Cem Gariboğlu yakalandı mı ?

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve ilayda cem tarafından 12 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Eylül 2009
    Konu Sahibi : ilayda cem
  1. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Hanımlar bütün haber sitelerinde CEM GARıBOĞLU, nun yakalandığına dair açıklamalar var.........
    umarım doğrudur...böyle vahşet dünyada görülmedi....gencecik bir kızın hiç olmassa kanı yerde kalmamalı....

2. 12 Eylül 2009
  3. BeyzaNur-HH

BeyzaNur-HH geL artik Melegim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    insallah yakalanmistir...

4. 12 Eylül 2009
  5. EU2

EU2 Guest

inşallah oledir cnm ama ben gormedim ... senden duydum ...
    acıklama yapılmıstı ama bilmicem ...
    tr de oldugu ve yerinin bilindigi ya teslim olacagı yada baskınla alınacagı diye bişiler solemiişlerdi ...
    butun maddi destegini kesmişler sanırım ...
    heralde bankalarla anlaşma yapıldı bilemicem aklım o geldi onun adına gelen paraları ya kabul etmediler yada aşka bişi ...
    hoş ole olsa bile baskasınına dınada para gondertebilir ...

6. 12 Eylül 2009
  7. tubaolcy

tubaolcy Ömre Bedel.. Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    Ne güzel bi haber umarım yakalanmıştır!

8. 12 Eylül 2009
  9. EU2

EU2 Guest

Etrafındaki çemberin daraldığı açıklanan Garipoğlu'nun yakalandığı ileri sürüldü
    Vahşi bir cinayete kurban giden ve cesedi Etiler'de bir çöp konteynırında bulunan Münevver Karabulut'un 192 gündür aranan katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun yakalandığı iddia edildi. Televizyon ve gazetelerin haber merkezlerinde büyük yankı uyandıran iddia, ıstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın tarafından kesin bir dille yalanlandı. Çapkın, SABAH'a yaptığı açıklamada "Bu iddialar tamamen asılsız. Garipoğlu henüz yakalanmadı" dedi. Cem Garipoğlu'nun yakalandığına ilişkin ilk iddialar Münevver'in babası Süreyya Karabulut ile Cem Garipoğlu'nun amcası Hayyam Garipoğlu arasındaki 'kan parası'na aracılık eden Cemil Baran tarafından ortaya atılmıştı. Baran, Cem'in 25 Eylül'de teslim edilmesinin planlandığını söylerken diğer yandan da Ermenistan'da yakalandığını ve Türkiye'ye getirileceğini iddia etmişti. Geçtiğimiz hafta gözaltına alındığında bütün bunları inkar etmişti. Baran'ın bu iddialarının yanı sıra 'Cem yakalandı' söylentilerinin yaygınlaşması üzerine Çapkın, Cem Garipoğlu'nun etrafındaki çemberin iyice daraldığını belirterek, "Verdiğimiz sözü tutacağız. Bir kaç gün içinde Cem Garipoğlu'nu adalete teslim edeceğiz" demişti.

yok be guselim iddiaymıs :nazar:

10. 12 Eylül 2009
  11. yakalanmış sanırım güvenilir kaynaklar yakalandığının emniyet müdürü tarafından doğrulandığı yazıyor...

12. 12 Eylül 2009
  13. EU2

EU2 Guest

kzlar acaba yakalandıda vatandaş karakol basıp linç etmesin diye acıklamıyolarmı CADIARZU

14. 12 Eylül 2009
  15. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah yakalanmıştır

16. 12 Eylül 2009
  17. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ben çeşitli gazetelerin yazılarına ve son dakika haberlerine baktım.....
    bazılarında ermenistandan yola çıktığı,bazılarındada istanbula getirildiği va çapraz sorguya alındığı yazıyor....
    olayın vehameti açısından şuan açıklama yapılmaması normal,belki resmi açıklamayı sabah yaparlar...
    ama yakalanmışsa daha bir sürü yeni şey ortaya çıkar buda benim fikrim...

18. 12 Eylül 2009
  19. çember daralıyor dediklerinde yakalandı dedim ben. 1 hafta içinde yakalıcaz diye bir idda mı olur allah aşkına. o yakalandı çoktan. ama formüller üretiliyor şimdi. ohoo ne formüller hemde. komplo teorilerimi kendime saklimm ben ..:nazar:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.