Çatlama iğnesinden sonra illa ki 36. saatte mi beraberlik olmalı ?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve GIYMATLIM tarafından 19 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

19 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : GIYMATLIM
  1. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bu seferde bu aklımı kurcalıyor.. iğneyi bulduk Allaha şükürler olsun..
    az önce vurdurmak için çıkıcaktık ama şöyle bi hesapladım, şimdi vurulursa 36. saat sonrası mesai saatine geliyor ve malum eşim olmayacak :kedi:
    yarın sabah erken mi vurdursam diyorum, akşam saatlerine denk gelmesi için..
    ne yapmalı arkadaşlar yaa.. yoksa sabaha kadar kendinden mi çatlarlar acaba yumoşlarım .. bugün 21,5 mm di iki tane..
    36. saate uymak lazım dimi, ne öncesinde ne sonrasında verim yok öyle mi bilmiyorumkismile

2. 19 Temmuz 2010
  3. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    canim igneyi vurduktan sonra
    36 saat icinde iliskiye girmen lazim
    ben oyle bilyorum
    doktorum bana oyle demisti...

4. 20 Temmuz 2010
  5. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    36 saat sonra değil yani öyle mi?... buna göre vurulduktan sonra hemen değerlendirmeye mi geçmek lazım ..
    bende burda 36 saat dolduktan sonra çatlıyormuş gibi yazılar okumuştum bilmiyorumkismile

6. 20 Temmuz 2010
  7. adaylaarda

adaylaarda iyi düşün:iyi olsun :)) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    36 saat içinde yumurta çatlıyor ama genelde 36.saatte çatlıyor o yüzden doktorlar o saati öneriyorlar
    yumurta çatladığında içerde siperm olması gerekiyor yumurta çatladıkdan sonra 36 saat döllenebiliyor
    yani öncesinde ve eve geldiğinizde olsada olur
    sipermlerin kaliteli olması için gün aşırı ilişki öneriliyor zaten spermler 48-72 saat arası yaşıyabiliyor
    ama yinede doktorunla görüşebilirsin eğer yumurtaların aşırı büyümezse senin iğne saatini ileriye alırlar
    inşallah bu ay bebiş gelir :Saruboceq:

8. 20 Temmuz 2010
  9. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    spermler yumurtaları dölleyeceklerı yere yaklasık 12 saatte gıdebılıyorlar. yanı catlama saatınden önce spermlerın hazır beklemelerı lazım yumurtaların yanıbasında:) sonucta sperm yaklasık 72 saat yaşıyabılıyor vaginanın ıcınde.