Cem gariboğlu psikolojimizi bozdu,kime dava açalım?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve gelmesendeolur tarafından 26 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Haziran 2009
    Konu Sahibi : gelmesendeolur
  1. gelmesendeolur

gelmesendeolur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108

Başı kesilerek, vücuduyla beraber çöp konteynırına atılan Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Gariboğlu psikolojizimizi bozdu...hergün televizyonda gazetede yeni bir haber,testerenin resmini yayınlamaya kadar işi vardırdılar..

ben o gün bugündür bu olayı aklımdan çıkaramıyorum,herkesten şüpheleniyorum,eşimden dostumdan korkar oldum..yolda yürürken görürüm ve ihbar ederim diye herkesi ona benzetiyorum..sanırım birçok kişi de benimle aynı durumda,hukukçu arkadaşlara soruyorum,biz şimdi kimden,nasıl davacı olabiliriz.

2. 26 Haziran 2009
  3. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    He vallaha insanin psikolojisi iyce bozuldu, oglumu okula goturmeye korkar oldum vallaha, nedecem bilemiyorum, iycene piskopat olcaz, bunlari ya kaldirsinlar yada oyle cat pat hergun her saat her dk yayinlamasinlar yahu .

4. 26 Haziran 2009
  5. gelmesendeolur

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    yakalayamadılar 17 yaşındaki veleti ...

6. 26 Haziran 2009
  7. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ahhhh arkadaşım 17 yaşında ki veledin arkası boş olsa kaç kilometre uzaklaşabilir ki ?
    evinizden dolmuşa binmeniz için paraya ihtiyacınız varken,aylardır ,konakladığı,gittiği yolların masrafını düşünün.

Cem Garipoğlunun amcasını bir proğramda izlemiştim,kesinlikle haberleri olmadığını söylüyordu,benim içimden yalan diye bağırmak geldi....öldürülen kızn ailesinin psikolojisini varın siz düşünün...

8. 26 Haziran 2009
  9. gelmesendeolur

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    haklısın onların halini düşünemiyorum...zaten televizyonda süreyya karabulutun çırpınışlarını gördükçe kahroluyorum..adam yaşayan bir ölü gibi :KK43:

10. 27 Haziran 2009
  11. Nazo

Nazo HAYAT SEVİNCE GÜZEL Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar bende bu konunun yakından takipçisiyim.En başından beri.Yapılanlar dehşet verici.ınsanlığa sığmayan şeyler.Bu çocuğun bir an önce yakalanmasını canı gönülden dilerim.
    Peki arkadaşlar bu kızın ailesinin hiçmi suçu yok.Bana göre daha reşit bile olmamış bir kızı fazlasıyla serbest bırakmışlar.Aslında çok söyleyecek lafım varda fazla uzatmak istemiyorum.Hem sen nasıl bir ailesin öyle oturup bekliyosun.Ben bir bayan olduğum halde allah göstermesin benim kızıma böyle bişey yapılacak o aileye ait ne varsa herşeyi yakar yıkarım.Öyle tv lere çıkıp reklam yapmam.Yemin ederim dünyayı yakardım.
    Ya ben bu kızın öldürülüşünü 100 lerce defa okumama dinlememe rahmen yinede her dinlediğimde gözlerim dolar ve tüylerim diken diken olurken sen nasıl bir babasınki bunu hergün tv de rahatlıkla anlatabiliyorsun.Yaa arkadaşlar dikkat ettinizmi adam o kadar rahat anlatıyorki sanki şiir okuyor.Olmaz böyle bişey yaaa.Bilmiyorum siz belki banakızıyor belkide hak veriiyor olabilirsiniz ama ben o zavallı kızcağızın babasını tv de gördüğümde sinirlerim tepeme çıkıyor.Bu benim fikrim tabii

12. 27 Haziran 2009
  13. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    vah vah vah gidi vah
    nasreddin hocanın fıkrası geldi hatırıma
    hırsızın hiçmi suçu yok diye olan
    sosyopatın elinde yok olan gencecik bir kız
    ama suçlanan yine o

14. 27 Haziran 2009
  15. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    yani bu iğrenç cinayette bir kız ve ailesi suçlanmamıştı. onuda gördüm ya. inanamıyorum size. kız 18 yaşında bir erkek arkadaşı olması doğal. önüne gelenle düşüp kalkan bir kız mı bu da serbest bırakmış dersiniz. bakireymiş birde. neyi koruyorsunuz siz.vahşetimi..

adam tv ya çıkıyor keyfindenmi çıkıyor. resmen tvde sinir krizi geçiriyor. dışarı alıyorlar. adam ne yapsın daha. yürüyüşler düzenledi. devamlı uğraşıyor ..
    .adamı görünce sinirleri tepesine çıkıyormuş. bak bak bak,,
    , o nasıl bir acı haberiniz varmı sizin. kızının başı testereyle kesilerek öldürülmüş.
    bu yazıya diyecek kelime bulamıyorum. sinirlerim şu anda hat safhada.:eek:klava::eek:klava:
    insanlıkmı bu yazdıklarınız. şoktayım .
    :1shok:

16. 27 Haziran 2009
  17. Nazo

Nazo HAYAT SEVİNCE GÜZEL Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bakın arkadaşlar anlamamışsın galiba.Ben diğer canileri korumuyorum.Onların yerinde olsam ben o çocuğu ve onu saklayan ailesini öldürürdüm.Bekleyemezdim öyle bulsunlar ceza yesinler falan diye.Beni anlayamamışsınız

18. 27 Haziran 2009
  19. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    anlatamamışsın demekki

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.