Çatlamış dudaklar için formül

Konusu 'Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)' forumundadır ve shaman tarafından 12 Haziran 2007 başlatılmıştır.

12 Haziran 2007
    Konu Sahibi : shaman
  1. shaman

shaman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ÇATLAMIŞ DUDAKLAR İÇİN (Keten Tohumlu Dudak Koruyucu)

MALZEMELER:

4 tatlı kaşığı çekilmiş keten tohumu
    1 tatlı kaşığı hindistan cevizi yağı

YAPIM VE UYGULAMA:

Karışımı fırında eritin.Küçük ve kapaklı bir kaba boşaltın,soğudukatan sonra kullanabilirsiniz.Çatlamış dudaklarınıza her ihtiyaç duduğunuzda sürebilirsiniz.

Ben bizzat yapıp denedim dudaklarıma müthiş etkisi oldu a.s inanın farkı sizde hissediceksiniz ben günlük düzenli sürüyorum mesela tatillerde çok işinize yarar bütün gün güneşin altında cayır cayır dudaklarınız çatlıyor sürün bana hak verirsiniz a.s.

2. 13 Haziran 2007
  3. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya peki dolgunluk da veriyormu bu ürün dudaklara :)

4. 13 Haziran 2007
  5. shaman

shaman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili kıvılcım;

vallahi ben de bu formülü güzellik salonunda çalışan bir arkadaşımdan almıştım yaklaşık bir sene evvel benim dudaklarıma çok iyi geldi belli bir canlılık ve hoş bir görüntü oldu doğrusu ben çok memnunum dediğim gibi yazında çok işe yarıyor özellilke güneşlenipte eve gidince sürdüğünde rahlamayı çok güzel bir şekilde hissediyorsun.Linkte tüm cilt tipleri için ayrı ayrı temizleme formüllerüde yazdım bak bir istersewn sana yarayan bir tane vardır elbet ben elimden geldiğince buraya yazıcam fayladaldığım formülleri.sevgiler şimdiden kolay gelsin:1hug:a.s.

6. 3 Ağustos 2009
  7. EU3

EU3 Guest

.............