Çatlaklarım ve deneyimlerim..

Konusu 'Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve guzelimm tarafından 12 Ekim 2010 başlatılmıştır.

12 Ekim 2010
    Konu Sahibi : guzelimm
  1. guzelimm

guzelimm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    153
    Merhaba arkadaşlar a.s.benim çatlaklarım 7 yıllık kilo akıp vermekten oluşan çatlaklardı ve derin derin özellikle kalça bölgemde aşırı olan çatlaklardı.Ben çok krEm kullandım,çok paralar döktüm.Cildim kuru olduğu için çatlamaya daha çok müsaitti.....hem kuruluk,hemde çatlak bir vücut yapım vardı.BU konuda çok araştıma yaptım,kitaplar okudum.Aktarları gezdim.Sonunda fındık yağı kullanmaya karar verdim.İlk başta fındık yağını 1 ay kullandım.Her banyodan sonra güzelce masajla sürdüm.Çatlaklarımda daralma ve düzgünleşme gözlemledim.Fındık yağını tüylenme yapar mı diye tek başına kullanmıştım ama yapmadı.Şimdi FINDIK YAĞI,BUĞDAY YAĞI,GLİSERİN,KIRMIZI KANTORON YAĞI VE KAKOO YAĞI kullanıyorum.Hepsini eşit oranda karıtırıyorum.Cildim şu an kuru değil,çatlaklarımda ciddi anlamda küçülme oldu ve pembe olanlarda yok olmaya başladı.Bu yağ karışımı cildi daha sıkı yapıyor.Bu yüzden daha zayıf görünüyorsunuz......Ben çok mutluyum,umarım sizede yardmcı olabilirim.Ben hep ayna karşısında giyinirdim.Çatlaklarımı kafama taktığım dönemde hiç ayna karşısında giyinmemiştim.Şimdi ayna karşısına geçmekten çok mutluyum.Çünkü eskisi gibi aynadan bana bakan çatlaklarım yok....:lepi:

2. 12 Ekim 2010
  3. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    gerçekten miii...allahım benimde tek takıntım bu neredeyse..
    ben 4 kez hamilelik geçirdim bunlardan oluşan çatlaklarım var..bunu deneyeceğim canım..teşekkürler...

4. 12 Ekim 2010
  5. guzelimm

guzelimm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    153
    Dene düzenli olarak kesin fayda görürsün.Ben çok mutluyum artık bu yıl nerdeyse hiç denize gitmedim.Yakınımdaki insanların aaa ne kadar çatlak vücudun var demesinden.Ama 2011 yılı vakit buldukça denizdeyim artık.Çok şükür vücudum çok güzel oldu.

Son düzenleme: 12 Ekim 2010
  6. 12 Ekim 2010
  7. zafergamze

zafergamze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    okadar karışımı birden nerden bulalım yhaaa :KK43:(((((((((((((((((

8. 12 Ekim 2010
  9. guzelimm

guzelimm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    153
    kULlanacak arkadaşlardan ricam kullandıkça deneyimlerini paylaşsınlar.Kaç yıllık çatlakları vardı,cilt yapıları nasıldı?....Hem bu şekilde fayda görenlerin yeni kullanacak olanlara faydası olmuş olur.

10. 12 Ekim 2010
  11. guzelimm

guzelimm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    153
    [COLOR="Red"]cANIM BENİM KULLANDIĞIM MARKANIN.FİYATI 3 LİRA HER ŞİŞENİN.15 TL VERİYORSUNUZKARIŞIM İÇİN 2-3 AY KULLANIRSIN ZATEN.bEN BU KARIŞIMI BİTMİŞ KOLANYA ŞİŞESİNE YAPTIM KOLONYA ŞİŞESİ BİRAZ BOŞ KALDI.fINDIK YAĞINI İLK KULLANDIĞIMDA KÜÇÜCÜK ŞİŞEYİ 1.5 AY KULLANMIŞTIM.[/COLOR]

Son düzenleme: 12 Ekim 2010
  12. 12 Ekim 2010
  13. zafergamze

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yok canım fiyatı önemli deil ben bulumdugum yerde bu yağları bulamam benm için bulunması zor :KK43:((((((

14. 12 Ekim 2010
  15. guzelimm

guzelimm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    153
    aNLADIM CANIM.mafoldumben

16. 12 Ekim 2010
  17. burcu_brc

burcu_brc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Tek başına fındık yağını 1 ay kullanmışsınız, diğer yağlarla birlikte oluşturduğunuz karışımı ne zamandır kullanıyorsunuz?

18. 12 Ekim 2010
  19. zafergamze

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım fındık yagını tek kullandıgında oda işe yaradımı