Cennetinizde görüşmek üzere...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve AnnemBirMelek tarafından 1 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1 Kasım 2008
    Konu Sahibi : AnnemBirMelek
  1. AnnemBirMelek

AnnemBirMelek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar ben kımseye anlatamıyorum içimdekileri.herkesin kendine göre derdi var.ailemi çok genç yaşta kaybettim ama okadar özlüyorum kı onları.eşim yanımda ama bir yanım okadar eksik ki.
    hergüne onlarsız yaşamak,onlarla birsey paylaşamamak.omzuna yaslanamamak annemın.o kokusunu duyamamak.ben içimde onlarla yaşıyorum.hayat durdu sankı benım için kımseyle görüşmek istem ıyorum,uyuyamıyorum.onları kaybettiğim gün hep gözümün önünde.bu acı silinmez yok olmaz.bu acı benım acım.ama o kadar özlüyorum.başım sıkıştığında beni kanatları altına alan babam yok,gözyaşımı silecek annem yok.o kadar acı kı. biliyorum kader Yüce Allahım ne derse o olur.onlar için dua ediyorum.ruhumda okadar yara bere varkı acıyor,sızlıyor.ama kımse görmüyor içimi.nasıl tutunacağım hayata.eşim yanımda ama herzaman anlatamıyorum kı.onu boğmak istemıyorum içimdeki yaşadıklarımla her an ....
    yokluklar çok zor.yalvarıyorum Allahıma bana gücünde sabrından ver diye.bazen o kadar güçsüz oluyorum ki. yıne kasımdayız sizi kaybettiğim zamanda.yıllar geçiyor yokluğunuzla.ve daha çok özlüyorum sizi.

2. 1 Kasım 2008
  3. GAMZELXIX

GAMZELXIX UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ALLAH mekanlarını cennet etsin,sanada sabır versin.....dayanmak gerçekten çok zor,ama yapabileceğimiz tek şey dua etmek.acını tekrarlatmak istemem ama ,kaza mı geçirdiler,ikisini aynı anda mı kaybettin.

4. 1 Kasım 2008
  5. kader1

kader1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    canım üzülme dünya imtihan dünyası senin imtahanında bu bizde birgün onların yanına gidecegiz inan hayat o kadar kısa ki senin yapman gereken onlara dua etmen belkide onlar çok mutlular biz bilemeyizAllah büyük sen duanı et her fırsatta duanla an belki senin üzülmene onlarda üzülüyor ALLAH mekanlarını cennet etsin

6. 1 Kasım 2008
  7. AnnemBirMelek

AnnemBirMelek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    dualarla rahatlayabiliyorum ama o kadar ihtiyacım var kı onlara.onlardan öğrenecek çok seyim vardı.ikisinide kasım ayında kaybettim ama ilk önce annemı 6 yıl sonrda babamı kaybeetim.babam o kadar özlüyordu kı annemı kavuşmuşlardır.benı izliyorlar,duyuyorlardır diyorum.sevdiğini kaybedenler anlar.biliyorum herkesin başına gelecek er gec.ama kendimi iyi hissedemıyorum.hersey okadarden koptumki hayat devam ediyor ama ben hergün evın içinde anılarıyla yaşıyorum.

8. 1 Kasım 2008
  9. zuzu79

zuzu79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

allah sabırlar versin durumun ne kadar zor olduğunu anlıyorum.....
    ne kadar eşinle mutlu olsanda çektiğin güçlüğü anlıyorum...
    arkadaşım bol bol dua et rabbim yanında olsun ailenin mekanını cennet etsin..eminim sen bunu zaten yapıyorsun......en büyük güç kaynağımız rabbimiz.....dualarım seninle

10. 1 Kasım 2008
  11. coffee

coffee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

canısı Allah yardımcın olsun
    bence eşini fazla boğmaktan korkuyosan onun umzuna başını yasla
    onunla sarmaş dolaş uyu onun omzunda göğsünde dinlen bazen hiç bişi sölemeden
    görüceksin bişiler anlatmadan da rahatlayabilrsin

12. 1 Kasım 2008
  13. Claries

Claries O bir anne:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canım Allah sana sabır ve dayanma gücü versin ikisinin acısıda çok zor ama hayat işte herşeye rağmen bi şekilde devam ediyo onlarda senin hep iyi olmanı isterlerdi bence dik durmalısın canım annecinin ve babacının hatrına dim dik durmalısın

14. 1 Kasım 2008
  15. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    allah sabır versin
    bende kasım ayını sevmem çünkü en sevdiğimm ailemden biri kaybettm bundan 5 yıl önce :KK43::KK43:

16. 1 Kasım 2008
  17. begim

begim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım yazdıkların çok duygulandırdı.Allah sabır versin.Bol bol dua et onlar için.Eşin senin için en büyük dayanaktır.Ona sımsıkı sarıl.Sen mutlu oldukça,ailen de huzurlu olacaktır.sevgiyle kal.

18. 1 Kasım 2008
  19. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    Allah sana sabir versin guc kuvvet dayanma gucu versin insallah, Allah' im mekanlarini cennet eylesin topraklai bol olsun