çatlaklarıma savaş açtım!beraber takip edelim

Konusu 'Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve Metaphora tarafından 9 Mart 2010 başlatılmıştır.

9 Mart 2010
    Konu Sahibi : Metaphora
  1. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar 6 aydır falan tca peeling'i araştırıyordum,sonunda uygun zamana karar verdim ve geçen gün tca peeling aldım.gerçekten çok heyecanlıyım göğüslerimde kalçalarımda ve pek görünmüyor da olsa bacak içlerinde çatlaklarım var,daha önce yaptığım şeyler azda olsa geçirdi yada görümünü azalttı ama bu kadarı yeterli değil çünkü gerçekten rahatsız ediciler.

bu akşam uygulamaya başlayacağım (deneyimli bir arkadaşımın yardımıyla)
    ürünü kullanmaya başlamadan fotoğraf koyacağım bu akşam,sonraki iki gün ve bir ay sonrasının resmini de koyacağım,ve son olarak finalll resmi.. :Saruboceq: inş. çatlak olan bir bölgem kalmayacak..

bu yöntem içime sindi açıkçası,benimle beraber bu heyecanı paylaşın istiyorum,ve işe yararsa belki sizin için bir örnek olabilirim.

ÇATLAKLARA SONNkötükedihüso :sm_cool:

2. 9 Mart 2010
  3. rebelica_

rebelica_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inş geçer canım yazdıklarını takip eedicem bunu bende denemek istiyorum fakat emin olamıyorum geçip geçmiceğinden eyvahedigeldismile

4. 9 Mart 2010
  5. modemo

modemo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım yanındayız

bekliyoruz gelişmeleri, sonuç verirse ilk başlıycak olanlardan biri de benim..
    kolay gelsin canım umarım geçer..

6. 9 Mart 2010
  7. sibushe

sibushe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canım inş tamamen kurtulursun bizede cesaret verirsin ben çok korkuyorum bu tca dan bide kaçlık oranını aldın? nasıl uygulucaksın neyse zaten görücez sabırsızlıkla bklyrm bnde sonuçları

8. 9 Mart 2010
  9. Metaphora

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    %20 tca aldım bir de st.ives marka nemlendirici aldım,nemlendiriciyi de iyi seçmek gerekiyor yağlı olmayacak su bazlı olacak ve mümkünse medikal bir ürün olsun.

ilk önce süreceğim bölgeyi bol suyla yıkayıp temiz bir havluyla kuruladım,sonra amelyat eldivenlerimi giydim,sonra şişeyi çalkaladım ve pamuğa az miktarda döktüm,çok fazla ıslatmadım,sonra çatlaklı bölgeye sürdüm çok fazla bastırmadan ve bir kez sürdüğüm bölgeye 2.kez sürmemeye dikkat ettim.

ilk bir dakika yanma hissettim başta rahatsız oldum ama sonra alıştım,sonra kızardı biraz,
    2 dakika dolar dolmaz duşa girip bol soğuk suyla yıkadım

sonra nemlendiricimi tırnaklarım değmeyecek-çizmeyecek şekilde hafif masaj yaparak tenime yedirdim.

bu ilk uygulamamdı,o yüzden ne olur ne olmaz çok fazla sürmedim ve çok fazla bekletmedim.

kullanma klavuzunda 15 gün sonra yapacağım yazıyo,o zaman biraz daha yoğun ve uzun tutucam tca'yı,şimdilik sorun yok ne kaşınma ne kızarıklık,heyecanla bekliyorum!!

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Mart 2010
  10. 9 Mart 2010
  11. Metaphora

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    resimlerin süresi doldu

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Nisan 2010
  12. 9 Mart 2010
  13. gizliumut

gizliumut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bol şanslar! bana da gelecek yarın gibi ben de senin gibi yazim buraya:) fakat benimki tca değil %50 glycolik asit ....ya inşallah geçer şu çatlaklarımız

14. 9 Mart 2010
  15. Metaphora

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    olur canım olumunekankayizsmile

sen nemlendirici olarak hangi markayı kullanacaksın?

16. 10 Mart 2010
  17. gizliumut

gizliumut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bilmiyorumki bepantene sanırım tedavi için fakat bunun dışında bebakın acı badem kremini kullanıyordum...kargo gelmiş bu ctesi uyguluycam bakalım inşallah geçerler kısa zamanda

Ratinin Hisleri bunu beğendi.
  18. 13 Mart 2010
  19. gizliumut

gizliumut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bugün ilk uygulamamı yaptım :) fakat yaklaşık on ddakika bekletmeme rağmen hiç bi yanma hissi duymadım ya hadi bakalım inşallah geçer çatlaklarım çatlaklarımız:) daha güzel oluruz