çatlama ignesinden sonra adeti gecikenler

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve DerinSu tarafından 18 Aralık 2008 başlatılmıştır.

18 Aralık 2008
    Konu Sahibi : DerinSu
  1. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    slm kızlar birkaç konuya yazdım sorunumu ama sanırım dagınık oldugu için göremedi kimse.benim gibi çatlama ignesi olup da adeti çok gecikenler var mı acaba?10 kasımda igneyi oldum ve en geç 30 kasımda adet olmalıydım...kan testine başvuracagım çok geçti çünkü.ama sizinde fikrinizi almak istedim.normalde zaten adet düzensizligim var ama ilk defa igne olmadım çünkü daha öncekinde gecikmedi.çok test yaptım ama negatif.fikirlerinizi bekliyorum.

2. 19 Aralık 2008
  3. DerinSu

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    sesimi duyan var mıııı?askolsun kızlar yeni baktım kimse bi yorum yapmamış.olsun canınız sagolsun.demekki benim gibi olan yok.a.s.

4. 19 Aralık 2008
  5. DerinSu

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    kızlar pazartesiye kadar kan testi yaptıramıcam yaa yok gerçi çok test yaptım ama yinede bi umut işte.belki geç döllenme falan olmuştur dimi ama.sizce igneden sonra bu kadar gecikmesi normal mi ki?

6. 19 Aralık 2008
  7. sultan49

sultan49 ben geldim :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    deasycim mrb canım iğne olduktan sonra en geç 16 gün içinde adet görmen gerekirdi ADETİN çok geçmiş bence doktora görünmelisin...

8. 19 Aralık 2008
  9. DerinSu

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    canım yaa nerelerdesin senn.tanıdık birilerini görmek ne güzel.dünden beri bir yorum almadım.doktora gidecegim tabiki kan testi de yaptıracagım bunların bilincindeyim ama,benim gibi çok geciken oldumu diye merak etmiştim sadece.canım sagol boş geçmedigin için.sen nasılsın nasıl gidiyor bakalım?

10. 19 Aralık 2008
  11. sultan49

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım iyiym çok şükür bende tedavi oluyorum şuanda bu ay klomen ve folik asit kullandım bakalım beklemedeyiz :)) canım ben bugüne kadar çatlatma iğnesiyle gecikeni duymadım hatta daha erken geliyor benimki ve şahit olduğum arkadaşlarımın hep öyle oldu... bence hamile olabilirsin... ha bu arada bebeğim adlı bi arkadaşımız vardı hatırlarsan onun da gecikmişti iğneden sonra galiba kist olmuştu onda yumurta çatlamamıştı... ama inş sendeki sorun bu değildir.. git bi kanda baktır bakalım olmadı ultrasyona gir ne diycek doktor ... haberlerini bekşiyorum canım...

trgyhnf bunu beğendi.
  12. 19 Aralık 2008
  13. DerinSu

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    hadi bakalım inş bu ay kalırsın canım yaaa.yaa acıkcası ben artık klomen falan kullanmak istemiyorum ignede vurulmak istemiyorum kist yapmasından korkuyorum.son gittigimde yoktu kist ovulasyon takibi yapıldı yumurtlma günlerimde ve çok iyi demişti doktor.umutluydum bu ay ve haala olmadım.en son dün akşam yine test yaptım yine yok.hatırlarsın belki benim hep düzensizdir zaten.herzamanki düzensizlik mi acaba yaa.

14. 19 Aralık 2008
  15. sultan49

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ama canım iğneden sonra olman lazımdı bişey yoksa adet düzensizliği iğneyi etkilemiyor iğne zamanında adet görmeyi sağlıyor sen doktora ghörün... umarım iyi haberlerle dönersin canım

16. 19 Aralık 2008
  17. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba canım benim ilk çatlatma iğnesi vurulduğumda 22, gün adet olmuştum yumurtam çatlalamıştı
    bu ay yine çatlatma iğnesi oldum ve yine 20 gün oldu halde adet olmadım sanırım yumrtam çatlamadı

18. 19 Aralık 2008
  19. sultan49

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ya canım sen bi test yap o zaman öyle de ama önce test yapmalısın...