Çekmeceleri fırlattı beni dövemediği için

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve eflatun1981 tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

21 Ocak 2010
    Konu Sahibi : eflatun1981
  1. eflatun1981

eflatun1981 Guest

arkadaşlar benim eşim şiddet uyguluyodu önceleri ama onu aileme şikayet ettim onlarda gözdagı verdiler artık beni dövemiyo bugünde kızımın ögretmeni beni okula çagırdı görüşmek için kızımın dersleri çok zayıf tatilde neler yaptırıp başarılı nasıl olabilir konuşma yapıcaktı eşimde sürekli yatıyo işine gitmiyo beni deli ediyo evde yattıgı için ben okula gidiyorum gelirkende kızı alır gelirim dedim yok dedi tek gelsin deyip bırakmadı çekti başına yorganı yattı bende tabi sinirlendim ozaman sen git ben gitmem dedi sende telefon aç telefonda anlatsın dedi olmaz yüzyüze görüşmemiz lazım yarıdönem çalışma kitapları vericek nasıl çalıştırıcagımı anlatacak dedim yine yok dedi ben gitmem lazım dedikçe o yok gitmicen dedi ögretmeni buseferde ne sorumsuz aile diycek hiç veli toplantılarınada katılmadık dedimse yok dedi tamamda sen nasılsa yatıyosun ben gidim gelim dedim ben sana yok demedimmi dedi kalktı bana vuramadı komidinin çekmecelerini aldı aldı duvara fırlattı.ondan sonra yine yatmaya devam etti.aradan yarımsaat geçti kızım okuldan geldi yarımsaatte gidip gelcektim yani degermiydi bukadar hır gürsaat 4te kalktı hiçbirşey olmamış gibi davranıyo ben kalkmadım yerimden çıktı kapıdan işine gitti.

2. 21 Ocak 2010
  3. uzumbugusu

uzumbugusu Siyah İnci'm... Üye

Beğenildi:
    227
    Ödül Puanları:
    153
    Dengesizler arkadaşım yapılacak bişey yok..Şu anki halini,duygularını anlayabiliyorum..

4. 21 Ocak 2010
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Dur hele öyle olmaz böyle olur deyip o cekmeceleri kafasinda kirmak gerekirdi aslinda :kızgın:
    Ne güzel birde hazir uyku sersemi iyce yermisin yemezmisin, dayak böyle atilir gibisinden alsanaalsanasmile

Töbe töbe ya.....:kahve:

6. 21 Ocak 2010
  7. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.105
    Ödül Puanları:
    463
    altında bir doluluk vardır eşinizin. eh bu kadar dengesizlikte ancak bir erkekten beklenirdi zaten.. öff çok sinirlendim, allah yardımcınız olsun. nedeni neymiş peki? neden yollamadı sizi?

8. 21 Ocak 2010
  9. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    eşin yine iyi aileni ciddiye almış sana şiddet uygulamayı bırakmış
    maalesef çevresini hiçe sayan erkeklerde var
    canım burda hep aynı şeyler söyleniyo belki ama belli ki eşin sinirini kontrol etmekte zorlanıyo en iyisi onu bir psikiyatra götürmen ve bu sorunu kökten çözmen

10. 21 Ocak 2010
  11. Catharsis

Catharsis Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.947
    Ödül Puanları:
    163
    pes...
    böyle bir adama ne yapılır ki..
    çocuğunu bile düşünmüyor. böyle babanın elinde tabi dersleri kötü olur çocuğun.anne olarak siz fedakarlık yapmaya hazırsınız, kendisi bir tarafını kaldırmadığı gibi size de engel oluyor.

ne yap ne et, bir önlem al güzelim.. çocuğun dersleri düzelsin, o çocuk okusun da seninki gibi bir kocası olmasın.

bu esnada sana da yazık tabi.. böyle bir evliliği hak edecek ne yaptın ki...

kızına da sana da daha iyi bir hayat diliyorum.

12. 21 Ocak 2010
  13. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    Bence;eşiniz bu öfke kontrolden qeçmesi qerek ..yani pskolojik olarak diplerde ssk.da psikoloqlar var.Belkide eşiniz depresyonda ..qitmekte yarar varCADIARZU

14. 21 Ocak 2010
  15. Fides

Fides Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben olsam boşanırım hemen böyle bi adamdan
    ha demesi kolay diceksiniz belki. hani çocuğunuz da var.
    ama kocanız sürekli şiddet uygulamaya kalkıyosa birşeyleri fırlatıp atıyosa bu durumda çocuğu düşünmenin hiç anlamı yok.
    çünkü bir çocuk böyle bi babanın elinde zaten sağlıklı büyüyemez.
    inanın boşanmanızdan, evlenene kadar yaşayacağı şeylerden daha az etkilenecektir.

yaşadığım için biliyorum.

iyi akşamlar

16. 21 Ocak 2010
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Neden olacak hayatim, duyarsizligindan ilgisizliginden.....
    Duyarli ilgili bir baba olsa, tamam hadi git kizin dersleri zayif neler yapabilecegimizi ögren demezmi?:nazar:

Yarim saat daha fazla uyusun diye yaptigi terbiyesizlige bak....:kahve:
    Okumaklada adam olunmuyorki güzelim, ne okumus tahsili adamlar var, karilarina agzina almicak hakaretler sayiyor, siddet uyguluyor.

18. 21 Ocak 2010
  19. Princess of Rain

Princess of Rain &#9829; &#9829; My Little Princess&#9829; &#9829; Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ne sorumsuz babalar var ya pes artik pes annenin ve cocugun duygularini cok iyi anliyorum