çenemdeki yağlar

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve lajour tarafından 6 Şubat 2010 başlatılmıştır.

6 Şubat 2010
    Konu Sahibi : lajour
  1. lajour

lajour Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar benim çene çevremde böyle ufak ufak beyaz nokta gibi sivilce desem sivilce değil yağ bezeside değil ismini bilemiyorum herneyse o şeylerden dolu var.uzaktan bakınca belli olmuyor yani sivilce gibi böle şişik değil.sıkıyorum ama sanki hiçbişi değişmiyor gibi yine aynı yerinde varlar.ne yapmam gerekiyor.

2. 6 Şubat 2010
  3. secile

secile Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım aynı sorun bende de vardı onlar aşırı yağlanmadan oluyo sanırım yağbezesi değil ama benziyo. gece yatmadan limonlu suyla silmiştim o bölgeleri bende işe yaradı sende bi dene istersen. a.s.

4. 7 Şubat 2010
  5. lajour

lajour Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkür ederim cevap yazdığın için.limonlu su derken nasıl oluyor? yapmadan önce herhangi bişi yapmışmydn peki? yıkama kremleme falan ya da bu işlemden sonra.şu an nasıl peki var mı geçti mi

6. 7 Şubat 2010
  7. secile

secile Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

dove sabunla yüzü yıkadıktan sonra 1 kaşık suya 1 kaşık limon sıkıp yüzümü sildim sonrada yattım sabah olunca da yüzümü yıkadım
    her akşam yatmadan önce yaptım bunu. şu an bişi kalmadı tek tük var ama o da belli bile değil