Çenemdeki ve Alnımdaki Yağ Bezelerinden 2 Günde Kurtuldum

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve britneyyy tarafından 6 Aralık 2009 başlatılmıştır.

6 Aralık 2009
    Konu Sahibi : britneyyy
  1. britneyyy

britneyyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar çenemde ve alnımda yağ bezeleri vardı sıksan sıkılmıyo tekrar çıkıyo etrafa dağılıyo sürekli bir kabarıklık vardı. Evde kolayca uygulanacak bir yolla kurtuldum. 1 adet yumurta akı ve 1 adet salatalığın rendesini karıştırıyorsunuz. Bu karışımı yarım saat dinlendirdikten sonra yüzünüze veya sorunlu bölgeye sürüp 30 dakika bekletiyorsunuz sonra ılık suyla duruluyorsunuz. Ben ilk yaptığım gün sadece çeneme sürdüm. Sabah kalktığımda yağ bezesi şişkinliği tamamen geçmişti yani hepsi sönmüştü. Ertesi gün tüm yüzüme sürdüm. Alnım inanılmaz berbat bir durumdaydı ki sabah kalktığımda onlarda tamamen söndü şuan sadece hafif kızarıklık var. Hatta siyah noktalara bile iyi geldi diyebilirim. Bundan sonra haftada bir yapmayı düşünüyorum. Ayrıca hergün 1 şişe maden suyu içiyorum o da cilde çok faydalı. Ben yararını gördüm umarım sizde görürsünüz...

2. 6 Aralık 2009
  3. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    önerin için teşekkürler canım.madem sana iyi gelmiş bende en kısa zamanda deneyeceğim

4. 6 Aralık 2009
  5. emirgulay

emirgulay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederiz paylaşımın için canım peki salatalığın kabugunu soyuyormuyuz farkediyormu yani

6. 7 Aralık 2009
  7. 7VerenGul

7VerenGul Hayat Sevince Güzeeel :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Tarifinizin etkili olacağını düşünüyorum. İnşallah yanılmam. Çok fazla yağ bezem yok ama cildime hoş bir görünüm verirse ne mutlu bana:1hug: Sonucu bildiririm yine a.s.

8. 7 Aralık 2009
  9. britneyyy

britneyyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben kabuklarını soymadım.Genelde de vitamininin kabuğunda olduğunu söylerler. Farkedermi bilmiyorum

10. 7 Aralık 2009
  11. magdelena

magdelena Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    saol da keşke yazın söleseydn bide bişe dicem senin yağ bezeleri kabarıkmydı bnmkiler kabarık diil elleyince nerdeyse pürüzsüz gbi yani iğnyle sıkcakdım ama iğne giremedi giricek kadar diil zaten ama beyaz beyaz duruolar çok belli oluo keşke kabarık olsa o zaman iğne sokardım patlatırdım belki geçerdi şimdi nası geçiriceemi bilemiorm:çok üzgünüm: acaba bunlar yağ bezesi diilmikii?? omuzlarım önümde var bunlardan hepp

Son düzenleme: 7 Aralık 2009
  12. 8 Aralık 2009
  13. 7VerenGul

7VerenGul Hayat Sevince Güzeeel :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Sakın böyle bişey yapmayın.:1no2: İğne ile patlattığınız zaman iz bırakabilir ve derin derin delikler oluşur.:bbo: Bu durum eminim şu anki halinizden daha çok rahatsız eder sizi. Bence bi hekime başvurun siz o daha iyi yardımcı olacaktır. yerimsenibenAma sakın iğne ile patlatma gibi bi yöntem denemeyin derim ben.
    Bu arada 2. kez sürdüm bugün yüzüme şuana kadar öyle amanda aman misali farketmedi ama annem burnumun parladığını söyledikaydirigubbakcemile3

14. 8 Aralık 2009
  15. britneyyy

britneyyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim yağ bezelerim kabarıktı.Elime geliyordu sıkıncada içinden önce su sonrada yağ geliyordu. Ama şuan sönmüş durumda. Yanağımda dediğin türden vardı beyaz olan. Oda geçti. Bende inanılmaz bir etki yaptı. Kişiden kişiye değişebilir tabi.Umarım faydasını görenler olur. Benim yağ bezesi dışında sivilce problemim yok. Ama yağ bezelerim gitti şuan iğneyle delip sıkmaktan oluşan izler var o da inşallah zamanla geçer. Sevgiler...

16. 8 Aralık 2009
  17. britneyyy

britneyyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ayrıca bu benim tarifim değil.Suna Dumankayanın tarifi. O birde krema eklenmesini öneriyordu. Evde olmadığı için ben koymadım.ısterseniz öylede deneyebilirsiniz.

18. 8 Aralık 2009
  19. naughties

naughties naughty Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben acıbadem sütü kullanıyorum çok iyi geliyor cilde