çatlakları olan hamişler doğumdan sonra ne kullanacaksınız

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve mervezeynepnur tarafından 27 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

27 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : mervezeynepnur
  1. mervezeynepnur

mervezeynepnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb kızlar, çatlakların azalabileceği ama yok olamayacağı söyleniyor. gerçekten çatlaklar yüzünden psikolojim çok bozuldu. hamile olmdan önce 55i bile geçmemiştim, hatta 2 sene önce 47 kiloydum, böyle sorunlarım hiç olmamıştı, bebek sahibi olmak çok güzel ama çatlaklar insanın gerçekten sinirini bozuyor:kızgın:. ben rejene kullanmayı düşünüyorum, ama kkdaki bayanların çoğu bi işe yaramadığını söylemişlersenağlama. ben yine de denesem mi diyorum, biraz azalsa bile razıyım.
    sizler de ne kullanmayı düşündüğünüzü yazıp fikir verirseniz sevinirim.

2. 27 Temmuz 2008
  3. EU3

EU3 Guest

canım çatlak hepimizin sorunu. bende evlendikten sonra 15 kg aldım üztüne bide hamile kalınca.... düşün artık.... bende aynaya hiç bakmak istemiyorum sinirlerim bozuluyo.. ben dogumdan sonra karnımı sarmayı düşünüyorum sıkılaştırıcı krem araştırıyorum bulabilirsem onu kullanacagım .geçen yıl dogum yapan arkadaşım karnını göstermişti kilo verdikçe baya yok olmuş ve beyazladıgı için çokda belli olmuodu benimkide öle osa razıyım...

4. 27 Temmuz 2008
  5. Biromur

Biromur ``Birömür`` Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Çatlaklarrrr:kızgın:

bendede oldu yaa hamile kalmadan önce çatlak matlak bilmezdim:kızgın:ama benim bacaklarımdakiler azaldıı..karnımda var :bbo:çatlakları kırmızıyken geçirebiliyomusun ancak..beyazlaşınca kalıyor öyletatlicadiarzubi yakınımdan duydum kakao yağı iyi oluyomuş..ben alıcam belki etkili olur..badem yağı da kullandım ama...oda tüyleri besliyorrtatlicadiarzu

6. 27 Temmuz 2008
  7. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm benim kızlığımdan beri çatlaklarım var.çok zayıflayıp şişmanladığım için oldu.hamileyken yeni çatlağım olmadı ama genede losyon kullanmıştım. şimdi ise karnımı kuşakla sarıyorum.çatlakları gideremezsin ama gözükme yoğunluğunu kullanacağın kremle azaltabilirsin sanırım cnm

8. 27 Temmuz 2008
  9. bebexgximveben

bebexgximveben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla benim bu foruma üye olmamamın başlıca sebebi çatlak ilacı olan rejeneydi kullananların fikirlerini almak için eşimle beraber bakmıştık hamişler sayfasını görünce kaydoldum yani anlayacağınız rejene kullanıcam benim sadece göğsümde çatlak var karnımda bacaklarımda falan tok bi tek göğsümde ama beni çok rahatsız ediyo kadınların ne kadar çok derdi var yaaaaaaa dı mı kızlar......

10. 27 Temmuz 2008
  11. nazocan25

nazocan25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet çhatlaklarrrKötü Kazen,benimde çok sinirlerimi bozuyorlar,ben hamile kalmadan önce zayıftım ve hamileliğimdede sadece göbeğim ve çevresi kilo aldığı için çok gerildim ve çok çatladımsenağlama,badem yağı ve kakao yağı kullandım ama hiç faydası olmadı anca tüylenme yaptı,dr um genetik olduğunu söylemişti ne kullanırsam kullanim genlerde varsa olacağını söylemişti galiba haklı çıktı,annemin karnı gibi oldu karnım,tek farkı henüz kırmızı olmaları.reklamlarda çatlaklara iyi gelen bir krem oldunu gördüm ama pek inandırıcı gelmedi,bilmiyorum belki doğumdan sonra deneyebilirim krem falan:sm_confused:

12. 27 Temmuz 2008
  13. mavixsxxsxxsxxsxxsx

mavixsxxsxxsxxsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben hamileliğim sırasında babe çatlak kremi kullandımm.a.sçatlağımm yok denecek kadar az..:dance:doğumdan sonrada kullan demişti cilt uzmanı sanırım onu alıcamyerimseniben.babe çatlak onarıcı kremi..araştırdım kullananlarda çok memnunnn.bi de dr kakao yağı en iyisi demişti.şutarafagittionu almayı düşünüyorummm:1hug:

14. 28 Temmuz 2008
  15. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    mavişciğim hangi krem bu?yazar mısın?ben de alayım olmazsa.

16. 28 Temmuz 2008
  17. mavixsxxsxxsxxsxxsx

mavixsxxsxxsxxsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım BABE ÇATLAK ONARICI KREM..kızlar bide ben şimdiden göğsüme,karnıma bepanten sürüyorumm iyi geliyomuş.hemde çok uygun.eczaneden alabilirsiniza.s

18. 28 Temmuz 2008
  19. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bugün sabah tv8 de dermatolog bir bayan sadece gebelik çatlaklarıyla ilgili bilgi verdi. arkadaşlar hiçbir şekilde çözümü yok. hele kremler ve yağlarla hiç. sadece bir lazer tedavisinden bahsetti o da çatlakları sadece %40 oranında azaltabiliyormuş.
    bence yağlara kremlere güvenip de dünyanın parasını vermeyin.
    genetik bir durum çünkü ben hiçbir şey sürmedim ve hiç yok. çünkü ailemde yok.