Cem Yılmaz'dan yeni film / Yahşi Batı

Konusu 'Sinema & Tiyatro' forumundadır ve dids tarafından 29 Haziran 2009 başlatılmıştır.

29 Haziran 2009
    Konu Sahibi : dids
  1. dids

dids f & d Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Ünlü komedyen Cem Yılmaz, harıl harıl 'Yahşi Batı' isimli yeni filmine hazırlanıyor.

Filmini Ali Taner Baltacı'yla birlikte çekmeye hazırlanan Yılmaz, İstanbul sınırlarında bir western kasabası kurmak için uygun mekan arıyor.
    Aralık ayında gösterime giren 'A.R.O.G' filmiyle 3 milyon 702 bin 640 izleyiciyi sinemaya çeken ünlü komedyen Cem Yılmaz, bu kez arayı çok açmadan yeni filminin hazırlıklarına başladı.

Yılmaz, senaryosunu bitirmek üzere olduğu 'Yahşi Batı' adlı filmi için temmuzda 'motor' diyecek! 'Hokkabaz' ve 'A.R.O.G' filmlerinde yönetmen koltuğunu Ali Taner Baltacı'yla paylaşan ünlü komedyen, 'Yahşi Batı'yı da Baltacı'yla birlikte çekecek. Film için Cem Yılmaz'la birlikte mekan arayışlarına devam ettiklerini söyleyen Baltacı, bu kez İstanbul içinde set kurmak istiyor.

SÜRPRİZ BİRİ VAR!

'A.R.O.G' ve 'G.O.R.A'da olduğu gibi geniş bir arazi üzerine set kuracaklarını belirten ünlü yönetmen, 'Yahşi Batı' için belirlenecek mekanda büyük bir 'Western Kasabası' inşa edeceklerini söyledi. Baltacı, komediwestern tarzındaki filmde western klişelerini ti'ye alacaklarını da anlattı. Filmin senaryosunu yazan Cem Yılmaz ise bu kez 'Arif' karakterinden tamamen kurtularak, bambaşka bir tipleme çizecek. Yılmaz, bu filmde yanına adını sır gibi sakladığı bir partner alarak, iki kahramanın komedisini anlatacak. 'Yahşi Batı'nın 2010 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Kaynak

2. 29 Haziran 2009
  3. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    2010 mu hemen bitsin vizyona girsin izleyelim ya, kim ne derse desin adam 2 film yaptı ikiside güldürdü be kardeşim.

4. 29 Haziran 2009
  5. dids

dids f & d Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Yahu adam ciddi konuşsa bile gülüyorum ben :roflol::roflol::roflol:

6. 30 Haziran 2009
  7. _laylaylom_

_laylaylom_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    aynen bende....kaydirigubbakcemile3 filmlerinide seviyorum ya...kim ne derse desin çoğu kişi umduğumu bulamadım felan diyor ya ben hepsini severek izledim...hokkabaz da güzel fimdi bana göre...şimdi bu filminide merakla bekliyorum...:eek:

8. 30 Haziran 2009
  9. AquaBarbie

AquaBarbie change your my life!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yaw türkiyede topu topu kaç tane komedyen varki adamın ayağına taş koymaya çalışıyorlar.her kesin mizah anlayışı farklıdır.kimi cem yılmaza güler kimi gülmez. ama sonuç ortada filmleri gişe rekorları kırıyor. helal olsun türküyenin bu tür komedi filmlerine de ihtiyacı var. hep mi dram hepmi gözyaşı flmleri izleyeceğiz yawwwwww. umarım dahada devamı gelir bu tür filmlerin arada gülmeyede ihtiyaç duyuyor insan!!!...sırnaşık şey

10. 1 Temmuz 2009
  11. EzBuZ

EzBuZ Danalar girmiş bostana Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    argo fazla beğenmemiştim :umursamaz: umarım bu güzel olur

12. 9 Eylül 2009
  13. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.187
    Ödül Puanları:
    463
    bence hepsinden güzel olcak, o kıyafetlerle cem yılmazı düşündümde iyi kötü çirkin aklıma geldi niyeysekaydirigubbakcemile3

14. 10 Eylül 2009
  15. ilaydahey

ilaydahey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    bu adamın her söylediği argo fazla cıvık itici sevmiyorum fazla filimlerinide beğenmiyorum büyük ihtimal buda hayal kırıklığına uğratır

16. 10 Eylül 2009
  17. Papato

Papato hiyerarşi değil hıyararşi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Cem Yılmaz kaliteli insan ama niyeyse şansı yaver gitmiyo hiç , bu filmde de şu dublörünü kaybetme vakası oldu, umarım güzel bir film olur.. Önyargılarla izlemediğim için zevk almak isedğimde alıyorum izlediğim filmden.

18. 13 Eylül 2009
  19. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Biran önce wizyona girsede izlesek zemuszemus