Çatlaklarıma Kısmen Çözüm Buldum Ama Hangisi İşe Yaradı Bilmiyorum

Konusu 'Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve arha_77 tarafından 26 Aralık 2009 başlatılmıştır.

26 Aralık 2009
    Konu Sahibi : arha_77
  1. arha_77

arha_77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynısefa kremi almak için üç dört ay önce aktara gittim ne için istiyosun falan dedi çatlaklarım için dedim kendi yaptığımız bi yağ var onu dene istersen dedi aldım.öyle duruyodu dolapta 3-4 haftadan beri haftada 2 defa kahve limonu yapıyorum bu yağı sürüyorum iyice masaj yaparak birde lorealın sıkılaştırıcı kremini kullanıyorum.karın çatlaklarım çok derindi aynaya bakamıyodum.şimdi çok daha iyi ama tam olarak hangisi işe yaradı bilmiyorum...aktardan aldığım yağın içinde 10 çeşit falan yağ var karışım yani üzerine yazıyo.gerçekten gözle görülür bir fark var göbeğimin altı kırmızı kırmızı çatlaklarla doluydu şimdi daha iyi denemek isterseniz yağın içindekileri yazarım eve gidince.aktardan alıp karıştırıp uygulayabilirsiniz

2. 27 Aralık 2009
  3. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bilgin & paylaşımın için teşekkür ederim bende araştıracağım dilerim ankaradaki aktarların bilgisi vardır sağol..

4. 27 Aralık 2009
  5. hasret51

hasret51 Guest

bana söylermisin hangi yaglar ben almanyada kaldigim icin tek tek bulmam gerekir,benim karnimda yok ama bacaklarimda var onun icin görünce hemen bir sorayim dedim,simdiden saol.