Cennet Mahallesi - Show Tv

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve Elif tarafından 25 Aralık 2006 başlatılmıştır.

25 Aralık 2006
    Konu Sahibi : Elif
  1. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.191
    Ödül Puanları:
    438
    Cennet Mahallesi İstanbul'un kenar semtlerinden biridir. Dans, müzik, aşkların bol olduğu bir yerdir burası. En güzel kızlar, en afili delikanlılar, en hoş sohbet duygulu insanlar burada yaşar.

Bu mahallenin gülü güzeller güzeli dansöz Sultan ile yanık sesli kemancı Ferhat birbirlerine deliler gibi aşıktır ama iki taraf aileleri arasında 4 göbek önceden başlayan düşmanlık bu iki sevgilinin aşkına mani olmaktadır.

Sultan'ın anası bohçacı Penbe ile Ferhat'ın babası zurnacı Yunus'ta yıllar önce birbirlerine büyük sevda ile bağlanmışlar ama bu düşmanlık onlarında mutluluğunu bozmuştur.

Falcı nine, saz tamircisi dededen başlayıp 6 yaşındaki Ayşe ile 8 yaşındaki Ali'ye kadar süren bu düşmanlık bakalım sonra erecek mi?

2. 25 Aralık 2006
  3. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.191
    Ödül Puanları:
    438
    Menekşeler Aliş ve Cemil bebeği sünnet ettirirken Gudik’in de bu güne kadar sünnet olmadığı ortaya çıkıyor. Herkes Gudiği sünnet ettirmek için seferber oluyor ama Gudik kaçıyor.

Yeni evliler Ferhat’la Sultan, Pembeyi atlatıp baş başa kalmaya çalışıyorlar. Pembe ise akıllara zarar bir plan yapıyor

4. 31 Aralık 2006
  5. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.191
    Ödül Puanları:
    438
    Cennet Mahallesi'nde Yeni Yıl telaşı var.

Bir televizyonunu yeni yıl kutlamalarına katılan Cennet Mahallesi sakinleri İbrahim Erkal, Nadide Sultan ve Lara'ya eşlik ediyorlar. Ancak çekim yapılan stüdyoya gelen canlı bomba ihbarı Cennet Mahallesi sakinlerini tüm hayallerini suya düşüyor.

6. 9 Mayıs 2007
  7. umitto

umitto Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bu dizi güzel bi diziydi.Fakat günde 2 hatta baze 3 kez eski bölümleri ile birlikte yayınlayarak iyice sıkıntı bastı artık. Yeter yahu izlediğimiz şeyi izleyemez olduk walla!(gerçi ben çok sevmezdim) Benim bütün tanıdıklarımda benimle aynı fikirde. İlgili birisi duysun artık. Sabahtan öğlene kadar eski bölümlerini bazen akşamüstü yine eski bölümlerini haftada bir akşam da yeni bölümlerini değil izlemekten artık görmekten bile gına geldi.Bu şekilde sevilen bi diziyi nefret edilme noktasına getiren yetkililer artık buna çözüm getirsinler.yasakkelime

8. 22 Mayıs 2007
  9. Ecem24

Ecem24 Amaaaaaannnn.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aynen katiliyorum arkadasim

10. 22 Mayıs 2007
  11. ze-ta

ze-ta EmEkli Editör :P Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    zaten sevmemıstım iyice nefret ettım KALDIRIN SUNU BEE...
    YETEEERRRR

12. 22 Mayıs 2007
  13. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    eğer gerçekten böyle sabah akşam yayınlıyorsa haklısınız vallahi.kanallar en büyük hatayı tutan bir dizi devam ederken haber öncesi filan tekrar koymakla yapıyor.izleyici yeni bölümleri izlemekten bile sıkıyor ama farkında değiller sanırım

14. 22 Mayıs 2007
  15. angelike

angelike Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet bende nevbahara katılıyorum.biçok dizi öyle bıktırdı.bence yabancı damatta bu şekilde bıktırdı.heralde tekrarı sürekli yayınlanan ve bıktırmayan tek dizi avrupa yakası.ben hiç bıkmadım valla.hem cennet mahalleside gırgıriyenin kopyası.böyle kopya bi dizinin bu kadar tutması bile mucize bence.iyi oluyor kalkması.

16. 23 Mayıs 2007
  17. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar eğer izleyen varsaki şahsen izlemediğim ve hatta uyuz olduğum bi dizi ama demekki kaldırmadıklarına göre izleniyo demektir

18. 17 Kasım 2007
  19. vaycanxixna

vaycanxixna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    başta uyuz olurdum ama inatla show u ne zaman açsam karşıma çıkardı günde 3 kere verirlerdi =) soraları sevmeye başladım komikti şutarafagitti