı yolluyor. bılgısı olan varmı.

6. 2 Temmuz 2010
  7. burcuwaa

burcuwaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kaydirigubbakcemiletskrlr polyanan :)

8. 2 Temmuz 2010
  9. polyanan

polyanan "Kırpık ile pıtır" Üye

Beğenildi:
    145
    Ödül Puanları:
    153
    bisey deil canimolumunekankayizsmile
    dr kilo icin diyet listesi falan vermiyo cunkü bu hamilelik canin ne isterse onu yiyorsunkaydirigubbakcemile3
    kiloyu fazla kafana takma derim sadece saglikli beslen yeter sebze meyva bol bol ye.basta kilo kaybin olabilir mide bulantisindan dolayi ama 3. aydan sonra kendini toparlarsin hamileligin tadini cikar bence cok güzel bi dönem cünkü.vereliniortak

10. 2 Temmuz 2010
  11. ay_dolu

ay_dolu egenin kardeşini taşıyor Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    burcu doktora gittinmi canım? kesinleştimi hamileliğin? ultarasonda görülüp mü sölendi 5 haftalık olduğun. eğer öleyse güzel haber bu. çatlakları düşünmek için biraz erken senin için. badem yağı önler doğrudur ama kıl köklerini beslediği için birazda kıllarda çoğalma yapar uyarmadı deme:KK1:

12. 2 Temmuz 2010
  13. norsis

norsis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Öle malesef hamilelikte de kafana göre yememen en sağlıklısı,ben diyetiyen kontrolündeyim,sağlıklı besleniyorum,herşeyden yiyorum ama bol bol değil,kararınca..

Badem yağını kakao yağıyla karıştırırsan daha ii sonuç elde edileceğini duymuştum ve 12. haftadan sonra kullanmak gerekiyomuş..

14. 2 Temmuz 2010
  15. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    ben 23 haftalıgım daha hıcbırsey surmedım çatlıcagı varsa catlıyor sen neyaparsan yap

16. 3 Temmuz 2010
  17. surayn

surayn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    badam yağının tüyleri arttırdığını bende duymuştum sadece bebek yağı kullandım iki ay sonra bıraktım allaha şükür göbeğimde çatlak oluşmadı ama göğüslerim berbat sanki biri tırmalamış gibi oldu keşke oraya kullansaymışım badem yağını ben hergün kaşlarıma sürüyorum kökleri kalınlaşsın diye umarım faydası olur

18. 3 Temmuz 2010
  19. guldeseker

guldeseker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benim kuzenim kullanmıştı badem yağını karnında işe yaradı kalçalarına sürmeyi akıl edemedi ve gögüslerinede tabi karnında 0 çatlak ama gögüs ve kalçası kötü oldu..tv de badem yağını çilek yağıyla karıştırın diyodu bende başlıcam kullanmaya