Çemen Otu Tohumu

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve Sangre.Noble tarafından 2 Ekim 2010 başlatılmıştır.

2 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Sangre.Noble
  1. Sangre.Noble

Sangre.Noble Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    Bir TV kanalında program esnasında Dr. Ömer Coşkun bahsediyordu ve ben bu Dr. verdiği bazı bitkisel tariflerin işe yaradığını da biliyorum yani güvenilebilir. Tarifi de internetten baktığıma göre şöyle;
    "1 yemek kaşığı çemen otu tohumunu 1 litre zeytin yağın içine koyun ve göğüslerinize sürün.
    Çemen otu tohumu 2-3 saat göğüslerinizde kaldıktan sonra yıkayın. Göğüs büyütmeye yardımcı olur."

2. 3 Ekim 2010
  3. choisya

choisya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bunu denedim aslında bence de işe yarıyor olabilir ama çok kötü bir kokusu var. Ben devam edemedim. Onun yerine balla çemenotu, çörekotu ve kimyonu karıştırdım. Her gün bir kaşık yiyorum. Umarım böyle de işe yarar.

4. 4 Ekim 2010
  5. doomsday_666

doomsday_666 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cemen tohumu melek otu serbetcı otu bıde karahındıbag kullnmıstm ben ıse yarıorsempatiksalakcinni

6. 4 Ekim 2010
  7. nerissa

nerissa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    iyide tohum cok sert ezılmıyo kı.robottan gecırıp denedım olmadı.tohumuda zeytınyagı ıle karısmıyo.nasıl olcek anlamadım walla.bılen varsa nasıl ezılecek bu tohum lar

8. 4 Ekim 2010
  9. rubby

rubby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ben çemen yağı alıp uygulamıştım hiçte bir işe yaramamamıştı ama tohumu etkili midir bilemem:S

10. 5 Ekim 2010
  11. Sangre.Noble

Sangre.Noble Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    Eskiden ninelerimiz cevizi ufaltmak için bi torbanın için cevizleri doldurup taşla ezerlerdi bu yöntemle ufalabilir sanıyorum a.s

Çemen yağı bana göre ayrı bir şeydir ya mesela bazı narenciyelerin yağının bazı hatalıklara şifa olduğunu söylerler ama bu yağlar tamamen yapay olduğu için işe yaramaz aroma olsun diye kremalara filan koyulur koku tat verir. O yüzden ürünün direk kendisinin kullanılması daha uygundur düşüncesindeyim.

12. 6 Ekim 2010
  13. Jut

Jut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben yaptım çok berbat bir kokusu var çemen yagu alıp sürmek daha mantklı geldi ama daha kullanmadıgım mersin çörek çilek yagı karışımım var o bitsn düşüncem

14. 9 Ekim 2010
  15. LadyCastle

LadyCastle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    61
    denedim işe yarıyor. ayrıca çörek otuyla da masaj yaptım. bir ay boyunca. 1 beden büyüdü göğüslerim ama bunlar tüylenme yapıyor. çay olarak kullanmak daha iyi olacak. bknz: kaş yaparken göz çıkarmak

16. 19 Ekim 2010
  17. Beany

Beany Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    çemen otuda ,çörek otuda tüylenme yapmaz,östrojenik etkili bitkilerdir ikiside.
    bu bitkilerin çözülmeye bırakıldığı çözücülere dikkat etmek lazım sadece(z.yağı E vitamini içeriyor ,tüylenmeye yatkınlık varsa yağ içermeyen çözücülere yatırın bitkilerinizi.)

Son düzenleme: 19 Ekim 2010
  18. 22 Ekim 2010
  19. LadyCastle

LadyCastle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    61
    ah! sağol bu ayrıntıyı unutmuşum. o halde ben neden yan etki gördüm ki :S
    ama içten alındığında östrojen etkisi yapması tende de aynı etkiyi gösterecei anlamına gelir mi?

Tatlım aktardan aldım zeytinyağında mı yatırılıyor bilemiyorsun ki hatta çoğunda içerik bile yazmıyor. bu arada yağ içermeyen bir bitkisel yağ mevcut mu ki?