catlamamak elde degil :(( yardim edin kizlar :(

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve deniz5 tarafından 28 Mart 2010 başlatılmıştır.

28 Mart 2010
    Konu Sahibi : deniz5
  1. deniz5

deniz5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    degerli bayanlar... dün erkek arkadasim cok yakin bi arkadasinin dügününe gitti ailece tanisiyolar cok samimiler, beni 7 saat boyunca ne arayp ne sordu dügün boyunca en son dayanamadim onu gece 1 de aradm ve gelini arabaya bindireceklerini söylüyordu kafasi hafif güzel bi sekilde benim onu aramamin iyi oldugunu söyledi cnkü o dügün boyuncsa cok yogunmus orda yardim etmis yemekleri verirken, icecekleri dagitirken flan filan..... neyseki gece yatmadan msj attim sadece öpücük simgesi yaptim geri yazdi hemen sonra meragimdan catladim naptiniz diye yazdim ama geri yazmadi o mesajima, en son disarda oldugunu biliyodum arabaya dogru gidiolar fln diyodu ama kizlar napim ben ya cok sinirliyim beni hep böyle merakta koyuyor simdi onu arayamiyorum bile cünkü uyandiririm diye korkuyorum, ya hep böylemi olmali ya ben nerde olursam olayim hep haber veriyorum ...:sinifsinif:

2. 28 Mart 2010
  3. zeynebim03

zeynebim03 hayat güzellllllllll Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bence yersiz sinirleniosun çok yakın arkadaşı oldunu sölüyosun ne oalacakki o gece aramasa seni ertesi gün knşrsn rahat ol gerek yok yok paniğee...güvensizlikmi var neden böle telaş yaptınkii...

4. 28 Mart 2010
  5. deniz5

deniz5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim haklisin benim sanirim birazda yapimda var sevdigim zaman hep cok takiyorum ve düsündügüm seyin taa detaylarini düsünüyorum hemen en kötü ihtimali düsünüyorum :KK43:((

6. 28 Mart 2010
  7. Fides

Fides Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    telaştan unutmuş olabilir seni yerimseniben malesef erkekler böyle.
    hem yakın arkadaşıymış hemde yardım etmiş baksana.

gerçi bir mesaj bile atsa iyi olurdu da... hem arkadaşının düğünü olunca oynamıştır da. erkekler düşünemiyo böyle zamanlarda ne kadar merak edildiklerini. bi çok kişi benzer durumlardan mağduruz :lepi:
    bende sakince konuş ama üstüne gitme

8. 28 Mart 2010
  9. glaze_butterfly

glaze_butterfly yenigelinmutfakta.blogspo Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    O kadar ince ayrıntılara takılmamak lazım...
    Aynı durumda sen olsaydın en yakın arkadaşının düğününe gitsen ve erkek arkadaşın seni anlayışla karşılamasa
    Ozaman burayada kızlar en yakın arkadaşımın düğününe gittim erkek arkadaşım onunla ilgilenmediğim için trip yapıyor
    Diye konu açardın.Olaylara tek pencereden bakarsak ilişkimizi yıpratırız.

Önce kendimizi onun yerine koyalım sonra yargılayalım ani kararlar vermemek adına...
    Herşey gönlünce olsun...

10. 28 Mart 2010
  11. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben tozu dumana katardım sanırım :lepi: Sabahta bişe yazmazdım ama uyandırmamak için değil sırf trip olsun diye.

12. 28 Mart 2010
  13. Cardialgia

Cardialgia Hayallerim gerçek olsun... Pro Üye

Beğenildi:
    653
    Ödül Puanları:
    188
    sakince konuşmak en mantıklısı,bu davranışından rahatsız olduğunu en azından bir haber vermesi gerektiğini güzelce anlatırsan,bir daha ki sefere kendiliğinden yapacaktır... olumunekankayizsmile

14. 28 Mart 2010
  15. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    canım bunda bişey yok.. kendini onun yerine koy.. en yakın arkadasın evlenecek olsa her seye sen kosturmak zorunda kalırsın ve elin telefona gitmez zamanın olmaz o telaşede haber veremezsin.. bi kerecik olur böyle şeyler.. sana her hafta düğüne bilmemnereye gidiyorum deyip seni ihmal etse haklısın ama bu bi kere olmuş çok üsteleme sadece aşk olsun aşkım hiç haber bile vermedin beni merakta bıraktın diye hafif sitem et ama sitemin dozunu iyi ayarla çok kapris yapma.. çocuğun bi suçu yok =))

16. 28 Mart 2010
  17. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    ben erkek arkadaşınızın yaptığında bir anormallik görmüyorum.
    siz biraz fazla kuşkucu ve güvensiz olmuşsunuz bence..

18. 28 Mart 2010
  19. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    biraz daha dene bu şekılde ve hiç üstüne gitme
    tmm mrak edıyorsun kı bu çok normal en azndan bunu kendı içnde yaşa merak ettiğini anlamasn:nazar:
    sen üstüne gidersen hiç ilgilenmez bunalır