Çene altından yağ aldıran var mı ?

Konusu 'Çene Estetiği' forumundadır ve EU3 tarafından 12 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Arkadaşlar bu gıdı dediğimiz yani çene altından yağ aldıranınız oldumu acaba ? Ne yapsam gitmiyor sinir oluyorum. Oda haliyle şişman gösteriyor yüzümü. mirmirmirmir

2. 12 Ağustos 2008
  3. Tili

Tili Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    ben aldırıcam ama benimki burum ameliyatımla birlikte olacak hafif bir fazlalık var gidecek....

4. 29 Ekim 2008
  5. guzelderya

guzelderya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Tili,
    Evlisin sanırım..Eşin nasıl bakıyor estetik olayına.. Ben çekiniyorum kendisine açıklamaya..

6. 30 Ekim 2008
  7. Tili

Tili Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    slm güzelderlya,
    evet evliyim sen bekarsın sanırım(medeni durumun öyle yazıyor)
    neyse benim EŞİM AMELİYATIMDAN ÖNCE KARŞIYDI ESTETİGE (hemde ne biçim sürat asıyor konusmuyor benle estetik konusu açıldımı)))
    şöyle diyordu NE GEREK VAR SEN ZATEN ÇOK GÜZEL BİR KADINSIN GEREK YOK BEN SENİ BÖYLE ÇOK SEVİYORUM FALAN DiYORDU BENDE ACAYIP AMELİYAT OLMAK İSTİYORDUM...baya bir süre kanına girdim 1 yıl sürdü kabul ettirmem...
    BURNUMDAN NEFES SORUNUM VARDI ONU BAHANE ETTİM VE AMELİYAT OLDUM GIDIKTAN YAG ALDIRDIĞIMI ise SÖYLEMEDİM:))) GERÇİ SONRADAN ANLADI...
    NEYSE BURNUM eskiye göre çok güzel oldu.....ve gıdıksız daha ince bir yüzüm var ve esim çoooooooooooookkkkkkkkkk begendi...sürekli bana benim güzel karım diye hitap ediyor:))))
    ve artık oda estetige sıcak bakıyor kendide hafif can simidi var(yanlarda) liposakşin yaptıralım banada diyor:)))
    çok komik benim adamıda kendime benzettimmm:)))

8. 30 Ekim 2008
  9. serapÇ

serapÇ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

nerde ve kime yaptırdığınızı bana iletirseniz sevinirim çünkü bende düşünüyorum düşünüyorum değil kesin yaptıracağımda kime yaptıracağımı bilmiyorum günmem gereken birsi olmalı

10. 30 Ekim 2008
  11. Tili

Tili Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    ben ankarada Onep Plastik doktorlarından olan Ünal Şahin e yaptırdım....çok memnunum herkese Ünal beyi tavsiye ederim ben burun+gıdık ameliyatı oldum...

12. 3 Kasım 2008
  13. eternet3

eternet3 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    slm tili bende düşünüyorum çene altımdaki yağları aldırmayı.ama sana bi soru sormak istiyorum..kilolumusun veya en azından gerçekten bir gıdığın varmıydı? yoksa gıdı bölümü normal olduğu halde mi aldırdın(yani bariz gıdısı olan bir bayan olmadığın halde benim gibi yinede çok az gördüğün fazlalık yağı aldırmak isteyenlerdenmiydin)??

14. 4 Kasım 2008
  15. Tili

Tili Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    Biraz açıklayayım sana ben biraz ayrıntıcı bir tipim biraz kusursuzluktan hoşlanıyorum....
    ayrıca kilolu falan degilim...
    gıdık fazla yoktu orda ama ben rahatsız oluyordum söyle gülünce falan sanki çıkıyor gibiydi birde yan profil için burun ameliyatı kadar gıdıkta önemli:)))
    aldırmasam olurdu ama dedimya biraz ince ayrıntıya önem veren biriyim...iykide yaptırmışım diyorum şimdi:)

16. 4 Kasım 2008
  17. eternet3

eternet3 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    anladım benim içinde ayrıntı gıdık yani bendede yok ama yan profili etkiliyor.ama sen memnun kaldıysan bende yaptırmayı düşünmeye başladım ..benim yüzümün alt kısmı hafif yayvan işe yarar sanıyorum..gıdı fiyatı neydi bilgi verirsen sevinirim

18. 7 Kasım 2008
  19. Tili

Tili Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    slm tekrar ben gıdı fiyatını bilmiyorum çünkü burun+gıdık oldum....