Caveman....maara adam tiyatro oyunu

Konusu 'Sinema & Tiyatro' forumundadır ve sweetler tarafından 26 Nisan 2009 başlatılmıştır.

26 Nisan 2009
    Konu Sahibi : sweetler
  1. sweetler

sweetler sen=ben demek Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bu oyuna gitmeyi cok istiyorum 2 mayısda bkm de varmış aranızda izleyeniniz varmı yorumlarınız....:kahve:

özellikle benim eşim neden bazen odunlasıyor sorusuna cevap gibi bi oyunmuş...

Amerikalı Rob Becker 3 yılı aşkın bir çalışma olan Defending the Caveman (CAVEMAN) ile Broadway tarihinin en başarılı tek kişilik oyununu yazmıştır. ABD'de milyonlarca insanı kendine hayran bıraktıktan sonra, modern MAĞARA ADAMI bütün dünyada sansasyon yaratmıştır. Bugüne kadar 35 ülkede 17 dilde 10.000.000 seyirciyle buluşmuş olan, bu oyun rekorlar kitabına girmiştir. CAVEMAN son derece zeki diyaloglara sahip harika bir komedi. Kadın erkek ilişkisine kendi özel bakış açısıyla, bize partnerlerimizin dünyasını açıklayan CAVEMAN bir ilişkide bulunan bulunmuş olan ve bulunmak isteyen herkesi coşturacak bir oyun.alkisalkisalkis

Kadınların ve erkeklerin kol kola yürüdükleri hayat yolunda farklılıklarını tatlı bir dille işleyen Caveman, evli bir erkeğin anlatısıdır. Kendini kapı dışarı edilmiş bulan Kamil, oyun boyunca, yalnızca evinin kapısını açmaya değil, kadın erkek ilişkilerinin kilidini de açmaya çalışıyor. Çocukluktan çıkınca gözüne çarpan karşı cinsin, konuşma tutkusundan, alışveriş alışkanlıklarına dek, erkeklerle olan zıtlıklarının kaynağını 200 bin yıl öncesine uzanarak gözler önüne seriyor. Üstelik bunu alaycı bir mizah duygusuyla değil, çağları aşan şefkatli bir anlama çabasıyla gerçekleştiriyor.alkisalkisalkis