Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Ceylan tarafından 13 Şubat 2009 başlatılmıştır.

13 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Ceylan
  1. Ceylan

Ceylan BiHüzünSaklı ve BinUmutla Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    Merhabalar,
    Geçen cuma Çatlatma İğnesi oldum beklemekteyim:insan bir garip oluyor şiddetli kasıklarımda sancı yaptı 5-6 gün geçmesine rağmen hadi kızlar Paylaşalım Vurulacaklara ve vurulupta hamile kalanlar ....:1hug:

2. 13 Şubat 2009
  3. xsude

xsude sadece sensin hayatım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende çatlatma iğnesi yaptırdım aynı benimde kasıklarımda sancı olmuştu allahıma şükürler olsun şimdi 2 kızım var

4. 13 Şubat 2009
  5. ukla

ukla Come back.. Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar kızlar bende c.tesi çatlatma iğnesi vurdurdum beklemdeyim, ve kasık ağrılarım var şiddetli.
    24 şubatı iple çekiyorum.. bu arada çalışmalara devam
    Xsude kaçıncı denemende olmuştu çatlatma iğnesinin birde iğneden sonra ne kadar sıklıklı ilişki oldu ? bizde dr pazar iğne p.tesi,salı ilişki dedi ama biz çarşambada devam ettik dün ara verdik bu akşam tekrar çalışcam ödevimize...

6. 13 Şubat 2009
  7. engidi

engidi prenses kizimin kardesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    20 ocak ta çatlat ma iğnesi oldum. öncesinde klomen kullandım. 21,23 ocak ta bir gün arayla ilişki dedi doktor.. ilk denememizdi. 1 yıldır korunmuyordum. şuan da 4 haftalık hamileyim. yeni öğrendim. ikinci bebeğim. bir de kızım var...

8. 13 Şubat 2009
  9. ukla

ukla Come back.. Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Canım Allah tamamına erdirsin,böylehaberler alınca umut oluyor banada , inşallah bende hamiş kalmışımdır ne kadar zaman sonra test yaptın birde 21 ve 23 ü dışında ilişki olmuşmuydu? biraz özel oldu ama ben de ona göre ayarlasam mı acabadiyorum..

10. 13 Şubat 2009
  11. EU3

EU3 Guest

Benimde ilk kez çatlatma iğnemi olalı 8.gün oldu hayırlısı bakalım yine umudum yok:jeyyar:çalışmaları sonladım artık

12. 13 Şubat 2009
  13. hulyaeyup

hulyaeyup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Selam arkadaşalr ben klomen kullandım yarında çatlama iğnesi olacam.Bu ilaçlarla ilk denemede bile hamile kalanları çok duydum darısı başımıza inşallahhh.

14. 13 Şubat 2009
  15. engidi

engidi prenses kizimin kardesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saol canım. inşallah seninde güzel haberlerin gelir.. öncesinde birlikte olmuştuk. ama en son 23 yumurtlama gününe göre. insan çok sitres oluyo zaten. kendini şartlandırmak kötü bi psikoloji. ben 3 şubatta kan testi yaptım. onda hcg değerlerim yükselmeye başlamıştı. yani ilişkiden 11 gün sonra sonucu aldım ben. :CüvCüv:

16. 13 Şubat 2009
  17. Ceylan

Ceylan BiHüzünSaklı ve BinUmutla Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    Canım benim Allah sağlıklı kucağına almak nasip İlk denemede olması insanı heyecanlandırıyor :nazar::nazar::eek:
    Balsuratım Pes etmek yola devam başaracağız ŞenizSonlama doktor 23-26 Şubata kadar günaşırı devam dedi
    İnşallah güzelim a.s.İlk denemende olması dileğiyle

Kızlar karnımda bıçak saplar gibi ağrı hissediyorum nekadar sürer bu sancılar

18. 13 Şubat 2009
  19. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım topikin hayırlı olsun :)))) bılıyorsun ben klomen ılk defa kullandım ama kendılığınden catladı yuşum:)))))) kı yınede tutmadı kader kısmet ıste. insallah senın tutar tatlışkomm