Catlatma kılomenle hamile kalan varmı bana umıt verın lutfen

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve yumurcek tarafından 8 Mart 2010 başlatılmıştır.

8 Mart 2010
    Konu Sahibi : yumurcek
  1. yumurcek

yumurcek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    BEN IKI AYDIR TEDAVI GORUYOM KALMIYOR YARDIMCI OLUN NE OLUR
    KILOMEN VE CATLATMA İĞNESİ OLUYOM YUMURTALIKLAR TEMBEL CALIŞIYOR BOY OLUPTA HAMILE OLAN VARMImafoldumben

2. 8 Mart 2010
  3. bersuuu

bersuuu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    selam bende telek hastanesinde tedavi oluyorum aynı sorun bende de var bugün dr gittim bende ilaca başlıyorum inşallah işe yarar ilaç

4. 9 Mart 2010
  5. sevim14

sevim14 papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar..ben 3 ay kullandım ama olmadı..şimdi doğal yoldan deniycem:)) ama inşallah sizde işe yarar..:Saruboceq:

6. 9 Mart 2010
  7. sevim14

sevim14 papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya arkadaşlar ben sizin moralinizi bozmadım dimi valla aklıma takıldı..benim 3 yaşında bir kızım var.. ikinci kez hamile kaldım fakat 6 ay önce bebeğim karnımda öldü ve kürtaj oldum.. 3 ay korundum bana direk doktor bu ilacı verdi..ama olmadı..ben çok stres yaptım..stres yapmamak lazımmış..

8. 9 Mart 2010
  9. sevgikelebegi

sevgikelebegi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    mrh canım klomeni ben 4 ay boyunca kullanmıştım geçen sene ama hamile kalamamıştım ama ben çok (stres) yapmıştım sonra bi 6 ay kadar ara verdim hiç doktora falanda gitmedim tabi sonra başka bi doktora gittim oda klomen verdi kendi kendime dedimki ben bu ilacı 4 ay kullandım ozaman olmadı şimdide olmaz nasıl olsa diye hiiiiiiç kafama takmadım kafama takmadığım için streste yoktu haliyle ilk ay yine olmadı ikinci ay kullandım vee hamileydim hiç beklemiyodum şok olmuştum ama malesef düşük yapmıştım şimdi tam aradan 1 sene geçti neden geçti adet düzensizliğim vardı kendi kendime adet görmemi bekledik ikinci adetimde yani bu ay yine klomene başladım hiç kafana takma düşünme stres yapma inşallah olur gerçekten stres çok etkiliyomuş yaşayarak anladım bende rabbim inşallah en kısa zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar verir tüm isteyenlere.

10. 9 Mart 2010
  11. sier

sier Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Bende menopur adlı iğne ile otrivelle diye çatlatma iğnesi olmuştum 1 kez.ve o ay şükürler olsun hamile kaldım.ama relaks olmak en önemlisi.üzülüp sıkılıp stres yapmak maalesef olumsuz etkiliyo..

12. 9 Mart 2010
  13. asiyan_1010

asiyan_1010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben klomen + çatlatma iğnesiyle hamile kaldım.bir kızım olacak allahın izniyle.stres yapma moralini bozma.olacak elbet.birgün bu yaşadıklarına güleceksin benim gibi.lütfen canını sıkma

14. 9 Mart 2010
  15. bennu beyzam

bennu beyzam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende klomen ve çatlatma iğnesi ile hamile kaldım 21 ayık kızım var rabbim tez zamanda isteyen tüm arkadaşlarıma bebek verir inşallah sizleri çok iyi anlıyorum ve çok üzülüyorum çok zor ama halledilecek sorunlar iyi bir doktor bulup tedaviye başlanmalı

16. 10 Mart 2010
  17. yumurcek

yumurcek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar hepinize teşekkur ederim yumurtalıklarınız kac sannıtıme kadar buyuduler benım ilk ay 17mm sonrada 15mm bu ay hıc olmaz herhalde:eek:lmaz:

18. 10 Mart 2010
  19. BalSurat

BalSurat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    8 ay klomen +çatlatma iğne kullandım malesef kalamamıştım .3-4-5-6 yumurtam olurdu hemde . 6 ay sonra doğal yolla geldii mucizem