çatlamadan önce

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Karagxoxzlxux tarafından 13 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

13 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Karagxoxzlxux
  1. Karagxoxzlxux

Karagxoxzlxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlaaaar göbeğim ve göğüslerim çok fecii kaşınıyor sanırm gerilmeye başladı diye sizde kaşınıyormusunuz ay çatlamak istemiyorum buarada birşey kullanan varmı çatlaklar için bebe yağı kullanmış arkadaşım hiç çatlamadan doğurmuş bir arkadaşta kakao yağı ve badem yağı kullanmış süper ii gelmiş neyapsak ne etsek kızlar çatlamayalım

2. 13 Mayıs 2008
  3. hale87

hale87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya canm cok gusel bi konuya değinmişsin.aynı dert bende de var ama daha çok gebeğim kaşınıyor.valla ben birşey kullanmıyorum ama bende bebek yağı almayı dusunuyorum.badem yağı tüy yapıyor ya bence kullanmayın.kozmetik ürün almak istemiyorum aslında dr bana önerdi ama bebek yağı kullanmak daha cazip geldi bana.fikri olanlar varsa ürün kullannlar onlardan da fikir çalabiliriz yerimsenibena.s.

4. 13 Mayıs 2008
  5. kimyager8

kimyager8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben 2007 kasım annesiyim,hamileyken kaşıntılarım başladıktan sonra hergün badem yağı kullandım çok faydasını gördüm,hiç çatlamadı karnım,tavsiye ederim

6. 13 Mayıs 2008
  7. hale87

hale87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya ama benimde bi arkadaşım kullandı badem yağı çok tüylenme oldu onda.sizde öyle bir soun olmadı mı??o yüzden ben direkt bebek yağı dedim :bbo:

8. 13 Mayıs 2008
  9. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bende son kontrolümde 8-9 aylık hamişlere sordum badem yağını önerdiler tüylenmeden bahsetmediler ayrıca cuma yeni doğum yapan bir arkadaşa gittim oda ban badem yağını önerdi hatta yarısından fazlası kalmış bana verdi.. bir başka arkadaşımda geçen karnın kaşınıyormu geriliyormu dedi şimdilik bişey yok ama badem yağı önerdiler dedim bende sana onu söyleyecektim dedi.. kendisinin 6 aylık bebişi var sadece karnına kullanmış ve hiç çatlak olmamış çok kilo almıştı ve doktor diyet vermişti.. bana bacaklarınada dizlerine kadar sür dedi karnımda yoktu ama bacaklarımda oldu çatlaklar dedi.. bende bu hafta kullanmaya başlayacağım badem yağı.. zaten hafif tüylenme var ebnim göbişte önce böyle değildi..

10. 13 Mayıs 2008
  11. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de bu hafta doktoruma gittiğimde çatlaklar için ne kullanacağımı sordum. Bana badem yağı sürmemi söyledi. Kozmetik ürünlerine para verme sakın dedi. Hem en doğalı hem de en çok işe yarayanın badem yağı olduğunu söyledi. Ben de sizlerin yorumlarından okuduğum için 'Tüylenme yapmaz mı?' dedim. O da, hamilelik tüylenmesini eğer yaşayacaksam yaşayacağımı, bunun badem yağı ile alakası olmadığını söyledi. Kakao yağı ve jojoba yağı almıştım. Şimdi bunlar biter bitmez badem yağıyla devam edeceğim.

12. 13 Mayıs 2008
  13. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    benimde kirli gibi göbeğim kaşınıyor ama bana doktorda dahil vazelin
    önerdiler ben vazelin kullanmaya başlayacağım

14. 13 Mayıs 2008
  15. azo

azo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende bu perşembe doktora gidicem..ikili test sonuçlarımı almaya..ozaman sormayı düşünüyorum çatlaklar için ne kullanmam gerektiğini.badem yağı banada daha mantıklı geliyo..doktorumdan öğrenince yazarım sizede..birde arkadaşlar malum yaz geliyo ve hamilellikte oluşan lekelenmeler güneşe maruz kalınca daha çok artıyomuş.doktoruma onuda sorucam..yüksek faktörlü güneş kıremi kullanmamda sakınca varmı diye..onuda size yazarım..inşallah bukadar önlem alıyoruz herşey yolunda gider..

16. 13 Mayıs 2008
  17. azo

azo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende bu perşembe doktora gidicem..ikili test sonuçlarımı almaya..ozaman sormayı düşünüyorum çatlaklar için ne kullanmam gerektiğini.badem yağı banada daha mantıklı geliyo..doktorumdan öğrenince yazarım sizede..birde arkadaşlar malum yaz geliyo ve hamilellikte oluşan lekelenmeler güneşe maruz kalınca daha çok artıyomuş.doktoruma onuda sorucam..yüksek faktörlü güneş kıremi kullanmamda sakınca varmı diye..onuda size yazarım..inşallah bukadar önlem alıyoruz herşey yolunda gider..

18. 14 Mayıs 2008
  19. kimyager8

kimyager8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok canım olmadı,belki yapı meselesidir ,hamileliğimde 24 kilo aldım karnımda hiç çatlama olmadı,sadece bilmediğimden bacaklarıma sürmedim badem yağını bacaklarım çatladı fazla kilolardan dolayı