çatlatma iğnesi nezaman yapılıyor.acilll yardım

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve bahargelirse tarafından 26 Nisan 2010 başlatılmıştır.

26 Nisan 2010
    Konu Sahibi : bahargelirse
  1. bahargelirse

bahargelirse Guest

kızlar ben geçen ay klomen kullandım ama olmadı...kontrolede gidemedim..bu ay gene klomene başladım...yarın beşinci gün..yani son ilacımıda yutacaım..ama benim yumurtalarım hiç çatlamıyo...acaba çatlata iğnesi nezaman vuruluyo..doktordan randevu alacağım...doktorum bu çevredeki en başarılı doktor oldduğu için randevu almak ayları buluyorda..çaresizim...yardım....

2. 26 Nisan 2010
  3. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım klomen bittikten 3 gün sonra kontrole gidiyosun usg de yumurtlaman olduğu görünüyosa o gün çatlatma iğnesi vuruluyosun...hayırlısı olsun canım

4. 27 Nisan 2010
  5. kilti

kilti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    7 defa klomen ve 5 inde çatlatma iğnesi kullandm.çatlatma iğnesiz kullandğm klomenleri kimseye söylemeden gizlice içtim.çatlatma iğneleri bende 13-14.günler vuruluyrdu

6. 27 Nisan 2010
  7. bahargelirse

bahargelirse Guest

canım allah razı olsun ya..okadar sevindimki cevab yazmana...klomen bugün akşam sonu içeçem...yani cuma günümü gidecem kontrole yoksa ctesi mi..lütfen acilen cevap yazarsan çok dua ederim...

8. 27 Nisan 2010
  9. bahargelirse

bahargelirse Guest

peki sonuç nedi.. canım..hamilemisin şuan

10. 27 Nisan 2010
  11. bengu1

bengu1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba geçen aylarda bende çatlatma iğnesi vuruldum merak etme acıtmıyor normal aşı gibi birşey kabadan yapılıyor.

12. 28 Nisan 2010
  13. kilti

kilti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım çatlatma iğnesiz kullandğm 6. klomenimde hamile kalmıştm.progestron (ki bende baş dönmesi ve mide bulntsı yapmştı) kullandğm halde bebeğin kalp atışları zayıfladı ve durdu.2. 5 aylıkken mecburen kürtaj oldm.
    kürtajdan tam 1 ay sonra regl oldum ve hiç korunmadm.7.gizli klomenimi de içmştm ama yok.bu arada düşükten sonra yeni ve çok ciddi bir sorunum daha başlmştı:KK70:EPRESYON
    buna rağmen antideprsan kullanmayı reddetm çünkü korunmak ,1 ay dahi kaybetmek istemiyrdm.
    daha önceki tedavilerimi yapan (ki düşükten 5 ay önce aşılamada yaptrmştm) tüp bebek merkezine başvurdm.tedaviye başlamak için regl olmayı beklemeye başladm.ama regl olmadm.delice karnım ağrıyordu,kan sulandrcılr içtm,kaplıcaların kaynar havuzlarnda deli gibi yüzdm yok.sadece az kanaman oldu devamı yok.20 gün geçmşti tüp bebek merkzne gittm ulrsnda oğlumun kalp atşlaryla karşlaştm.şuan 7 aylık.

14. 28 Nisan 2010
  15. kilti

kilti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    o zaman ankrada yaşyrdm.hamile olmak benim için her şeydi ve tüm yaşantmı değştrdm 6 aylık hamileyken orayı bırakp bodruma yerlştm ve kendimi oğluma adadm.işimi de bıraktm şu an evdeym.umarım tez zamanda sizin de iyi haberlerinizi alırız dualarım benim geçtiğim yollardan geçen herkesle.