ceket kolu nasil kisaltilir

Konusu 'Soru ve İstekleriniz' forumundadır ve firarime tarafından 8 Şubat 2009 başlatılmıştır.

8 Şubat 2009
    Konu Sahibi : firarime
  1. firarime

firarime Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaslar,benim bir astarli ceketim var,ama kollari cok uzun geliyor ve kisaltmak istiyorum,ama astarli oldugu icin nasil kisaltabilirim bilmiyorum lutfen bana yardimci olun,cok sevinirim...:a015:

2. 11 Şubat 2009
  3. tijeen

tijeen www.tijeence.blogspot.com Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Kolun ;astar kısmından(kol içi alt dikişinden) iğne yardımı ile dikişi sökülür.Açılan bölümden kol ucu çekilip istendiği kadar kıslatılır.Astardaki açılık ise incecik üzerinden dikilir.firari umarım anlata bilmişimdir, kolay gelsin arkadaşımm

4. 12 Şubat 2009
  5. firarime

firarime Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cevabin icin cok tesekkur ederim,ama anlamadigim birsey var,dikisin kolun dis yuzeyinden görünmemesi gerekiyor,astar ve kumasi nasil birlestirebilirim bilmiyorum bu sekilde,umarim anlatabilmisimdir tekrar ilginiz icin cok tesekkürler CADIARZU

6. 12 Şubat 2009
  7. tijeen

tijeen www.tijeence.blogspot.com Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kol altından astarını (iç kısımdan )sökmeniz gerekiyor .söktüğünüz yerden kolu ters çevir istediğin şekilde uzunluğu ayarayıp dikeceksin.tekrar kolun astarını düzeltip ,açmış olduğun deliği(kol alt söktüğümüz yeri) dik.

8. 12 Şubat 2009
  9. ceylanmelek

ceylanmelek Yasamak cok guzel! Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Slm firari,,,,sanirim kolu uzun buluyorsun,,,demekki kol kismi omuzda ve kolda rahat,sadece uzun,,bunu sadece kolun uc kismindan keserek kisaltabilirsin diger yontem ince ayrinti ister(gerekmezde yani madem uzun) ucunu icine katla,makinada temiz bir dikis cek ok!yerimseniben