Çatlamayan yumurta kist olup bel ağrıtır mı?

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve ooooffff tarafından 22 Ekim 2010 başlatılmıştır.

22 Ekim 2010
    Konu Sahibi : ooooffff
  1. ooooffff

ooooffff Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    19mm lik yumurtam kist var diye çatlatılmadı ama doktor deneyin dedi. Ddenedik ama adete 4 gün kala kanda test yaptım negatif. şimdi ise acaip bel ağrım var hatta bu yüsden test yaptım gebelik var sandım ama diilmiş.

Bu bel ağrısı çatamayan yumurtamın kiste dönüşmesinden falan olabilir mi?

2. 24 Ekim 2010
  3. serap_resat

serap_resat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım bu ağrıları bende hep yaşıyorum.her ay bu bel ve kasık ağrılarıyla uğraşıyorum..sinir oluyorum kendime..yumurtalık ağrıları bir yandan bel ağrısı bir yandan..senin dediğin gibi bu yumurtalar çatlamayıpta kistemi dönüşüyor.bende pko var ama tam doktor tedavisine başlayamadım açıkçası..millet karnında bebek büyütür bizde kist büyütüyoruz..inan sinir oluyorum artık.adetlerimde düzenlidir..her ay oluyorum..vallahi annemden utanıyorum artık.kadında her gün belim ağrıyor diye oda masaj yapıyor..ama doktor randevusunu aldım bu ne varmış yumurtalıklarda.bende senin gibi bu ağrıları gebelik belirtisi zannedip inanan gebelik testleri alyorum..ama her ay negatif..

4. 26 Ekim 2010
  5. ooooffff

ooooffff Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    şeytan bizimle dalga geçiyor heralde... benim bel ağrılarım çok zorlamıyor ama var yani... kistlerden dolayı olabileceğini tahmin ediyorum.... arkadaşımsen doktorunla görüştükten sonra beni de bilgilendirirsen sevinirim. ben doktora gidiyorum bebiş için ama bunu hiç sormamıştım...

6. 28 Ekim 2010
  7. dublemutluluk

dublemutluluk hayat çocuklarım ve eşimle güzel.. Üye

Beğenildi:
    594
    Ödül Puanları:
    188
    bende de çatlamayıp kistte dönüştü bir de tek kalmadı kendine bir sonra ki ay arkadşa da edindi... ama çok şükür ikisi de düştü... yeşil çay içmenizi tavsiye ederim çok faydasını gördüm.. yeşil çay kistti küçültüyor