Çene bölgesinde sivilce

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve goncak4 tarafından 25 Ocak 2010 başlatılmıştır.

25 Ocak 2010
    Konu Sahibi : goncak4
  1. goncak4

goncak4 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    doktora gittim.bi dünya testler yapıldı..hormonel dedi.yumurtlama döneminde yumurtalarımın birazı çatlamıyomuş ondanmış.7-8 ay doğum kontrol hapı kullandım.o epey azaltmış gibiydi.ama lekeler naptımsa geçmedi:KK43:((artık bebek yapmak istediğim için bi 4 aydır kullanmıyorum hapı.ve gene azdılar.çıldırmak üzereyim ergenlikte bile yoktu benim sivilcem:KK43:((nolur yardım edin 3-4 senedir böyle çözüm bulamadımbilmiyorumkismile

2. 26 Ocak 2010
  3. suder44

suder44 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasim senle ayni durumdayim cene hattim boyunca kistik sivilceler cikiyor hatta bazen ucu dahi olmuyo deli ediyolar beni benim ergenliktede cok cikmisti ama cenemde degil alinda felan bu topigi actigin icin sagol bende merakla fikirleri bekliyorum.sana bisey sormak istiyorum yumurtlama doneminde tipki adet olacakmis gibi agri oluyomu 1 gunluk bi kac saatlik bi agri acaba bendedemi sendeki sorun var ?

4. 26 Ocak 2010
  5. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bence direk dermatologa gidin o kist seklindekiler anca antibiyotikle yani icten kurutulur.

6. 26 Ocak 2010
  7. goncak4

goncak4 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    suder44 mrb.bilmiyorum hiç dikkat etmedim yumurtlama dönemimde sancı oluyor mu ama öle bariz bi sancı bitek adet döneminde çekiyorum.ama kistik sivilcelerinin de olması muhtemelen bunu gösteriyo.stylis haklı bi dermotologa görün testler yaptır.ben bahsettiğin türden o kistik sivilceleri yok edici ilaçlar da kullandım.yok etti evet ama artık kullanamam o ilaçları.dediğm gibi bebek istediğim için.umarım bian önce çare bulursan.bulursan da bizimle de paylaş cnmopuyorumnanaktan

8. 26 Ocak 2010
  9. suder44

suder44 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canim gittim dermatologa tam 1 yil reaccutan tedavisi bile gordum 3 yil cikmadi sonra yeniden hepsi cikti hatta 3 misli artik ne yapacagimi cidden sasirdim

10. 26 Ocak 2010
  11. gizem_m

gizem_m Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar evet benimde çene bölgemde kırmızı kırmızı sivilceler çıkıo özellikle REGL döneminde:KK43:
    bir iki sene öncesine kdr hiç öyle bi problemim yoktu
    sadece çene bölgemde var ve bu beni ciddi anlamda rahatsız edio kızarık kızarık berbat duruo gün ışığında bi çareee nolurrr bitkisel flannn yardım edinnn:KK43::KK43:

12. 27 Ocak 2010
  13. sochic

sochic Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    aynı sorun bende de var:KK43: adet düzensizliğim yok cok şükür yüzümn diğer bölgelerinde de sivilce cıkmıo çenede kistik olarak var sadece napmam gerektiğini bilmiorum:KK43: sizde adet düzensizliğ var mıydı?

14. 27 Ocak 2010
  15. goncak4

goncak4 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bende de yok.çenemde kistik olarak vardı dermatoloğa gittim.2-3 kutu tetradox kullandım.sonra doğum kontrol hapına başladım.bu ara cildi soyucu losyonlar ,leke giderici kremler güneş kremi vs...biraz dsüzelme olmuştu.ialçları bırakınca hepsi tekrarladı

16. 27 Ocak 2010
  17. sochic

sochic Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    hımm kurt düştü içime şimdi ben de bi gidiim o zaman cildiyeyebilmiyorumkismile ben beslenme alşkanlıklarım yüzünden oldgnu düşünüorum biraz da çkü çikolata cips falan ne zaman yesem hemen tepki verio cilt e toparlanana kadar da baya zaman geçio

18. 17 Aralık 2010
  19. elanur83

elanur83 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kızlar bu derdin ne demek oldugunu benden iyi kimse bileemez hele bide ne varmış canm sen svilce gormemişsin demeleri yokmuu halbuki ben bunlarla resmen 2 yıl mucade ettm 2 yıl cenemde sivilcesiz gunum olmadııı her uyandıgımda bir yenisi ile uyandım zavallı cenem de hal kalmamıştı konusurken bile bazen sivilce agrısı nı hissediyrdummm ne kullandıysam çare etmedi bende cozumu bazı şeyleri kullnamamakta aradım kendimi sorguladım 2 yıl once pırıl pırıl olan cilt neden 2 yıldrı boyle diye ve sanırım yanlışı buldum aşagıda yazdıklarımı lütfen uygulayınn

1)eger gunluk ped kullnamaktaysanız kesinlikle bırakınnn!!!!

gunluk ped kullanımını bıraktıgım 3. gun sivilceler bir bir sondu suanda sadece izleeri var demekki bu sorunu 2 yıldır hiç bırakmadan kullandıgım gunluk ped yapmaktaydı sizdede o yapabilir hergun hatta gerekirse gunde 2 defa çamasır değiştirin ama aasla gunluk ped takmayın 3 gun içinde sizinkilerdee geçecek inşallah..

2) su için!!!

bikaç gun hiç su içmeden yaşayan ben artık en az gunde 2 bardak su içiyorum su içemeyenler suyun içine iyce yıkanmış kabuklarıyla beraber birkaç salatalık dilimi atın oyle deneyin harika oluyor...

3)herseye ragmen moralinizi yuksek tutun!!

hergun uyanırken bugun cok guzel şeyler olacak diyin ilk gunaydını yaradanınıza verin ...

umarım sizdede işe yarar .. sonuçları paylaşrsanız bu sorunu gunluk pedlerin yaptıgı gun gibi ortaya cıkacakk ben buyuk ihtimalle onun yaptıgını dusunuyorum hoşçakalın saygı ve sevgiyle kalınnn...