çenedeki tüyleri neyle alıyosunuz:(

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve yellowbomb tarafından 6 Kasım 2010 başlatılmıştır.

6 Kasım 2010
    Konu Sahibi : yellowbomb
  1. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    kızlar çenemde tüylenme oldu bazen cımbızla bazen iple alıyorum ama inanırmısınız ertesi gün çıkmaya başlıyorlar çok sert artık tüy olmaktan çıktı bayağa jiletle alınmış biyer gibi..siyah nokta gibi uçları çıkıo çok berabt kimsenin yüzüne bakamıyorum artık çenemi tutarak konuşuyorum...hormon bozukluğundan ve pko dan oldu bu tüyler biliyorum ama doktora gitsem ilaç fayda edermi bilmiyorum hem ilacı bırakınca illaki yeniden gelicekler ...sizce ne yapayım çenedeki tüylere en etkili çözüm nedir bari 1-2 hafta gitse ama yok hemen çıkıyor en geç 3 gün yani...doktora mı gitmeliyim ...doktorun verdiği ilaçlar tamamen dökermi tüyleri...lütfen akıl verin zor durumdayım...doktorada gitmek istemiyorum ilaçlar zararlıymış..hormon bozukluğu ile çıkan kıllar dahamı hızlı çıkıyor..lütfen biri bişey desin sosyal fobi oluşacak bende kimsenin yüzüne bakamıyorum artık

Son düzenleme: 6 Kasım 2010
  2. 6 Kasım 2010
  3. kontes1984

kontes1984 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yellowbomb kısmet bu konuda da karşılaşmakmış...
    aynı sorun bende de var.yıllar önce adet düzeni için kullandığım diane 35 adlı doğ.kont.hapı 5 aylık kullanımdan sonra beni bu hale getirdi.tüy çıkışını fark etmemle birlikte hapı bıraktım ama tüyler yıllardır beni bırakmıyo malesef:KK5:bende her yöntemi denedim ip,cımbız,ağda,sir bioder,karınca yumurtası yağı,limon tuz ama nafile kurtulamadım bi türlü bu dertten.bende sosyal fobi oluşalı çok oldu ama işim gereği sürekli insan içine çıkmam da lazım bende 2 günde bir alıyorum ve 2 ayda koca bi şişe fondoten bi kutu pudra kullanıyorum.yoksa insan içine çıkmam mümkün değil hatta 7 8 yıldır saçıma bi at kuyruğu bile yapamadım.ne zaman saçımı kestirmek için kuaföre gitsem 1 gün önceden temizleyip ertesi gün bol bol fondoten sürüyorum.alıştım sansam da kılsız yüzlü insanları gördüğümde ağlayasım geliyo...:KK14:

Son düzenleme: 6 Kasım 2010
  4. 6 Kasım 2010
  5. yellowbomb

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    canım yaa evet bu konuda da kader arkadaşıyızı sanırım...
    ger.ekten hemen çıkıyor 1-2 günde...
    karınca yumurtası yağı damı fayda etmedi yaa
    hani kesin çözümdü:KK43::KK43:
    herkezin çeneme baktığını düşünüyorum
    seni ilaçlar mı bu hale getirdi canım
    bende ilaçı tek çare diye düşünmeye başlamıştım ama o daha beter galiba

6. 6 Kasım 2010
  7. kontes1984

kontes1984 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    karınca yumurtası yağını ne umutlarla almıştım hatta hiç denemeden faydasını görmeden gidip 2 şişe birden aldım ve o iğrenç kokusuna katlanarak sürdüm...eee sürdüm de bi baktım kıllar batık çıkıyo bu kez.bende bıraktım.şimdi kıllı kıllı dolşıyorum işte.makyaj güzeli olduk çıktık senin anlıyacağın:))bence ilaç kullanma derim.ben maddi durum uysa gidip hemen lazer yaptırcam da ona da çok para lazım işte...

8. 6 Kasım 2010
  9. yellowbomb

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    batık çıkıyor ama yinede 1-2 günde çıkıyormu hala....
    bizim ki hormonal yaa bende lazerin faydalı olucağını sanmıyorum lazerli yerde çıkmaz gider daha beter biyerde çıkarsa nolcak
    buarada fondotön kapatıyomu bayağa

10. 6 Kasım 2010
  11. Munzevii

Munzevii Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ben sana iğneli epilasyonu tavsiye ederim... İple ya da cımbızla çözüm olmadığını biliyorum.. Daha sert ve kısa sürede çıkıyorlar söylediğin gibi Ben iğneli epilasyona dört seans oldu gidiyorum... baya bir gelişme var... Maddi olarak sarsıcı da değil... Tavsiye ederim bir araştır istersen....

12. 6 Kasım 2010
  13. yellowbomb

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    canım hormon bozukluğundan olduğu için endişeleniyorum şimdi çene lazerli olucak ordan hormonlar kıl çıkaramayacak başka yerden çıkarıcak diye korkuyorum

14. 6 Kasım 2010
  15. Munzevii

Munzevii Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Lazeri yüz bölgesinde tavsiye etmiyorum.... Çünkü ince tüyleri de kalınlaştırdığını tecrübe ettim...

16. 6 Kasım 2010
  17. Munzevii

Munzevii Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İğneli epilasyon tek tek kıl köklerine müdahale ederek yapılan epilasyon...elektrik şok veriyorlar, sinek ısırığı gibi bir acı hissediyorsun o kadar ve kökü yanmış kılı oradan cımbızla tek tek çekiyor... İğneyi bir kez alıyorsun sende kalıyor ve sürekli aynı iğneyle yaptırıyorsun... Lazer gibi değil canım...

18. 6 Kasım 2010
  19. yellowbomb

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    daha mantıklı geldi iğneli ama imkansız benim için para açısından
    kendim yapabileceğim bişey yokmuu:KK43: