Çatlaklarımdan Kurtuldum

Konusu 'Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve berylla tarafından 30 Mart 2009 başlatılmıştır.

30 Mart 2009
    Konu Sahibi : berylla
  1. berylla

berylla Guest

[/COLORBaşka bir siteden okuyup uygulamaya başladımm 5ayım bitti ve sonuçlara kendim bile inanamadım çok mutluyum ben beyaz tenli ve 1sene önce doğum yapmış biri olarak malum şu çatlaklardan yana dertliydim ama inanın yok ettimm çatlaklarımı nasılmı sabah ve akşam olmak üzere acnelyse ve madecassol sürerek hiç aksatmadan ,kese yaparak her banyodan sonra kırmızı kantoron yağı sürdüm ilk başlarda baya soyuldum soyuldukça çatlaklar sedef rengini aldılar soyulduğu zaman bazı zamanlar çok acıyordu o zamanda bepantene kremi sürdüm ama şu na çok mutluyummm silindi gitti gibi birşey oldu bende inanamıyorummmhihoyyyt

2. 30 Mart 2009
  3. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    inanması çok zor ya .hakketen geçtimi .uzmanlar bile çaresi yok diyo..sadece i azalabilir diyo..
    bende denim bakalım ..benim çatlakların çoğu hala kırmızı....bende çok yok ama hiç olmasada olur..

4. 30 Mart 2009
  5. berylla

berylla Guest

benimde kırmızıydı sonuç mükemmell inan bana!

6. 3 Nisan 2009
  7. angelx25

angelx25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bunu duymak güzel benımde catlaklarım var ama kırmızı deıl !ben sureklı kılo alıp verdıgım ıcın oldu basen bolgemde catlaklılar ve cok rahatsız oluyorum ..bende kullandıgın urunu bır arastırım ıyı gelırse cok sevınırım tsklr paylastıgın ıcın.

8. 4 Nisan 2009
  9. yasenya_

yasenya_ YD Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ben de pazartesi başlayacağım inşallah.peki ne kadar sürede sonuç aldın tatmin edici yazar mısın lütfen:Saruboceq:

10. 5 Nisan 2009
  11. duyguuu

duyguuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ne kadar surede etkı gosterdı paylasırsan cok sevınırımmma.s.

12. 5 Nisan 2009
  13. Merveilleux84

Merveilleux84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arakadaşlar gerçektende işe ayarayan kremler bunlar.Benim kilom bir hayli fazla.25 kilo verdim daha da veriyorum.Ve beyaz çatlaklarım da bile küçülme oldu.Kırmızılar ise yok oldu gibi birşey.Ama sabırl akullanmanız lazım.Kantaron yağını kako yağıyla birlikte sürsek işe yarar mı kullanan arkadaşa soruyorum? daha etkili olmaz mı?

14. 5 Nisan 2009
  15. edalieda

edalieda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende bu konuda çok dertliyim,ama yeni kako yağı kullanmaya başladım biraz işe yarıyor gibi yoksa piskolojik olarak mı öyle zannediyorum bilmiyorum deneyen arkadaşlar var mı benim gibi?cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

Son düzenleme: 5 Nisan 2009
  16. 5 Nisan 2009
  17. edalieda

edalieda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

arkadaşım şaka yapmıyorsun deil mi?eğer gerçekse mucize gibi geldi bana:teytey:
    birde bu konuyu birazdaha açarmısın şu kullandığın ilaç mı krem mi birde eczanelerden kolayca tegmin edilebilinir mi?:lepi:daha önce başka şeyler denedin mi?şimdiden teşekkür ederima.s.

18. 5 Nisan 2009
  19. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    sedef rengini mi aldı sadece.
    ben tamamen pürüssüz bir cilt oldu diye düşündüm.
    sedef rengi zamanla alıyor çatlaklar zatii..
    benim 2,5 yıl oldu doğum yapalı sedef renginde şuan.hiç bişi de yapmadım.
    o ancelyes acayip soyuyor ve çok acıtıyor yaa.nasıl dayandın.çok gerer cilti...