Cennet kokulumun bana gelisi.. dügün günüm..

Konusu 'Duyuru : Müjdeeee bebeğim oldu :)' forumundadır ve cerez tarafından 20 Mart 2009 başlatılmıştır.

20 Mart 2009
    Konu Sahibi : cerez
  1. cerez

cerez Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Anca firsat buldum dogum hikayemi yazmaya..
    malum hatunkizim pek firsat vermiyor ..

27.02.2009 gece saat bir.. esimin kipirdanislarina uyandim.. bide baktim karnimda degisik bi agri.. önce yok dedim, sanci degildir bu.. baktim hala sürüyor.. esimi kaldirdim.. o önce pek ciddiye almadi beni.. doktorum 10 mart demisti ya.. daha 12 gün vardi onun icin..
    ama sancilar düzenli.. dedi hadi kalk bi gidelim hastaneye.. kaydirigubbakcemile

önce evi bi güzel derledik topladik.. kendimiz hazirlandik.. ama bende bi tuhaflik var.. hic gergin degilim, tam aksine.. diyorum esime bak eger hastanede bu sanci degil derlerse kizmak yok hee.. e adam gece 1e kadar calismis, yorgun, kiyamam.. :asigim:

vardik hastaneye.. nstye bagladilar, yarim saat ölctüler.. sanci var ama düzensiz dediler.. doktor dedi bide catina bakalim.. e dedim bak.. kaydirigubbakcemile3 adam kafasini kaldirdi yüzüme tuhaf tuhaf bakti.. dedim eyvah, hicbiseyin yok dicek eve göndercek beni.. doktor civanim demezmi 4 cm acilman var nasil böyle rahatsin.. hehe.. dedi cik disari 1 saat yürü bi daha kontrol edelim..

ciktik disari annemi aldik 1 bucuk saat dolastik bidaha kontrole gittik.. ebeninde sihirli elleriyle 7 cm acilmam oldu.. bende hala ara ara sanci var.. ama öyle ahim sahim degil yani, dayanilir.. doktor geldi, durum ne dedi.. dedim 7 cm, ama gülüyorum.. dedi benimle dalgami geciyorsun.. 7 cm ve sen siritiyorsun suratima :)) :roflol:

aldilar beni dogumhaneye.. ebe bi daha el atti oldumu 9 cm :)) :lepi:
    sancilar düstü iki dakikaya.. benim eteklerim tutusmaya basladi.. bide gecenin bi saati kalktik geldik ya.. uykusuzum.. iki sanci arasi ara ara uykuya dalmisim.. hatta annem horladin bile diyor.. mirmirmirmir

ve asil dogum sancilari.. ebe beni kiskirtiyor, ben gaza geliyorum.. hem ona bagiriyorum hem var gücümle yapmam gerekeni yapiyorum.. delikafadulden

sonunda doktor tesrif ediyor.. diyor son yarim saat .. ben yine cemkiriyorum halim kalmadi diye.. doktor diyor ya yarim saat yada kesik ile 5 dakika.. basliyorum pazarliga.. kesiksiz 15 dakika desek suna diye.. doktor azarliyor beni .. benim elimden bisey gelmez, pazarlik yapani da ilk defa görüyorum diyor.. :roflol::roflol:
    iyi diyorum kesik olsun varsin.. yeter..
    kesik.... dakika.. aglama sesi.. odanin icinde cinliyor.. annem göbegini kesiyor..
    yatiriyorlar iki gögsümün arasina.. üzüm gözleriyle bana bakiyor kuzum.. sessis sessiz kedi yavrusu gibi.. ve ben agliyorum bu benimmi diye.. kizim gözlerini yumuyor tekrar aciyor, evet der gibi.. seninim der gibi.. cenneten geldim ben, ben bir melegim.. senin meleginim, sana gönderildim der gibi.. 2 saat öylece yatiyoruz.. hersey degisiyor benim icin.. kizim herseyim oluyor...

:asigim::asigim::asigim:

Son düzenleme: 21 Mart 2009
  2. 20 Mart 2009
  3. Wunsch

Wunsch Aşk Her Daim AŞK Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Oy çerezim ya bütün tüylerim kalktı havaya çok güzel anlatmışsın canım ne kadarda şanslıymıssın dogum sancı çok çekmemişsin kaydirigubbakcemile5 rabbim seni o üzüm gözlünden hiç ayırmasın hayırlı evlad olsun inş :Saruboceq: canım arkadaşımm :1hug:

Son düzenleme: 20 Mart 2009
  4. 20 Mart 2009
  5. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    cerezım canımmmm allahım bu ne buyuk mutluluk :nazar:
    masallah mınık melegıne allahım onu sıze bagıslasın bızlerede nasıp olur bu guzel duygular ınsallalhsenağlama

6. 20 Mart 2009
  7. meral77

meral77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim maşallah kızına yaa
    anlattığına göre öyle çok zor olamamış allah herkeze
    böyle kolay doğumlar nasip etsin
    sana ve kızına sağlık ve mutlu dolu yıllar diliyorum

8. 20 Mart 2009
  9. EU1

EU1 Guest

gülüm tüylerim diken diken oldu okurken ne kadar güzel bir duygu yeniden yaşadım resmen.allahım ayırmasın bizi meleklerimizden inşallah.amin.

10. 20 Mart 2009
  11. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canim cok tebrik ederim cok duygulandim inan kendi dogumum geldi aklima her ne kadar normal dogum yapamasamda bence cok sanslisin cok guzel bir dogumun olmus allah herkese boylesini nasip etsin isallah melegini benim icin kokla o koku hicbirseye degisilmez:KK46:

12. 20 Mart 2009
  13. prensesa

prensesa eaeaea Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ne kadar güzel anlatmışsınız a.s.allah nazardan saklasın sağlıkla büyür inş:nazar::nazar:

Son düzenleme: 20 Mart 2009
  14. 20 Mart 2009
  15. Gunicen

Gunicen Ve aşk,eş anlamlı adınla! Pro Üye

Beğenildi:
    1.118
    Ödül Puanları:
    188
    :1shok: Çerezim Sen Ne Zaman Doğurdun Annem Ya

Bisüre Ayrı Kaldım Hemencik Doğurmuşun He :mymeka:

Allah Analı Babalı Büyütsün Cnm..

Hikayenede Bayıldım Bu Arada..

Maşallahhh Hatun Kızına :nazar::Saruboceq:

16. 21 Mart 2009
  17. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım cok güzek b dogum yapmıssın okurken arada duygulandım :a015: arada güldüm kaydirigubbakcemile3 alllahım melegini analı babalı uzun saglıklı ömürler nasip etsin inş...nazarlardan saklasın:nazar::nazar:

18. 21 Mart 2009
  19. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    çok gzüel anlatmışssın cnm ya doğumun da iyi olmuş sanırım
    güle glüe analı bablı büyüt bebğini inş