Çatlatma iğnesi olan arkadaşlar yardım

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve aregon tarafından 28 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Ocak 2008
    Konu Sahibi : aregon
  1. aregon

aregon Guest

Çatlatma iğnesi olan arkadaşlara bir sorum olacaktı, klomen veya benzeri ilaç kullandıktan sonra adetinizin kaçıncı günü çatlatma iğnesi oldunuz, ve yumurtalarınız ne kadarken vuruldu, teşekkürler...:dance:

2. 28 Ocak 2008
  3. EU3

EU3 Guest

canım yumurta uyarıcı ilaçlar dan sonra yumurtanın en az 18 mm olması gerekiyor bu boyuta gelmeden çatlatma iğnesi yapmıyorlar kaçıncı gün diye sormuşsun herkesın bünyesi farklı 1-2 haftada ulaşır 18 mm canım sana bol şans....

4. 28 Ocak 2008
  5. aregon

aregon Guest

haklısın canım ama dikkat ediyorum hep 13. veya ondördüncü gün vuruluyor, acaba bu laçlar 7-8 gün içinde mi büyütüyor

6. 28 Ocak 2008
  7. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    klomen vs. ilaçlar kullanmadım fakat iğne yumurta 18 mm büyüklüğe ulaştıktan sonra vuruldu.hatta doktorum 18 mm olmuş yumurtan ama iki gün sonra vurdur demişti.umarım faydalı olabilmişimdir.

8. 28 Ocak 2008
  9. ECETUNA

ECETUNA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de ikinci kez çatlatma iğnesi oldum. ilkinde 13. gün yapılmıştı ikincide 14. gün yapıldı.

10. 28 Ocak 2008
  11. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Benimde 19 mm ken vuruldu doktor 2 günde bir baktı ama kaç mm olmuş diye..

12. 28 Ocak 2008
  13. runhaxsx

runhaxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben klomene reglimin 5 günü başladım we 5 gün içtim..2 güne bir dr gittim we mumurtam 18 mm ye gelince çatlatma iğnesi oldumm...benimki reglimin 13 günü wurulduu...

14. 28 Ocak 2008
  15. yazel

yazel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam,
    benim doktorum bana adetimin 5.günü başlamak üzere serophene tablet verdi.ilaçlar bitince gel dedi.10.günü gittim ve bir hafta sonra yine çağırdı yani adetimin 16. gününe denk geliyor.Yarın gideceğim çatlatma iğnesi yapacakmış.Bakalım neler olacak.Bende inanılmaz merak içindeyim.Acaba olacakmı?:sm_confused:Allahım isteyen herkese versin inşallah.Burda bir çok kişi yazmış ilk seferinde ikincide hatta üçüncüde hamile kalanlarda var.Bakalım benim ne olacak.Yarından sonra zaten az çok belli olur bişeyler sonra adeti beklicez ve inşallah bu sefer gelmezzzzz......:KK46:

16. 28 Ocak 2008
  17. gulan06

gulan06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende ocak ayı başında regii 5.çgünü klomenei 5 gün sabah akşam kullandım yumurtam 21 m.olmuştu adetimin 12.günü çatlama iğnesini yapıldım..
    14.gününde aşılama oldum 3 gün sonra belli olacak tutup tutmadığı .inş. süpriz yapar ve gelir bebişim.

ama regii belirtilerim var bilemiyorum.........bekliyorum.
    umarım isteyen herkes anne olur...

18. 28 Ocak 2008
  19. gulen

gulen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yazelcim benim de 16. gün yapıldı iğnem.yumurtlarım yavaş gelişiyor bu yüzden.herkesin farklı olurmuş.hangi doktora gidiyorsun ve sorunun ne canım öğrenebilir miyim?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.